Ez az oldal (és egyes külső összetevői) cookie-kat (sütiket) használ a felhasználók hitelesítéshez és a látogató statisztikához. Elolvastam és az Ok gomb megnyomásával elfogadom ennek tényét és az ÁSZF-ben foglaltakat is.

Jelenleg 100 vendég és nincs tag online

Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Német rombolók

Dühöngő 1 hónapja 2 hete #45204

• GaiusHun [HHRHA]
  • GaiusHun profilkép
  • TÁVOL
  • Korvettkapitány
  • Köszönetek száma: 1240
Hát.... nem sok biztatást kaptam... mindegy...hajrá... mert a cv csatákra kell majd egy szonáros rombi, amíg ki nem jönnek a radaros rombolók :whistle: :evil:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Dühöngő 1 hónapja 2 hete #45208

• vonKurz
  • vonKurz profilkép
  • TÁVOL
  • Korvettkapitány
  • Köszönetek száma: 1082
GaiusHun beküldte:
Hát.... nem sok biztatást kaptam... mindegy...hajrá... mert a cv csatákra kell majd egy szonáros rombi, amíg ki nem jönnek a radaros rombolók :whistle: :evil:

Mahan sonarral, cserébe kicsit kisebb torpedó távval, ennyi

Dühöngő 1 hónapja 4 napja #45562

• Acetil_coenzim_A
  • Acetil_coenzim_A profilkép
  • TÁVOL
  • Hadnagy
  • Köszönetek száma: 194
Üdv!
Azt szeretném kérdezni, hogy a Z-23-ról mit érdemes tudni, játékstílus, felszerelés, képesség stb?
Nincs meg, de tervbe van véve és van képzett kapitányom hozzá.

Dühöngő 1 hónapja 4 napja #45587

• splash...
  • splash... profilkép
  • TÁVOL
  • Matróz I
  • Köszönetek száma: 8
Röviden: Jó kis mindenes rombi, csak a sok t10es meccs zavaró
Hosszabban:
2x4 torpedó, nem sok de nem is kevés, viszonylag gyorsan tölt, gyorsak is, 9,5es hatótáv tök elég. Sebzésük elég jó, csak a legnagyobb BBk torpedo protectionja nyeli el nagyon, amúgy 10k+
5db 150es ágyú, lassan tölt ddhez képest, de megszokható, viszont brutál a sebzése, rengeteg fire, ritkán lő 0t, elég pontos is, bár a lőtáv nem sok, és tetű lassan fordul.
Maga a hajó elég nagy, álcában nem vészes, fullosan 6.2ről látnak, viszont könnyű eltalálni, és a BBk se biztos hogy overpenelik, de a sok hp kompenzál. Mozgékonyság kb. átlag.
Füst elégé sőt nagyon rövid, de cserébe gyorsan tölt, szonár nagyon hasznos, bár bele lehet szaladni a késbe amikor szonároznál a füstből és jön a radar :D
Felszerelés, skill első az álca és a torpedózást segítők, szokásos DDs, nekem még van expert marksman ami fura lehet, de segít a tetű ágyúforgáson, nekem bejött.
Összességében szerintem nagyon jó DD(pl örömködőbe tettem ki pont ma egy meccset), kicsit szokni kell, de elég sokoldalú, mindenképp megéri beszerezni!
Utolsó szerkesztés: 1 hónapja 4 napja Írta: splash....
Köszönetet mondtak: Szete58, Acetil_coenzim_A

Dühöngő 2 hete 3 napja #46400

• GaiusHun [HHRHA]
  • GaiusHun profilkép
  • TÁVOL
  • Korvettkapitány
  • Köszönetek száma: 1240
Megvallom őszintén a német romboló ág sajátos gondolkodást igényel, így a japán, amerikai ággal a hátam mögött, na meg a két orosz ággal a befejezés előtt. Azt hiszem ez a csata volt, ami a jó lecke kategóriába tartozik. Észen kell lenni vele, nagyon.. agresszívnak kell lenni vele, de óvatosan :woohoo:
Sajnos a végén már két rombolóval való harc sok volt, Kiev és Benson... sok lúd esete.... :sick:

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]
Köszönetet mondtak: llw99
Az oldal motorja a Kunena fórum

Aktuális akciók, küldetések

Fórum hozzászólások

Hasznos oldalak

Cikk hozzászólások

Legtöbbet hozzászólt (2 hét)