Amerikai repülőgép-hordozók

Több
5 éve 1 napja #59140 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
Ideje szüneteltetni


de jó volt, első körben ma rangerrel 20k dmg, nem találtam el semmit, de kamikaze megjelenik mellett úgy, hogy egyszer se spotolták fel a meccs feléig, majd 2 bukó és egy win, de mindegyik hulladék kör volt, t6 brittel meg röhögve összehoztam 82k-t...
kifogytam pénzből, így a gépeket és a modulokat még nem rakom fel Xd (meg 13 pontos csak a kapitány, felraktam az armor skillt a 3. sorból)
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 23 órája #59155 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
jó, mentem vele kört, lett egy kis pénzem, így a legtöbb gépet és a hullt lecseréltem (a cl, ca, bb elleni rakétásat nem vettem meg)








szódával elmegy, Gadjah Madjaba nem nagyon sebeztek a rakétások, de sokszor kapok ilyent, hogy alig sebzek beléjük, összeszűkülni sincs ideje a célzókörnek, vagy el se kezdi, 5 sec meg gyorsan eltelik... (párszor a japánnal pont küldtem volna a rakétákat, de a rendszer kiírta, hogy lejárt az idő), bezzeg fletcherbe ment 3k most Xd
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 23 órája #59156 Írta: Sith7
Sith7 válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
Ez egy nagyon jó cv, majd meglátod
DD - k eszik a rakétákat, csak jól kell eltalálni B) :P
persze nekem se sikerül mindig, de néha elcsodálkozok, amikor 4-5k sebzés villan

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 20 órája #59159 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
Yep, néha 1-1 rakétás támadás beadja (most nemtom melyik nemzet v hajó a legjobb ebben, mert nagyon változó, néha csak 621-et ad be folyamat, máskor meg a bb-t is lekapja 3k hp-ról Xd ) Néha a HE bombák szoktam érdekesek lenni, mikor betalálnak a dd-kbe, ilyenkor nem lennék a dd helyében, ami maitt ki van akadva néa ismerősöm, hogy nem tud védekezni cv-k ellen, mint ca/bb-k ellen, mert a lövedékeket könnyebben kikerüli, mint a rakétás, zuhanó bombázókat (mert ugye dd-vel nem lehet csoportban haladni, vagyis a ca-k nem fogják nagoyn követni a capbe a dd-ket meccs elején, kész öngyilkosság volna Xd )

Melyik rakétát érdemes használni, vagy igazából mindegy?

Hm, furcsa a 4 torpedó így a japán és a t6-os brit után, meg hogy nem szűkül be annyira, mint a brit. Jó, láttam midway hogy torpedóz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 18 órája #59160 Írta: Sith7
Sith7 válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
Én a Timy Tim - et használom, szerintem az jó :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 18 órája #59161 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
Írtam róla itt a csoportban korábban róla. Érdemes átolvasni.

Más a felhasználási köre a kétféle rakétának.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.312 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.