Amerikai repülőgép-hordozók

Több
6 éve 10 hónapja #39360 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók

Acetil_coenzim_A írta: Egy olyan kérdésem lenne, hogy Rangerre 7 pont, nem repülőkre fordítandó képességek közül melyiknek van értelme légvédelem, vagy túlélőképesség fejlesztése (felszereléseknél az utóbbira tettem)?

Én az alábbiakra gondoltam: basics of survivability+advanced firing training, vagy basics of survivability+high alert+last stand

Előre is köszönöm a segítséget!

A többi képesség (12 pont): aircraft serviceing expert+dogfight expert+evasive maneuver+expert reargunner+emergency take off+airsuprimacy


Ranger esetében a gépeket erősítsd mindenféleképpen, modulokkal és skillekkel, utána pedig a légvédelmet. Minden más fölös....
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #39361 Írta: SeahawkHUN
SeahawkHUN válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
Az ,hogy mire osztod a pontokat attól függ milyen setupot játszol.
Én azt mondanám neked ,hogy oszd el újra. Nem kell minden repülős cuccot felrakni mert a fele haszontalan.

Ranger szerintem a leg nehezebben játszható CV a tierjében. Már van 2 prémium kihívója illetve egy nagyon erős általában támadó setupos Hiryu is.

Támadós Ranger esetén a Hiryu képes 1 csapásból besüllyeszteni mert semmi védelme nincs és a légvédelme sem elegendő ,hogy megvédje magát sajnos.
A Saipan és a Kaga a vadászaival pedig átveszi a légtér uralmát marad a sunnyogás meg a rések keresgélése meg a CV vadászat ami többé kevésbe sikeres - nagyban függ a játékostól.
Ellen Ranger meg ha vadászos akkor hasonló mint a Saipan lényegében ha pedig támadós jön a ki öli meg előbb a másikat CV - CV elleni játék.
Vadászos Rangernél mindegy mi jön szembe a légtér uralma a cél. Emellett folyamatos spot és némi sebzés/tűz okozás a nagy vasakba illetve DDk zavarása. Az ,hogy ez sikerül e nagyrészt a játékostól függ.
Alap setup szerintem langyos víz. Az egy vadásszal nem sokat tudsz védeni a támadó gépek meg vagy tudnak elegendőt sebezni míg a vadászod fedezi őket vagy felőrli őket a légvédelem és/vagy az ellenfél vadászai.

Miért írtam le? Mert az első kérdés az ,hogy mit akarsz játszani?

Vegyünk egy 14 pontos kapitányt. És a 3 setupot.

Támadó setup: Szükség van gyors szervizelésre, némi plusz HPra a gépeknek illetve jó rejtőzködésre a hajónak mert nem a map sarkába kell küldeni a CVt ,hogy 2x akkora távolságot tegyenek meg a gépek oda-vissza.

Skillek pl: Aircraft Servicing Expert, Torpedo Acceleration, Torpedo Armament Expertise,
Concealment Expert és Air Supremacy

Vadász setup: Erős sok HPs vadászokra van szükség akik bírják ammoval és sokan vannak egy században ugyanúgy nem árt ha több a bombázó is. Nem kell őket állandóan újratölteni több ideig maradnak egy helyen adott esetben. Ez miatt nem kell ,hogy közel legyen a CV inkább legyen erősebb légvédelme támadás esetén.

Skillek pl: Aircraft Servicing Expert, Expert Rear Gunner, Basic Firing Training, Air Supremacy és
Advanced Firing Training

Alap setup: Erős kisérő vadászok kellenek de szükség van gyors szervizelésre és HPra a támadó gépeknek. Nemárt ha a CV közel van.

Skillek pl: Aircraft Servicing Expert, Torpedo Accelleration,Torpedo Armament Expertise, Air
Supremacy és Concealment Expert

Ilyen skillek mint a Dogfight expert vagy az Emergency Takeoff tök fölöslegesek szerintem.
Ha nagyobb szintű vadászokkal találkozol úgyis ők nyerne ha csak nem használsz ALTos támadást.
A lángló fedélzetről felszállás dolog meg két dologban vérzik. Amikor már lőnek és gyújtanak régen rossz ha meg még 100%-al megnő a szervizelés ideje előbb leég a hajód mint ,hogy a gépek felszállnának.
Evasive Maneuver érdekes dolog amolyan 15. pontnak esetleg jó Expert Rear Gunner skillel összekötve...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: GaiusHun, Szete58, leopardusz, Acetil_coenzim_A, Corvinus, 9laurus9

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #39364 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
Teljesen jó leírás, azonban egy dologban javítanék. Lángoló fedélzet miatt már süllyesztettem pár rombolót. Mert a gépek fölszálltak, és elkapták. Én viszont csak utána javítottam...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Acetil_coenzim_A, Corvinus

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja - 6 éve 10 hónapja #39366 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
A lángoló fedélzet skill nem duplázza meg a gépek szerviz idejét, hanem csak a felszállásét... ;)
amúgy remek összefoglaló, köszi.
bár, h még egybe beleakadjak :lol: , 1 kapitányunk lesz a Rangerre is, ami szerintem fog tovább menni a Lexingtonra, már csak azért is hogy a Ranger elvileg a leggyengébb hetes CV, ergo nem érdemes megtartani. Szóval arra az egy kapitányra mi az ideális skill összeállitás? gondolom a támadós, bár sztem a csapásmérő repcsikra is fel kell tenni pl a rear gunnert, valószínű h rájuk fognak akadni a vadászok...

Az evasiv maneuver a bevetés idejét harmadával emelni fogja, vagyis harmadával kevesebb újratöltés fog beleférni a csatába, nem túl nagy luxus az? :unsure:

s még egy, vki itt monda volt, h az amcsi hordozóra a torpedóvető gépek ujrafegyverzését gyorsitó skill felesleges, hisz csak egy torpis rajuk van, ellentétben pl a japánokkal... hm? :unsure:
Utolsó szerkesztés: 6 éve 10 hónapja leopardusz által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Acetil_coenzim_A, Corvinus, 9laurus9, SeahawkHUN

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #39374 Írta: Corvinus
Corvinus válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
Bocs, de a lángoló hordozónál nem a szervizelés sebessége lesz gyorsabb 100%-al? Így ha hamarabb felszállhat az egység, több az esélye.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #39378 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
Köszönöm szépen!

Bizton állíthatom, hogy most kaptam a legjobb leírásokat és leghasználhatóbb információkat is erről a hajóról, még egyszer köszönöm! :)

A célom eredetileg az volt, hogy egy univerzális, bármelyik repülésirányító rendszerrel bevethető kapiányt kapjak (a küldetések miatt). De ahogy elnézem ezt nem lehet megvalósítani. Amúgy most a küldetés miatt visszaállítottam az alapra, addig egy figyelmetlen kattintásból kifolyólag a légifölény megszerzőt fejlesztettem ki és használtam több-(inkább)kevesebb sikerrel. Jobban szeretem a csapásmérő összeállítást.

Viszont kicsit elbizonytalanodtam a Ranger osztály megtartása felől. Egy flotta hordozót szeretnék és Ranger tűnt elsőre a jó választásnak. Főleg mióta teljes javítási költséget kell fizetni minden csata után. Bár az átépítésre már csak 2 ezer tapipontot kell várjak, nem tudom, hogy mennyivel lesz jobb a hajó, de ahogy nézem, a leírtak alapján nem sok javulás várható. Viszont akkor melyik hordozót ajánljátok helyette amerikai ágon?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.264 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.