Amerikai repülőgép-hordozók

Több
7 éve 2 hónapja #34883 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
Rangerbe egy univerzális képzettséggel rendelkező/kettős hasznú kapitányt szeretnék. Helyzet/küldetés függően használnám a repülésirányító rendszereket. Bár még csak a légi fölény megszerző repülésirányító rendszer van kifejlesztve, semmi más, felszerelésként pedig arepülésirányító rendszer 1. számú modifikációja, a repülő csoport 1 számú, és kárelhárítási rendszer 1. és 2 -es számú modifikációi vannak felhelyezve rá. Mi a véleményetek az alábbi képesség elosztásról:
Aircraft serviceing expert (1)
Dogfighting expert (1)
Evasive maneuver (1)
Expert rear gunner (2)
Adrenalin rush (2)
High alert (2)
Torpedo armament expertise (3)
Demolition expert (3)
Advanced firing training (4)

Segítségeteket előre is köszönöm!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja - 7 éve 2 hónapja #34886 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
ez 19, nem jobb lenne 15 v 16al számolni, max? :P
Amugy is van pár felesleges skill ott sztem.
Utolsó szerkesztés: 7 éve 2 hónapja leopardusz által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #34887 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók

Acetil_coenzim_A írta: Rangerbe egy univerzális képzettséggel rendelkező/kettős hasznú kapitányt szeretnék. Helyzet/küldetés függően használnám a repülésirányító rendszereket. Bár még csak a légi fölény megszerző repülésirányító rendszer van kifejlesztve, semmi más, felszerelésként pedig arepülésirányító rendszer 1. számú modifikációja, a repülő csoport 1 számú, és kárelhárítási rendszer 1. és 2 -es számú modifikációi vannak felhelyezve rá. Mi a véleményetek az alábbi képesség elosztásról:
Aircraft serviceing expert (1)
Dogfighting expert (1)
Evasive maneuver (1)
Expert rear gunner (2)
Adrenalin rush (2)
High alert (2)
Torpedo armament expertise (3)
Demolition expert (3)
Advanced firing training (4)

Segítségeteket előre is köszönöm!


eléggé egyértelmű szerintem, aircraft servicing, expert rear gunner, emergency takeoff, air supremacy.

ez 10 pont. mellé lehet tenni légvédelmet, ez még 7, és marad 2 mondjuk a dogfight expertre, meg jobb hijan az evasion manoverre.

nagyjabol ebben a sorrendben ha ram van bizva :)

7 bombazobol el fogja talalni a hajot 4-5, ez 2-3 tuzet okoz jellemzoen, hogy ehhez a +2% tuzokozas szamit-e barmit is, nemtom. a 7-10 amerikai bombazokon altalaban tamado setup van, akkor teljesen felesleges a vadaszokon barmit erositeni, vagy alap setup... de az alap setup el fog tunni amint ki van fejlesztve a masik, azzal nem is foglalkoznak :)

a Midway, az egy kicsit mas, oda van ertelme az alapnak is...

az evasion manover csokkenti a tamadasok szamat, hiszen lassitja a hazaero bombazokat, ugyanakkor noveli a tartalekot, 4-6 kozott nagyon fontos szerintem, meg a japanokon vegig, de 7-9 tierben az amerikai CV-ken kevesbe fontos. lehet jelentosege, de kozel sem akkora, mint 4-6 kozott.... Midwayen ertelmetlen.

adrenaline rush, CV-n ertelmezhetetlen, nincs is ágyúd :)
ha mukodik a légvédelmen is, akkor se nagy durranás, 10%-l erosebb legvedelem ha csak 50% hp-d van mar ?

High Alert, optimista dolog. tényleg optimista azt gondolni, hogy 10%-l gyorsabb javitasra is szukseged van, ha mar cirkalok lonek, akkor tokmindegy, ha meg csak repulok, akkor szinten nem sokat jelent. ha gyorsabban akarsz javitani, akkor prem javito...

a torpedo armament exercise japannak kotelezo, vagy az emergency takeoff, vagy a basic firing training helyere, igazabol 7 felett a japanoknak nagyobbreszt legifolenyuk lesz - lehet, talan a legvedelmet gyengitenem adott esetben... japannal. meg 12 torpedossal.
amerikaival viszont a max 6 db torpedos repulodon nem jelent tul sok masodpercet, szamithat persze, de ide en inkabb tennem a legvedelmet...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, leopardusz, Acetil_coenzim_A

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja - 7 éve 2 hónapja #34922 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
eléggé egyértelmű szerintem, aircraft servicing, expert rear gunner, emergency takeoff, air supremacy.
Ez igy valahogy, a három pontos zavaros nekem egy kicsit. amcsikra jobb 3 pontosokból az emergency, japánokra a torpedótöltést gyorsitó?


Hmmm, tisztázandó kérdések merültek fel :P :unsure:
1.amikor ég a fedélzet, az ott levő repcsi nem is tankolódik fel, vagy csak nem tud felszállni? Csak mert a wotwikin az emergency takeoff-ra azt irja, hogy "+100% to aircraft servicing time while aircraft carrier is on fire." Ez mintha az ujrafegyverzésre is vonatkozik, nem? Vagy csak a felszállásra? :unsure:

2.Mennyi a bombák tűzgyujtó képessége? na, ezt végre megkaptam a wikin, sehol máshol nem leltem...
120-123-140-160 % a bombák gyujtó esélye, ami elég magas... Szerintem ezen a Demolition Expert plusz 2%a gyak. semmit nem fog segiteni, teljesen felesleges hordozó kapitányra a skill... :whistle:
Ez a DE skill csatahajókra se való, szintén a nagy gyujtási százalékuk miatt, csak a minél kisebb ágyukra jó, pl egy 5%os gyujtásnál sokat jelent a plusz 2%. Egy 30%osnál elhanyagolható az ujabb 2....

A Dogfight Rankedben nem használatos skill... :P

Az Evasion manőver nem sokat ér sztem, hisz hatalmasan lelassitja a hazatérőket, ha figyel az ellenséges CVs, sokkal távolabbról is eléjük irányithatja a vadászait, bőven lesz idejük utolérni őket :evil: A légvédelmi körzetből való kiérést is lelassitja, vagyis több gép fog ott elveszni... s amugy is, megnöveli a bevethetési időt.

Az Adrenalin rush ugy tudom, h a gépek ujrafegyverzését is felgyorsitja, mikor csökken a hajó HPja ;) , ergo, van értelme. Vagyis csak lenne... Max 20% ugye a gyorsulás, pl egy 30 seces időből nyersz 6ot... nem sok. Akkor amikor a bevetés meg hazatérés 2-3 perc is akár, ahhoz képest a 6 sec nyereség elhanyagolható, ugy érzem.

Hm, nekem fenn van a TorpedoAE az amcsin is, de lehet h feleslges egy raj miatt, 6 sec......
Kérdésem, hogy a TorpedoAcceleration mennyire jó rá? elég alacsony a torpik sebessége, többet javit rajtuk, mint a rombolók torpedóin... S ugyis kézi dobás van, ergo közelről mennek, az a minusz 20 százalék távolság sztem nem lesz érezhető. mit szóltok hozzá? :unsure:

Na, s van még az álca, hordozóra nem érdemes? Igaznán nagy százalékot javit az álcán.
Utolsó szerkesztés: 7 éve 2 hónapja leopardusz által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #34955 Írta: 9laurus9
9laurus9 válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók

leopardusz írta: Hm, nekem fenn van a TorpedoAE az amcsin is, de lehet h feleslges egy raj miatt, 6 sec......
Kérdésem, hogy a TorpedoAcceleration mennyire jó rá? elég alacsony a torpik sebessége, többet javit rajtuk, mint a rombolók torpedóin... S ugyis kézi dobás van, ergo közelről mennek, az a minusz 20 százalék távolság sztem nem lesz érezhető. mit szóltok hozzá? .


Nekem mindenen az van rajta.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #34956 Írta: 9laurus9
9laurus9 válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
Rankedbe Rangert melyik setuppal érdemes bevinni ?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.284 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.