Német rombolók

Több
5 éve 2 hónapja #57127 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Dühöngő
Hogy skillezted a kapitányt?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hónapja - 5 éve 2 hónapja #57128 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
12 pontos vagy mennyi, így elégé meh :D priority target asszem fent van, ha nem akkor a másik mellette, last stand, +1 fogyócikk (talán? vagy ez, vagy a torp reloadot válaszottam), camo skill

wows commander lehet hasznos lesz ide. gondolom IFHE nem kell erre az ágra, így jöhetne egy RPF helyére, ha már dd-k ellen menne elvileg....


De nemtom, vagy kiszenvedem az xp-t rajta, vagy átugrom. Sok nekem ez a 6.8-as álca, túl sok :dry:

Melléklet:

Fájlnév: 20190120_1...wsreplay
Fájlméret:2,428 KB
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 5 éve 2 hónapja Grievous által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hónapja - 5 éve 2 hónapja #57130 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Dühöngő
Tulságosan be vagy akadva az álcával meg a torpos hajókkal, az az érzésem :silly:
Nem értelek, mikor megyek szembe 6.8as álcával egy 6.1es hajóval, akkor ő engem 3 seccel előbb lát meg mint én őt, ennyi az egész. Utána mind2nek fordulni kell és menekülni, mert mind2 oldalról lőnek. Ha meg távolodtok, nem fog tudni utánad érni, megszűnik a spot...


Amugy rombikra az alap 12 pontot szoktam tenni, egyszer a kötelező 10 pont, majd az Adrenalin, az hatalmasat szokott a torp töltésen dobni.
Utolsó szerkesztés: 5 éve 2 hónapja leopardusz által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hónapja #57136 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
IJN DD-ken "nőttem" fel, álca az alapja mindennek :silly: (akizuki, kitakaze álcája se az igazi, de nekik is van, harugumoval ellentétben)

Hát, attól függ, hogy áll az ellen dd-je, mert van, hogy normálisan tudja tartani a távolságot és akkor nekem annyi, ha az ő támogatása rendesen megoldott, de az enyém nem.
Gaedehez kaptam tavaly egy pár pontos kapitányt, vagy őt pontoztam fel, vagy beraktam egy ingyen kapottat és úgy volt 10 pontom majd lett 12, elég szegényes, de prémhajókat nézve van egy emden, egy spee és most egy PEF, egyik se az igazi, hogy képezzek rajta kapitányt, pláne, hogy egyik se dd

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hónapja #57139 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Dühöngő
Nkem van 1-2 milla kapitányi xpm, amit oda osztok ahova kell. 10-12 pontot még elég olcsón ki lehet hozni.
Van pár max pontszámu kapitányom, amik termelik a freet. Sztem ez a pontelosztás még kicsit OP is... :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hónapja #57140 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Nekem is volt 1 milla, de átképzésekre elment 300k, mert a "free" hajókra átképeztem a 15-19 pontos kapitányaimat, és vissza, hát na, el is adtam a legtöbbet az idei hatosokból :silly:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.269 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.