Japán rombolók

Több
6 éve 10 hónapja #40181 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Japán rombolók
Én tegnap előtt raktam fel a 12km-est, mert eszembe jutott, hogy kapott valamit. A sima 10km-es csak picit lassabban tölt, de többet sebez és nagyobb a távja.
Ma nem sikerült túl sokat sebeznem ellenfl dd-i miatt, de azért ment pár sebzés, tegnap meg 150k sebést hoztam össze.

Egy kérdés, mire érdemes rakni? Yuugumo kapitány, ilt egy hetes a kép, de 3 pontom van még mindig.



Hp-n növelőn gondolkodtam elsősorban.
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #40183 Írta: Nik0nosz
Nik0nosz válaszolt a következő témában: Japán rombolók

Grievous írta: Én tegnap előtt raktam fel a 12km-est, mert eszembe jutott, hogy kapott valamit. A sima 10km-es csak picit lassabban tölt, de többet sebez és nagyobb a távja.
Ma nem sikerült túl sokat sebeznem ellenfl dd-i miatt, de azért ment pár sebzés, tegnap meg 150k sebést hoztam össze.

Egy kérdés, mire érdemes rakni? Yuugumo kapitány, ilt egy hetes a kép, de 3 pontom van még mindig.



Hp-n növelőn gondolkodtam elsősorban.


Superintendent sztem felesleges az IJN DD-kre, én alig használok füstöt. A 3 bőven elég arra, ha menekülni kell hogy takarjon. HP mindenképpen, meg vigilancen érdemes elgondolkodni sztem. Nekem BFT van fent, ha közelharcra kerül sor nagyobb eséllyel védjem meg magam.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #40184 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Japán rombolók
Yuugumon nem is használok füstöt :D Igaz, shinonomen és kamikazen jól jön, habár az elmúlt pár napban olyan pocsék csatáim voltak....

Pl mai shinonome, 60k bukta, aztán mentem egy 40k sebzéses wint t5-ben vele, ahol 6-8k sebzés volt 2 torpedó, többi gun volt (képet az előbb töröltem....)

Nagyon szívesen leszabályoznám végre a dd létszámot 3-ra, így is sok az 5, egyszer meg nemtom hogy volt 6-7 felállás mikor emlékeim szerint az mm úgy lett módosítva, hogy max 5 dd lehet oldalanként, a 6-7 így is bizarr volt anno :S

Akkor holnap felrakom a hp növelőt. Utána meglátom, sajna sok a 16-17 pontos kapitányom van, így a fejlődésgyorsítás kimarad.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #40185 Írta: Nik0nosz
Nik0nosz válaszolt a következő témában: Japán rombolók

Grievous írta: Yuugumon nem is használok füstöt :D Igaz, shinonomen és kamikazen jól jön, habár az elmúlt pár napban olyan pocsék csatáim voltak....

Pl mai shinonome, 60k bukta, aztán mentem egy 40k sebzéses wint t5-ben vele, ahol 6-8k sebzés volt 2 torpedó, többi gun volt (képet az előbb töröltem....)

Nagyon szívesen leszabályoznám végre a dd létszámot 3-ra, így is sok az 5, egyszer meg nemtom hogy volt 6-7 felállás mikor emlékeim szerint az mm úgy lett módosítva, hogy max 5 dd lehet oldalanként, a 6-7 így is bizarr volt anno :S

Akkor holnap felrakom a hp növelőt. Utána meglátom, sajna sok a 16-17 pontos kapitányom van, így a fejlődésgyorsítás kimarad.


Shima most lett meg 17 pontos kapitány van benne, de simán megvan minden ami szükséges rá sztem. 4. sorból csak concealmentet használok 3.-ból van 3.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #40186 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Japán rombolók
Nekem a superintendent van, meg a torpedó töltés, meg a hp, négyes az álca. Maxos, igy van még 3 pontom, nem tudom még h mire tegyem :P , a legfontosabbak rajta vannak.
Lehet meglenne superint. nélkül is, csak nincs értékesebb amire tenném...
Közelharcban hátat szoktam vele forditani s pucolni, igy a hp is marad, s igy is 2 torony tudja lőni a célt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #40699 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Japán rombolók
Nik0nosz:

Most mentem Akizukival, sajna elmisseltem 2 torpedó indítást :/ (egyszer tolatott a bismarck, majd elindult, utána azt hittem elmegy jobbra, de balra ment.... közben véletlen rossz gmbot nyomtam meg és elindult a füst Xd)





Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Nik0nosz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.279 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.