Amerikai rombolók

Több
6 éve 7 hónapja #43270 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Amerikai rombolók

Shogun írta: Ez a Mahan tényleg ennyire szar vagy csak nekem nem megy vele?


az amik ilyenek :) sebaj, a Benson már kiváló kis cucc lesz - amíg el nem sütöd az ágyúját :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #43446 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Amerikai rombolók
Lassan ideje visszaállni egy kicsit a rombolós játékra, főleg a Yamamoto küldi miatt is. A Gearing mindig megbízható kis romboló :cheer: számomra :woohoo:




A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jan2_Hun

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #43705 Írta: James Onedin
James Onedin válaszolt a következő témában: Amerikai rombolók
A Fletcherrel játszom.Az a problémám hogy úgy érzem mintha újabban már akár 6-7 km-ről észlelnék a torpedóimat...Simán elfordulnak mire oda érnének a torpedóim....Pár napja egy csapat társam is látta,ő tette szóvá,de azóta is eredménytelen vagyok.Találkozott már valaki a jelenséggel???Vagy esetleg disznóság lapul a háttérben???Én most az Amerikai romboló topikba írtam,de lehet hogy más nemzetnél is ez van....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #43706 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Amerikai rombolók
Nekem már jó ideje csak véletlenül találnak a torpedók, a sávokat el is felejthetem... mostanában csak a gunboat rombolókkal megyek.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: James Onedin

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #43725 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Amerikai rombolók

James Onedin írta: A Fletcherrel játszom.Az a problémám hogy úgy érzem mintha újabban már akár 6-7 km-ről észlelnék a torpedóimat...Simán elfordulnak mire oda érnének a torpedóim....Pár napja egy csapat társam is látta,ő tette szóvá,de azóta is eredménytelen vagyok.Találkozott már valaki a jelenséggel???Vagy esetleg disznóság lapul a háttérben???Én most az Amerikai romboló topikba írtam,de lehet hogy más nemzetnél is ez van....


sok a német csatahajó, azok meg sonaroznak. más megoldás viszont nincs, ha és amennyiben a csatahajóval te is ugy játszol, hogy megálsz egy helyben, és percekig várod a torpedo felhot, akkor.
de ha nem, ha kanyarogsz időnként, meg megálsz, és ujra elindulsz esetleg 2 tolatás kozott... :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja - 6 éve 7 hónapja #43741 Írta: James Onedin
James Onedin válaszolt a következő témában: Amerikai rombolók
Éppen tegnap panaszkodtam.Erre ma reggel egy jó csata.Bár az igazsághoz tartozik hogy top voltam....
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 6 éve 7 hónapja James Onedin által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Sith7, leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.321 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.