Hogyan játsszunk a repülőgép-hordozókkal?

Több
4 éve 3 hónapja - 4 éve 3 hónapja #62620 Írta: Andurin77
Andurin77 válaszolt a következő témában: Hogyan játsszunk a repülőgép-hordozókkal?

vcsaba1968 írta: Lacitól függetlenül szerintem lenne igény a magar nyelvü magyarázó videokra.


Meg kell kérni egy magyar YT celebet, készítsen ilyen jellegű videókat.

Kevés marháskodással, sok hasznos információval.


Szerk.:

Karácsonykor privátra tettem a profil statisztikámat, mert nem tesz jót, ha gyakran nézegetem. Ma kíváncsiságból megnyitottam.

Akár én is készíthetnék alacsony szintre CV oktató videót. ;)

Szerencsére semmi ilyesmire nem érzek ingerenciát. Gyorsan vissza is zártam a statot.

Utolsó szerkesztés: 4 éve 3 hónapja Andurin77 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Mcarthur73

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 3 hónapja #62630 Írta: reveszlaci
reveszlaci válaszolt a következő témában: Hogyan játsszunk a repülőgép-hordozókkal?
elöször is én itt snekit nem akarok bántani,,mintahogy máshol sem,,lehet van 6k csatám körül,,de én a stattot mindig lekakiltam,,amikor csak két ág volt még japó és amcsi akkor kezdtem,volt 2k csatám és nagyrésze bukó,,letojóóóóóóóm,,,,de én 3k csata után nem kezdtem ujj accot hogy pozítív legyen a statom 45%,,letojooooooooom,,,nem tudok cv-ni azt is letojom,,de élvezem az egészet,,ja és amíg puffogok legalább ti nem unatkoztok :pinch: :pinch: :pinch: :pinch: :pinch:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73, bela455

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 3 hónapja - 4 éve 3 hónapja #62632 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Hogyan játsszunk a repülőgép-hordozókkal?

reveszlaci írta: elöször is én itt snekit nem akarok bántani,,mintahogy máshol sem,,lehet van 6k csatám körül,,de én a stattot mindig lekakiltam,,amikor csak két ág volt még japó és amcsi akkor kezdtem,volt 2k csatám és nagyrésze bukó,,letojóóóóóóóm,,,,de én 3k csata után nem kezdtem ujj accot hogy pozítív legyen a statom 45%,,letojooooooooom,,,nem tudok cv-ni azt is letojom,,de élvezem az egészet,,ja és amíg puffogok legalább ti nem unatkoztok :pinch: :pinch: :pinch: :pinch: :pinch:


Csak egy kérdés, nem támadás.

Ha nem érdekel, hogy játszol egy-egy hajóval és esetleg, véletlen bizonyos ággal rosszul, ezzel valamelyest ,
véletlen ,
kvázi,
mintegy ,
talán ,
akadályozod a csapatod ,akkor hogyan is van az, hogyha más játszik rosszul ,az baj és rohadjon meg?

Csak kérdem, nem kell válaszolni. ;)

Világbéke!

Vagy mi...
Utolsó szerkesztés: 4 éve 3 hónapja Rallyefan81 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 3 hónapja - 4 éve 3 hónapja #62633 Írta: PzPuma
PzPuma válaszolt a következő témában: Hogyan játsszunk a repülőgép-hordozókkal?
A válasz :

reveszlaci írta: letojooooooooom,,,:


Bocsánat reveszlaci, tudom bunkóság kiemelni egyetlen szót :blush: elkezdtem visszaolvasni a dühöngő topikot de feladtam :lol: így a fenti válaszhoz jutottam. :)
Utolsó szerkesztés: 4 éve 3 hónapja PzPuma által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 3 hónapja - 4 éve 3 hónapja #62636 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Hogyan játsszunk a repülőgép-hordozókkal?
DE ha

reveszlaci írta: letojoooooooood,,,:

, akkor miért dühöngesz itt?? :woohoo: :whistle:
Utolsó szerkesztés: 4 éve 3 hónapja leopardusz által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 3 hónapja #62647 Írta: Andurin77
Andurin77 válaszolt a következő témában: Hogyan játsszunk a repülőgép-hordozókkal?
Japán T6 hordozóhoz videó.

Tegnap átállítottam erre, kaptam is egyből egy T8-s csatát. Jól elkalapáltak minket, de 3 killel első lettem az oldalunkon. Sokkal használhatóbb és gyorsabb lett, mint ahogy eddig használtam.




Ez a másik meg Lexington segítő videó. Mondjuk én eddig is HVAR rakétákkal használtam.

Kifejezetten bosszúálló hajónak neveztem ki. Ha már sokat szopatnak csatahajóval a rombolók, előveszem ezt és aki szembe merészel jönni rombolóval, az csűnyán megjárja. Én meg megnyugszom.

A következő felhasználók mondtak köszönetet: SgtBala

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.247 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.