Brit Rombolók

Több
5 éve 4 hónapja - 5 éve 4 hónapja #55882 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Angol Rombolók

Grievous írta: Esetleg aki jártas lenne Cossack használatnál, az adna javaslatot a kis drága dd-hez? 3 kört mentem vele eddig mióta megvan, első körben volt 50k-m (szombaton mentem vele először), de ma 2x 10-15k dmg-gyel haltam, 0 torpedó találattal :dry:


Bár nem én vagyok a célja pont a kérdésnek, de szerintem inkább ágyúshajó "zavarótorpedókkal". 5.5 km álca a japó ág egyik felét nem leszámítva, elég jó ellen dd. 3 km-es hidroval meg keresem a torpedókat.
12 csatám van vele. 16xx PR / 35 k átlag.Nekem.... Szóval Neked illene a tengerbe egyengetni vele. :)

Nevem ugyanez a játékban. ;)
Utolsó szerkesztés: 5 éve 4 hónapja Rallyefan81 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja #55895 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Angol Rombolók
Jól érzem h a Cossackhoz, és egyáltalán a britt rombolókhoz, tier 7-8tól s felfele, kell az IFHE skill használata is?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja #55896 Írta: PzPuma
PzPuma válaszolt a következő témában: Angol Rombolók
Jó a megérzés. ;)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja #55898 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Angol Rombolók
Áh, hogy ezért érzem úgy, hogy gyenge a HE néha...

Most coopozok vele inkább, gyorsabban megvannak a küldik ezen része, amik érintik

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja - 5 éve 4 hónapja #55914 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Angol Rombolók
Puma, hogy skillezed ezeknek a tetű britt rombolóknak a kapitányait? :D
egyik 3as a gyujtás, a másik az exta hp vagy a torpedótöltő, esetleg a plusz fogyócikk? 4 pontos az álca meg ifhe. 2 pontos az adrenalin a last stand mellett?
S még az érdekelne, h kell a kozáknak külön parancsnok, külön skillezés, v az ág kapitányait lehet hozza használni?

Mentem a este párat vele, ami feltünt, a, h elég idétlen... :angry: a füst szinte semmire nem elég, pár sorozat és pucolhatok, azalatt még ki se gyujtom jóformán. Másik meg, h rettenetesen papir teste van, hiába a 8 ágyú, DDvel lövésváltásnál jobban sebződök, pár lövésre fele hp már lemegy, sokkal kevésbé birja mint az amcsi v japcsi DDk. Harmadik meg az, h hiába a 8 gun, kevesebbet sebez mint a japán gyorstüzelők, azok a gyors lövedékekkel jóval erősebbet sebeznek, na meg a célbatalálás is sokkal jobb nekik...

Szóval finoman mondva is felemás a véleményem erről a Cossackról :S
Utolsó szerkesztés: 5 éve 4 hónapja leopardusz által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja #55919 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Angol Rombolók
Egyik ismerősömnek tetszik a cossack, csodálkozott, hogy rákérdeztem nála az ifhe-re, de mondta, hogy ő dd-kre lövöldözött vele (elsődlegesen dd-kkel játszik, a sima 12 seces CA töltésidő is sok neki, érzésre, emiatt ijn ca ágat se folytatja most egy ideig, aobat kellene megvennie)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.316 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.