Japán rombolók

Több
6 éve 5 hónapja #46913 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Japán rombolók
most mentem egyet 12-es és skill, 9.6km
már az első percben halott voltam :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja - 6 éve 5 hónapja #46918 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Japán rombolók

BigaC írta: Ezek szerint akkor

Type 93 mod 1 - 2,5km (20,16km)
Type 93 mod 3 - 1,7km (12, 9.6km)
F3 - 1,8km (8, 6.4km)

Ez szerint is a 12 kmes a legjobb torpedó. Igaz h a 8 kmes kicsit gyorsabb, de mostanra már nem egészséges 8 km távra bemászni, s még az is számit, h ha elengedem olyan 7 kmen, mikor távolodik, könnyen meglehet h mire odaérnének a szivarok, addigra kimegy a 8 kmből, többször előfordult velem ez, szóval kell a 10 km.

Biga, a torpedók még be sem töltöttek, mi? :P :lol:
Utolsó szerkesztés: 6 éve 5 hónapja leopardusz által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #46928 Írta: BAGETT
BAGETT válaszolt a következő témában: Japán rombolók
Igazából a húszassal se rossz rombi, persze nem 20 km-ről kell eregetni a őket. Ha nincs semmi radaros rém a közelben akkor bizony be kell mászni 7km-re legalább. Onnan már csak ki kell találni merre fog a célpont menni. Talán nem kezd el lövöldözi senki a pálya túlfeléről. Semmi köd, lövöldözés vagy bázisfoglalás, addig jó amíg nem számítanak torpedóra. Ezért is felesleges az IFHE meg a Firing Training rá.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #46931 Írta: Get200
Get200 válaszolt a következő témában: Japán rombolók
Shima 127mm ágyúja alapból 21mm képes átütni HE-vel. Az IFHE ezt megdobja 27 mm-re. T10-ben, ahol az átlag vastagság 32mm.. csak pazarlod a pontokat..
A torpedógyorsítás is értelmetlen. 5 csomót nyersz de mivel az észlelési távolságok nem változnak a 20km-es torpedónál 80 másodperc helyett 71 másodperced lesz reagálni.. még így is bármivel kikerülöd.. A placebo hatást az adja, hogy az emberek elszoktak a 20km-es torpedóktól és működik az "úgysem ér el idáig" efektus.. látni, látják csak nem reagálnak..
A következő felhasználók mondtak köszönetet: BigaC

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #46934 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Japán rombolók

Get200 írta: Shima 127mm ágyúja alapból 21mm képes átütni HE-vel. Az IFHE ezt megdobja 27 mm-re. T10-ben, ahol az átlag vastagság 32mm.. csak pazarlod a pontokat..
A torpedógyorsítás is értelmetlen. 5 csomót nyersz de mivel az észlelési távolságok nem változnak a 20km-es torpedónál 80 másodperc helyett 71 másodperced lesz reagálni.. még így is bármivel kikerülöd.. A placebo hatást az adja, hogy az emberek elszoktak a 20km-es torpedóktól és működik az "úgysem ér el idáig" efektus.. látni, látják csak nem reagálnak..


Valószínű átskillezem és leszedem a gyorsító skillt, aztán marad a 12-es.
Bár amiket mondasz, azok alapján a 12+skill-nek kéne működnie a legjobban, ugyanolyan jó detektálás, és 5 csomóval gyorsabb.
IFHE, nyilván nem csatahajók és cirkálók ellen lenne hatásos, hanem 1:1 DD fight-ban, ott csak számít, hogy több átütés, ezáltal több sebzés van, nem? Cirkálók ugyanúgy szétvernek, ha elkaptak, de rombolók ellen ki fogom próbálni. Mert sokaktól hallottam, hogy IFHE-vel még a gunship rombolók ellen sem esélytelen a harc.
Vagy hagyom a pitschába a Shimát, játszok a Yugumo-val, ha torpedózni akarok, nekem az jobban működik... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #46936 Írta: VoiceOfTheVoiceless
VoiceOfTheVoiceless válaszolt a következő témában: Japán rombolók

BigaC írta: IFHE, nyilván nem csatahajók és cirkálók ellen lenne hatásos, hanem 1:1 DD fight-ban, ott csak számít, hogy több átütés, ezáltal több sebzés van, nem? Cirkálók ugyanúgy szétvernek, ha elkaptak, de rombolók ellen ki fogom próbálni. Mert sokaktól hallottam, hogy IFHE-vel még a gunship rombolók ellen sem esélytelen a harc.

Rombolók ellen felesleges az IFHE. A repeszt nem érdekli a szögelés vagy egyéb. A Rombolóknak a Khabát kivéve 19mm a páncélzata, amit képes a Shima átütni. Az IFHE csak a Cirkák elleni harcot könnyítené meg, de ott már inkább AP-t használnék, és csak akkor ha az ellenfél brodside-ban van. Szóval összegezve én dobnám a IFHE-t mert a Shima nem egy gunboat. Persze vannak szituációk amikor kötelező használni az ágyúkat, de én nem specelnék rájuk. Vigilance, Survivability Exp, Concealment, Last Stand, Prio Target ami szerintem kötelező rá. Maradék néhány pont pedig Radio Location, hogy elkerülhess vagy meglephess ellenséges rombolókat.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.287 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.