Japán repülőgép-hordozók

Több
7 éve 5 hónapja #27119 Írta: SeahawkHUN
SeahawkHUN válaszolt a következő témában: Japán repülőgép-hordozók
Gratulálok hozzá szép kis eredmény!
Másrészt az MM tükrözi a jelenlegi helyzetet, miszerint a BB a leginkább preferált osztály :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 5 hónapja #27259 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Japán repülőgép-hordozók
Elővettem a zuihot egy kicsit, ha ma kaptam egy prémnapot, akkor egy csillagozásra használjam már ki (nem lesz idpm holnap)

Hát...







Első: 2 zuiho mindkét oldalt, első percben torpedóznék ki valamit, eltűnt a 2 torpedós rajom. Ennyire hatékony a manuális célzás vadásszal vagy mi? (sose sikerült használnom)
Második: Inde-t kaptam társnak, ellennél szintúgy, sokat nem tudtam tenni a sok cirkáló és a 3 vadász miatt
Harmadik: ellen bogue-ja alap setuppal jött, de így is összelőtt 34 gépet (medállal persze). Langley társam kapj aa kumát a végén, torpedósait meg nem hívja vissza, hogy segítsen magán, nekem meg csak 1 torpedósom maradt a végén, elégé lekapták a gépeimet, pedig t4 volt elsődlegesen
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 5 hónapja - 7 éve 5 hónapja #27877 Írta: Benign_Wolf33
Benign_Wolf33 válaszolt a következő témában: Japán repülőgép-hordozók
Másnak is van olyan bug, hogy kb 5 meccsenként nem dobja le alt-tal a torpedókat?
Mert írok már egy reportot a WG-nek. Nem igaz hogy másnak ez nem tűnt fel.
Utolsó szerkesztés: 7 éve 5 hónapja Benign_Wolf33 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 5 hónapja #27878 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Japán repülőgép-hordozók
Nekem amerikai ágon forogtak a gépek és nem dobták le, de még automatánál is előfordult. Viszont ami gyakoribb gond volt, az az volt, hogy a hajó (minden egységnél előfordult már) nem fordult a billentyű parancsra, csak, ha felengedtem és újra lenyomtam.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 5 hónapja #27884 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Japán repülőgép-hordozók
A fordulós gondot én elég gyakran tapasztalom, de annak betudtam, hogy a gépem nem érzékeli a lenyomást valamiért...



Mikor nem veszem észre, hogy az RJ-nk már a pálya másik felén van és az ellen jön felém, de megmentenek :pinch:







Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 5 hónapja #27895 Írta: Imre777
Imre777 válaszolt a következő témában: Japán repülőgép-hordozók

Acetil_coenzim_A írta: Viszont ami gyakoribb gond volt, az az volt, hogy a hajó (minden egységnél előfordult már) nem fordult a billentyű parancsra, csak, ha felengedtem és újra lenyomtam.

Ez nálam is előfordul mindig, ezek szerint nem a billentyűzetem rossz.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.574 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.