Amerikai repülőgép-hordozók

Több
7 éve 2 hónapja #33743 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók

leopardusz írta: Amcsi hordozókra milyen az uj skillezés? Érdemes amcsikra rátenni a plusz1 vadászt,bombázót? 10 v 11 skill pont mire jó...


A zuhanóbombázók miatt feltétlenül, vadászoknál ha egy kötelék van nem sokat zavar, de vadász setup esetében már izgalmas :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja - 7 éve 2 hónapja #33747 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
Na jó, köszi :lol: , ez 4 pont, s akkor a többi 6 v 7? :P
Utolsó szerkesztés: 7 éve 2 hónapja leopardusz által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #33760 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók

leopardusz írta: Na jó, köszi :lol: , ez 4 pont, s akkor a többi 6 v 7? :P


majd dobok fel képet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #33767 Írta: SeahawkHUN
SeahawkHUN válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók

kosa78 írta: Lehet, hogy egy kicsit bonyolult volt így. Az eset ami 3-szor történt meg. Mivel tier 4 USA cv ezért van lehetőségem szórakozni.
Tehát.
1. Face to face megyünk.
2. Eldöntöm, hogy sorozatot lövök
3. alt+egér és megjelenik a célzósáv majd bal egér gomb.
4. kitér 90 fokban valamerre
5. mivel izgulok mint kezdő buzi a gőzfürdőben ezért nyomok mindent. Vagy nyomom alt+egér egyszerre vagy csak az egyiket, nem tudom. De látom a lősávot és ahogy mozgatom az egeret az is Lősáv) mozog. Tehát az eredeti célzó irány volt 360 fok ő kitér 90 fokra és én lekövetem. Ezáltal a sorozatot már lövő gépem irány vált és követi a az új lősávot amiben az ellenfél gépe benne (tehát hátulról lövi tovább) van és lelövi mindet.

Összegzés: valahogy elértem, hogy a már sorozatot lövő vadászok sorozat lövés alatt irány váltsanak és lőjenek tovább.
Vagy hülye vagyok vagy játékhiba vagy egyszerűen be voltam nyomva nem tudom, de sikerült. csak az a kérdés hogyan. Majd este megyek pár co-battle és hátha rájövök vagy nem :evil:



Van egy olyan helyzet mikor kicsit oldalról jelölöd ki a sávot és úgy repülsz rá olyankor szokot össze vissza cikázni a vadász egy "S" pályát leírva. De ez inkább bug. Esetleg amikor ez veled történt úgy alakult hogy a gépei pont ebben az S pályán haladtak véletlenül és te erre azt hitted ,hogy a gépeid követik a célt.
Én nem tudok olyanról ,hogy a vadászok bárkit is ALT célzással követve tudnának lőni. Ha ilyen lenne mindenki ezt csinálná.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #33832 Írta: kosa78
kosa78 válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
én is erre gondolok, de gondolom megkérdezem mert jó volt nézni ahogy hullik az ellen.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #33973 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
én ezt a manuális dobást még mindig nem értem, pedig már egy rakás videót megnéztem.
azt mondják/írják, hogy az alt-ot lenyomva tartva állítsam be a támadási irányt a zöld sávval, majd ahol a bal klikk történik, ott eldobják a torpedót. nekem állandóan azt csinálja, hogy a klikkre a gépek hirtelen megfordulnak, és újból rárepülnek a dobás helyett. vagy a hajóra kell klikkelni ugyanúgy, mint az automatikusnál? vagy nem is kell klikkelni? :unsure:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.271 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.