Brit repülőgép-hordozók

Több
5 éve 3 hónapja #56180 Írta: llw99
llw99 válaszolt a következő témában: Brit repülőgép-hordozók
HMS Indomitable (T8 prémium)
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #56190 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Brit repülőgép-hordozók
Mondjuk hiába szépek, meg jók, úgy is a használhatóságuk dönti el a velük lejátszott csaták számát... B)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #56197 Írta: SkeletonJohnny
SkeletonJohnny válaszolt a következő témában: Brit repülőgép-hordozók
Azért kíváncsi leszek hogy mit hoznak ki belőlük,mert köztudott elég kevés repülőt vittek magukkal (20-50 db)a repülők típusai is valamivel gyengébbek voltak(amerikai-japánhoz képest)bár a háború végére volt egy-két jobb tipus.A légvédelmük megfelelő volt,viszont páncélozottak voltak,ezért jobban birták a találatokat,bár ez miatt volt kevesebb gép is a fedélzeten.Majd kiderül.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #58824 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Brit repülőgép-hordozók
Ezt a képet meg ide teszem, hogy frissüljön ez a csoport is.

Mentem 4 csatát a Furius-l. Vegyesen, de többnyire T8 csatában. Még mindig nem érzem, mit kellene vele csinálni, illetve mi az erőssége.

A rakéta támadás fura nekem. Mintha magasabbról dobnának, mint a többi hordozó hasonló gépei.

A torpedó támadási kb olyan gyenge, mint az USN hordozóé. Arra nem nagyon lehet támaszkodni.

A bomba támadás jó lenne, de ezzel a - számomra idióta megoldással -kiesik a sorból. Csatahajót alig tudok vele eltalálni, mert mire lepottyannak a bombák, már rég kifordult a leglomhább hajó is alóla.

Nem hiszem, hogy kedvencem lesz a brit hordozó ág. Ahogy nézegettem magasabb szinten lévő rajokat, nem vagyok tőlük meghatódva. Jó példa, talán, hogy T10 RN hordozónál többet sebeztem a Saipan-l. Azt legalább érzem, mit és hogy kell csinálni.

A többi hordozóval lehet valamit alkotni. A T10 hordozók kimaradtak ma, túl fáradt voltam velük foglalkozni.

A légvédelmet nem érzem gyengébbnek. Azok a hajók, amik eddig egy sorozattal letarolták a rajomat, azok most is letarolták. Érdemi különbséget nem tapasztaltam.

Ha sok hajó van egy kupacban... na jó mondjuk három. Másodpercek alatt - gyakorlatilag beáll a kép addig - eltűnik a teljes raj. Kijelezni sem tudja a kezelő felület, olyan gyorsan elhullanak.

Jelenleg még mindig azt látom a játékban, hogy jelentősen nagyobb a pánik a többi játékos között, mint amennyi tényleges sebzést ki tud osztani egy-egy hordozó. Összebújnak, ami nem baj. Az viszont baj, hogy beállnak egy sziget mögé és részükről ennyi volt a csata. Láttam olyan csatát hogy hat!!! hajó volt egy apró sziget mögé besorolva. A térkép majdnem negyed részét elfoglalta a sor. Az ég egy adta világon semmit nem csináltak. A csata végéig ott ültek. Ha mozognak együtt, semmi gondom nincs velük. Hordozó nem tudja őket támadni.

Sajnos a 2-2 hordozó egy csatában probléma, láthatólag nem érdekli a WG fejlesztőit. Sem nem vicces, sem nem szimpatikus ez a megoldás. Gyakorlatilag csak egymást zavarjuk játék közben. Folyamatosan 4-5 kísérő vadász lepakolva a térkép minden részére. Mozdulni sem lehet tőlük. Teljesen értelmetlen dolognak tartom.

Röviden ennyi az első, nem Rework-s nap tapasztalata részemről.

A következő felhasználók mondtak köszönetet: Sith7

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #58825 Írta: Sith7
Sith7 válaszolt a következő témában: Brit repülőgép-hordozók
Tegnap én 5 kört mentem, 3 -at a Furious - szal, 2 -t Kaga - val, mindegyik loss lett
Az AA nerfet én sem érzem, hullotak a gépek, mint a legyek

T6 brit
A bombázást kell megtanulni, szerintem az az erősségük, a torpedó csak akkor jó, ha flooding - ol, ami mostanában egyre ritkább.

Néztem magasabb tier - ben is, ott is csak 35 csomós lenne a torpedó ? :S
Az nagyon kevés ...

Szerintem a bombázók lesznek a jók, csak meg kell tanulni használni őket

Nekem sem állt a kezemre az elején, a lényeg, hogy szemből, vagy, mint az asszonyt, hátulról kell megközelíteni, :P és már egy hajóhossznyivel elötte bal klikk, és amint beszűkült , zöldre váltott, fék , és mehetnek a bombák. Sok kicsit dob le, és 10 - ből 8 - szor gyújt is egyszerre

A rakéták furcsák, a torpedók lassúak

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja - 4 éve 11 hónapja #58826 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Brit repülőgép-hordozók
Jó volt látni, hogy valakinek már a t10-es brittel is játszott, egyik meccsemen ma összefutottam ellenfélként vele, szerencsére a dd álcám picit segített, de mikor felspotolt később, kaptam a rocket áldást... Xd (jutlanddal voltam, de azért t10 cv gépek azok t10 cv gépek)

Pánik: hát nem tudom, pár napja mikor megszereztem a DesMoinra a legendary modult, akkor volt gondom hakuryuu, midway gépek lelövésével, igaz, egyedül voltam az akció során Xd meg ilyen gondom van a dd-kkel is most, a flottával nem mehetek együtt, mert dd-knek ne mez a feladata, max a PA dd-knek lenne, de randomban ez se megoldható. Huh, tegnap előtt rangerrel 6k-t bombáztam bele egy akatsukiba, mielőtt kiszedett volna, fájhatott Xd Ma meg lexington a bensonomba vitt bele 5k dmg-et rocket squaddal... (jó, ismerősömet fijivel meg egy shoukaku szétszedte full hp-ról rocket squaddal, ami ellen sokat nem tudott tenni elmondása szerint)

kiváncsi leszek ,hogy britekből mennyi lesz, midwayért meg páran nerfelt kérnek a HE bombáira, nem csoda Xd
Utolsó szerkesztés: 4 éve 11 hónapja Grievous által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.367 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.