Jelenleg 74 vendég és 2 tag online

Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Brit Rombolók

Angol Rombolók 2 hete 4 napja #58805

• hadtjuk
  • hadtjuk profilkép
  • TÁVOL
  • Hadnagy
  • Köszönetek száma: 56
Grievous!
A potenciális sebzés az mit jelent?
Mert eddig ezt a fogalmat nem sikerült megfejtenem.

Ja és még egy kérdés mindenkinek:
Brit rombolóval sikerült e már CV-n kívül citadellát lőni?
Mert a hétvégén minden rombolómat bevetve nekem nem sikerült, ilyen találatot elérnem.
El is buktam a nyereményhajót...
Utolsó szerkesztés: 2 hete 4 napja Írta: hadtjuk.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Angol Rombolók 2 hete 4 napja #58806

• Grievous [HHRHA]
  • Grievous profilkép
  • TÁVOL
  • Kapitány
  • Köszönetek száma: 1315
Hajó körül max 200 méterrel becsapódó lövedékek, amik nem találnak el. Asszem 200 méteres kört néz, de lehet picivel nagyobb, pontos infó biztos van wg wiki wows részén.

Elvi szinten igen, rombolókon mindennek van citadellája, így tudsz ütni, más kérdés, hogy yamatot nem fogsz citadellázni 127-es löveggel pl. Rombolókkal cirkálókat lehet cv-ken kívül, közelről, AP-val (közel mint 5km), de akkor is a puhábbakat kell keresni (CL-eket elsődlegesen).
Azt a küldit coopban könnyen letudható volt, ott csináltam meg cossackkal és leanderrel, habár a nagyját cossackkal, ja, meg gallanttal (achin kívül a 3 küldirészt coopban volt legkönnyebben letudható, vagyis a 3 killes talán nem, de a többi igen, habár 750k sebzést randomban jobb volt)

Angol Rombolók 2 hete 4 napja #58807

• hadtjuk
  • hadtjuk profilkép
  • TÁVOL
  • Hadnagy
Grievous beküldte:
Hajó körül max 200 méterrel becsapódó lövedékek, amik nem találnak el. Asszem 200 méteres kört néz, de lehet picivel nagyobb, pontos infó biztos van wg wiki wows részén.

Elvi szinten igen, rombolókon mindennek van citadellája, így tudsz ütni, más kérdés, hogy yamatot nem fogsz citadellázni 127-es löveggel pl. Rombolókkal cirkálókat lehet cv-ken kívül, közelről, AP-val (közel mint 5km), de akkor is a puhábbakat kell keresni (CL-eket elsődlegesen).
Azt a küldit coopban könnyen letudható volt, ott csináltam meg cossackkal és leanderrel, habár a nagyját cossackkal, ja, meg gallanttal (achin kívül a 3 küldirészt coopban volt legkönnyebben letudható, vagyis a 3 killes talán nem, de a többi igen, habár 750k sebzést randomban jobb volt)
A küldik nagy részét én is Co csatában csináltam. Este jutottam el a citadellás részhez. Volt pár 100 találat fölötti Co csatám rombolókkal, amiben csak Ap használtam. De egy se okozott citadellát. (Mondjuk annyira nem vagyok WoWS-os, hogy a CA-at megtudjam különböztetni a CL-től.) Aztán dühömben megváltottam a 2077 dubonért a Nelsonhoz kellő szabadott (52 k nál kevesebb szabad kellett hozzá.) Azt neki álltam azzal citadellát szerezni. 5 meccsből volt 2 citadellám. De ez már nagyon estébe hajlott, úgyhogy feladtam.
Kedvesem már nagyon morcos volt rám... Az egész hétvégén csak a hátamat látta. Nehéz volt feladni. De nem mivel nem érezem, hogy meg tudom szerezni, így utólag is jónak tartom eme döntésemet...
A hétvége pozitív mérlege, hogy a Jervis-t felfejlesztettem és vagy 40k csillagot megszereztem a Villámból...
Utolsó szerkesztés: 2 hete 4 napja Írta: hadtjuk.

Angol Rombolók 2 hete 4 napja #58808

• leopardusz [T-F-K]
  • leopardusz profilkép
  • TÁVOL
  • Fregattkapitány
  • Köszönetek száma: 1404
Cirkálóval kellett voln citeket csinalni...
Köszönetet mondtak: Rallyefan81

Angol Rombolók 2 hete 4 napja #58810

• Rallyefan81 [T-F-K]
  • Rallyefan81 profilkép
  • TÁVOL
  • Korvettkapitány
  • Köszönetek száma: 1114
leopardusz beküldte:

HMS Fiji rulez! ;)
Köszönetet mondtak: leopardusz

Angol Rombolók 2 hete 4 napja #58811

• hadtjuk
  • hadtjuk profilkép
  • TÁVOL
  • Hadnagy
Rallyefan81 beküldte:
leopardusz beküldte:

HMS Fiji rulez! ;)
Én rombolós vagyok. Így csak a Danae-ig jutottam. (Csak akkor játszottam kis tierbe, amikor mind két romboló kapitányom csatába ragadt.)

Angol Rombolók 2 hete 4 napja #58813

• Rallyefan81 [T-F-K]
  • Rallyefan81 profilkép
  • TÁVOL
  • Korvettkapitány
hadtjuk beküldte:
Rallyefan81 beküldte:
leopardusz beküldte:

HMS Fiji rulez! ;)
Én rombolós vagyok. Így csak a Danae-ig jutottam. (Csak akkor játszottam kis tierbe, amikor mind két romboló kapitányom csatába ragadt.)

A halvérű cirkálók meglehetősen dd-s játékstílust igényelnek. Füst , hydro, torpedók, papírpáncélzat. B)
Magyarán , ha látszol , kampec. Viszont jó kis zaklatógépezetek.

Angol Rombolók 2 hete 4 napja #58816

• Grievous [HHRHA]
  • Grievous profilkép
  • TÁVOL
  • Kapitány
CA: 203-as löveggel rendelkeznek min, CL meg max 155mm-ig, de a francia, brit cirkálók a legpapírabbak az összesből jelenleg (ide tartozik még a huanghe, perth is, mert eredetileg britek)
Köszönetet mondtak: hadtjuk

Angol Rombolók 2 hete 3 napja #58828

• Grievous [HHRHA]
  • Grievous profilkép
  • TÁVOL
  • Kapitány
Asszem kezdem érezni picit jutlandot, legalábbis se jervist, se lightningot nem kedveltem, t7-esnél van 700 méteres rész, hogy ne spotoljanak fel ,de a torpedók ne legyenek deaktíválva mire elérnék a célpontot, lightninggal is valami hasonló gondom volt, pedig neki jobb az álcája + 1km-rel több a torpedó hatótávja (habár 8km így is? meg 61 csomósak talán, valahogy ez nekem túl alssú, de még mindig jobb, mint az 55-ös amcsi verziók...)

shot-19.04.02_10.43.57-0764.jpg

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Spotra mennyi xp járhat? Gondolom nem annyi, mint egy sima dmg, vagy kill esetén, ezeknek a fele kb? Vagy csak a 2 capem emelt ennyit és nem a +100k? Xd

Angol Rombolók 2 hete 3 napja #58831

• Rallyefan81 [T-F-K]
  • Rallyefan81 profilkép
  • TÁVOL
  • Korvettkapitány
Spotra tudtommal lóbikini xp jár. Kidd , T10 119k spot valahol a mezőny másikfele.. lwgalább add-nél honorálhatnák és akkor nem mindenáron a sebzésre menne 80%-uk.
Köszönetet mondtak: Jaszon

Angol Rombolók 2 hete 18 órája #58893

• Jaszon [DPH]
  • Jaszon profilkép
  • TÁVOL
  • Hadnagy
  • Köszönetek száma: 573
Alakul a dolog :cheer: Főleg úgy hogy kb 50-55 csatám van rombolóval :whistle: Ennek az ágnak is csak azért álltam neki mert a tier 5 rombi meg lett küldetésből ;) Speciel ezzel a ladikkal azt hiszem a 10-dik csatám volt B)
shot-19.04.05_01.26.19-0353.jpg

shot-19.04.05_01.26.27-0558.jpg

shot-19.04.05_01.26.40-0729.jpg
Ascott_steel2
Köszönetet mondtak: Rallyefan81

Angol Rombolók 1 hete 3 napja #58984

• Grievous [HHRHA]
  • Grievous profilkép
  • TÁVOL
  • Kapitány
Na végre, tegnapi (vagy azelötti) 2 bukó és mai 2 bukó után sikerült leszorzózni... Xd

shot-19.04.09_11.56.42-0219.jpg

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

eddig az ágon ez tetszett meg, vagyis ez a hajó, t6, t7, t8-as nem jött be, pedig lightning nem sokkal másabb....
nem tudom, hogy a torp reloadod rakjam-e fel, 120 sec a torpedó töltésidő, haj ól láttam a statoknál (meccsen nem figyeltem erre), gun reloaddal 3,1 sec-kel töltök, AR-rel még gyorsabban is, 3 heal se rossz
Köszönetet mondtak: Jaszon
Az oldal motorja a Kunena fórum

Aktuális akciók, küldetések

Fórum hozzászólások

Hasznos oldalak

Cikk hozzászólások

Legtöbbet hozzászólt (2 hét)