Japán rombolók

Több
6 éve 6 hónapja #45266 Írta: AndrewTas
AndrewTas válaszolt a következő témában: Japán rombolók

vonKurz írta:

AndrewTas írta: Az, hogy lehet, hogy egy ARP Kongo 5km ről simán kikerülte a torpedókat? Szinte egy helyben fordult meg....ÉS még találkoztam hasonlókkal..


tier8 csatahajók az automatán dobott repülő torpedókat is simán kikanyarogják.

tulajdonképpen az a lényeg, hogy vagy láthatlanul torpedózol, ami azt jelenti, láthatatlan vagy, nem ágyúzol, nem hívod fel magadra a figyelmet, pláne nem spotoloódsz, akkor is kanyarogni fognak, mert tűzharcot vívnak a többiekkel és kanyarognak, de azzal együtt lehet élni.

vagy lerohanod, az meg úgy néz ki, hogy szembe kivágódsz egy sziget mögül minél közelebb, és full gázon neki, aztán 1,5km-ről! nem 3, nem 4, nem 5, hanem szigorúan másfél km-ről elereszted a halacskákat. cirkáló is ilyen egyébként.

az 5-6km a létező legrosszabb megoldás lényegében esélytelen, hogy eltalálsz bármit is, ha igen, max 1 torpival, az meg nem nagy durranás...


Mostanában az fordul elő, hogy kinézek egy bb-t ami szépen egyenesen megy, rá is küldöm olyan közelről a torpedókat, h majdnem spotolok. És erre vmielyik csapattársam el kezdi lőni ami miatt megváltoztatja az útvonalát...És Mostanában egyre többször fordul ez elő.... Nem elég, hogy lassúak a torpedó még csak 1 percenként tölt újra...csatahajó is jobb ennél...na meg azt szeretem, hogy mostanában rá szokott az RNG, hogy bedobja a Detonation-t volt, hogy egymás után két csatám azzal ért véget... Az már biztos, hogy a német bb-k után nem ez lesz a másodig ág amit kiviszek teir X-be.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #45272 Írta: AndrewTas
AndrewTas válaszolt a következő témában: Japán rombolók

leopardusz írta: Vagy pedig ugy inditod el a torpita BBk ellen h megsaccolod merre fog kitérni (te merre térnél ki a helyében :lol: )

AndrewTas írta: Egy átok van ezen a hajón....Bármit csinálok vele tuti vesztes csapatba kerülök....Miatta mozog a win ratem 50 és 49% között. Jelenleg ezzel a hajóval 43% a win ratem...csak azért nem hagyom a fenébe mert kész fun hajó ezt leszámítva :D Nem tudom mit csinálok vele rosszul....pedig még füsttel is támogatom a csapattársaimat és spotolok is...]

Sztem jobb a Fubuki, mert eggyel több a torpedótöltője, funnak is :)


és tényleg én csak azt néztem, hogy ennek jobb az álcája..Több se kellet visszavettem a teir 4est és elkezdtem a másik ágat :D Azért csak jobb a 3 mint a 2..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #45296 Írta: BAGETT
BAGETT válaszolt a következő témában: Japán rombolók

AndrewTas írta:

leopardusz írta: Vagy pedig ugy inditod el a torpita BBk ellen h megsaccolod merre fog kitérni (te merre térnél ki a helyében :lol: )

AndrewTas írta: Egy átok van ezen a hajón....Bármit csinálok vele tuti vesztes csapatba kerülök....Miatta mozog a win ratem 50 és 49% között. Jelenleg ezzel a hajóval 43% a win ratem...csak azért nem hagyom a fenébe mert kész fun hajó ezt leszámítva :D Nem tudom mit csinálok vele rosszul....pedig még füsttel is támogatom a csapattársaimat és spotolok is...]

Sztem jobb a Fubuki, mert eggyel több a torpedótöltője, funnak is :)


és tényleg én csak azt néztem, hogy ennek jobb az álcája..Több se kellet visszavettem a teir 4est és elkezdtem a másik ágat :D Azért csak jobb a 3 mint a 2..


Szerintem is inkább Fubuki. De itt tudod összehasonlítgatni őket:
wows-numbers.com/ships/compare/?type=destroyer&tier=6
De egy kis gyakorlással tier4-ben amúgy sem veszítesz semmit. Jó az az Isokaze : D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #45297 Írta: Mcarthur73
Mcarthur73 válaszolt a következő témában: Japán rombolók
Valamelyik kis tier rombit vissza akarom venni fun-olni és terrorizálni,wakatakéra gondoltam...hozzászólás?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #45301 Írta: BAGETT
BAGETT válaszolt a következő témában: Japán rombolók
Én azt pont átugrottam. Elég volt ránézni. 2x2 torpedó... nem sokat terrorizál az. Akkor már legyél nagyon gonosz és menj Umikazézni. Vagy Isokaze 3x2 torpedóval és tier4-ben már legalább vannak csatahajók is rendesen.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #45302 Írta: AtuqShaman
AtuqShaman válaszolt a következő témában: Japán rombolók
Umikaze meg t10ben is megallta a helyet anno:

ledgeri írta: Umikaze VS Montana

A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.256 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.