Japán rombolók

Több
6 éve 5 hónapja #46807 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Japán rombolók
A Yagumonak 5.7, a Shimának 5.9 az álca, a Yagumo töltésideje 87, a Shimáé 117, a 12 kmes torpedókkal.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #46831 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Japán rombolók
Hm, ma ha leárazzák, akkor megveszem, addig elleszek Yuugumoval, Kagerou lenne talán a legjobb, mert neki a legjobb álcája t8-ban ugye (másnak nem jobb, nem?), de nincs kedvem visszamenni t8-ba Xd

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja - 6 éve 5 hónapja #46845 Írta: miami
miami válaszolt a következő témában: Japán rombolók
Hát vedd meg, ha van még kikötőhelyed és elmondhasd, hogy végig húztad az ágat, de ne várj többet tőle mint a VIII-as , IX-es rombolóidtól. Sőt !
Tier VIII.tól felfelé már nem sokat számítanak a jó álca értékek mióta bevezették a nagy szonár távolságokat jobban jársz ha jól messziről torpedózgatsz. :(
Hiába van 3x5 torpedód.
Régen az erősségem volt ez az ág, imádtam és jól is ment a torpedózgatás, de ma már inkább szerencsés körülményeknek köszönhetem ha 3 hajónak is akár komoly károkat tudok okozni.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 5 hónapja miami által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #46847 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Japán rombolók
Tegnap a Shimakazeval 11 meccsből 8at megnyertem :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #46850 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Japán rombolók
Én is azt gondoltam, a Shima is csak egy jobb Yugumo lesz, de a Yugumoval még mindig jobbat megyek. Mégpedig azért, mert a (prém) torpedótöltés gyorsítást használom rajta, és 2x2x4 torpedót tudok vele kilőni, és ez valahogy jobban működik, mint a 3x5 és másfél perc töltés. Már minden variációt kipróbáltam, gyári 20,12,8, kapitány skillel 16, 9.6, a 6km-es itt szerintem már értelmetlen. Talán paraszthajszállal a 16km-es a legjobb választás, más meg a 12-esre esküszik. Még nem fullos a Shima kapitány, még talán az IFHE javít majd az általános játékélményen, mert amikor épp nem torpedózom, kissé gyengének érzem a lövegeit.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja - 6 éve 5 hónapja #46854 Írta: miami
miami válaszolt a következő témában: Japán rombolók
Hát nem is az ő lövegei lettek gyengébbek, hanem más tier IX- X-es hajók ágyúi fejlődtek nagyon sokat.
Tehát a japán torpedó rombolós játék veszített sokat a régi dominanciájából.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 5 hónapja miami által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.263 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.