Amerikai rombolók

Több
7 éve 1 hete - 7 éve 1 hete #37641 Írta: Shogun
Shogun válaszolt a következő témában: Amerikai rombolók

vonKurz írta:

Shogun írta: Ajánlottátok a japán rombolókat, mert kellettek nekem a torpedó boatok, de hogy ráfáztam...


az ember általában szidni szokta a japán rombolókat, amíg ki nem próbálja :)

mondjuk megvan annak a maga bája, ha 15 brutális torpedót lősz ki egyszerre.

ajánlom a négyes radar skillt, ha japán vagy, segít elkerülni a többieket.
ha bármi más vagy, és vadászol a japánokra, akkor meg segít megtalálni őket :)

nyolcadik szinttől az amerikai fő fegyvere a torpedó lesz, de sosem lesz olyan jó mint a japán. ugyanakkor durván ledaráll mindent ami japán romboló. közelről a ruszkik se akadály, viszont nagyon lassú.
Gearing 5,9km ugyanugy, mint a Shima. a Khaba ugye 7,8km.
de a Gearing baromi lassu, 36 csomó, nem gyorsabb a japán cirkálóknál.
elviekben van remek légvédelme egyébként, DefAA fogyocikkel, de azt az engine boost helyett tudja feltenni, és igy minden utoléri, ami azt jelenti, hogy ha egy radaros cirkalo (a kapitany skillel) elkezdi uldozni, akkor a palya szelen utol fogja erni, es megolni.

az ágyújával meg a brutális DPM-jével közelre tud fogni japán rombolót, de ha bárki másra rálő 8-10km-ről, sok kárt nem okoz benne, viszont elárulja magát, és sokkal gyengébb hatásfokkal tudja használni a torpedókat. nagy reményeim voltak vele egyébként, de ha néha rombolózni támad kedvem, Shimat veszem elő kizárólag



Nekem eksön kell, azt meg nem adja a japán ág :lol:

Egyébként nem a Gearing a fő cél, hanem a Flecser - csak jókat hallottam róla -, arról is dobhatnál pár morzsát, de jobbakat ha lehet, nehogy elvedd a kedvem már T5-ben :P

Gyorsan meglestem az IJN/US sebességeket és a T10-et leszámítva kicsit gyorsabbak is az amcsik. Egyedül a japó hetes gyorsabb (38 vs 35) viszont T8-ban ez megfordul.

Ja igen, azt mondja meg nekem valaki, hogy miért kapott ilyen rohadt kevés hpt a Farragut? :blink:
Utolsó szerkesztés: 7 éve 1 hete Shogun által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 napja #37907 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Amerikai rombolók
Shohun, válaszolnék pár kérdésedre.
Az amerikai ág messze más taktikát igényel mint a japán. Alapvetően ez az ág kicsi ágyús cirkálók vonala, hasonlóan az orosz dd ághoz. Azzal a különbséggel, hogy 8. tiertől már messzebb tudsz torpedózni mint a villanási határod. A Farragut nálam állandó hajó, ott áll szépen, és időnként futok vele pár kört :). Saját tierjében illetve akár magasabban is ideális dd vadász.
A Farragut.-ra érvényesek a fent leírtak, gyors, így inkább állandó ágyúzás a lehetőséged valamint a felderítés. Torpedózni inkább csak szigetek között, takarásban érdemes, vagy ha rárontasz valakire, akkor viszont már minél közelebbről :evil:
Hetes szint dettó, A Bensontól jön az igazi élvezet ;) és felvezet a Fletcher rombolóra, ami majdnem a tökély, gyilkos és alattomos dög. De, nem szabad megállni, mert ott a Gearing, ami eleinte kicsit csalódás, lassú, de jó az álcája. Viszont pár kör után azt mondod, megérte végig küzdeni érte ezt a hosszú utat B)

Na és ha itt vagyunk a témánál, átlagos sebzés... és.... Kraken :woohoo:




A következő felhasználók mondtak köszönetet: llw99, Shogun

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja #38106 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Amerikai rombolók
Gearing :P egy időre az utolsó, mivel a küldetés miatt toltam vele és csak sikerült megcsinálni... csak a Gearing volt sanszos...., a végén tök egyedül maradtam ... mert mi más lett volna :angry: :( :sick:




A következő felhasználók mondtak köszönetet: llw99

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja #38130 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Amerikai rombolók
Megkinlodtam ezzel a kuldivel, vegul sok kuzdelem utan Kageroval sikerult T10-esek kozott, egy Yugomot kuldtem a halak koze. Kicsit beneztem, mert azt hittem specko upgrade-et ad, de aztan lattam hogy csak simat. Mindenesetre a 60 db zaszlonak van helye.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
6 éve 11 hónapja #38138 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Amerikai rombolók
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja - 6 éve 11 hónapja #38685 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Amerikai rombolók
Szóval volt az a küldi, hogy-e : :P
-Vigyél be 5 találatot torpedóval/-Érj el 1500 alap XP-t..

A szokásos trend dübörgött vagy 5-6 csatán keresztül, ugyi vagy 4 torpedótalálat vagy az xp nem volt meg :silly: a végén már csak a Gearing-el toltam.. és természetesen beváltotta a hajóba vetett bizalmam. Amúgy a küldetés utolsó feladatát is a Geraing oldotta meg :woohoo:




Utolsó szerkesztés: 6 éve 11 hónapja GaiusHun által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: vcsaba1968, BigaC

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.300 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.