Brit Rombolók

Több
5 éve 3 hete - 5 éve 3 hete #58805 Írta: hadtjuk
hadtjuk válaszolt a következő témában: Angol Rombolók
Grievous!
A potenciális sebzés az mit jelent?
Mert eddig ezt a fogalmat nem sikerült megfejtenem.

Ja és még egy kérdés mindenkinek:
Brit rombolóval sikerült e már CV-n kívül citadellát lőni?
Mert a hétvégén minden rombolómat bevetve nekem nem sikerült, ilyen találatot elérnem.
El is buktam a nyereményhajót...
Utolsó szerkesztés: 5 éve 3 hete hadtjuk által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hete #58806 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Angol Rombolók
Hajó körül max 200 méterrel becsapódó lövedékek, amik nem találnak el. Asszem 200 méteres kört néz, de lehet picivel nagyobb, pontos infó biztos van wg wiki wows részén.

Elvi szinten igen, rombolókon mindennek van citadellája, így tudsz ütni, más kérdés, hogy yamatot nem fogsz citadellázni 127-es löveggel pl. Rombolókkal cirkálókat lehet cv-ken kívül, közelről, AP-val (közel mint 5km), de akkor is a puhábbakat kell keresni (CL-eket elsődlegesen).
Azt a küldit coopban könnyen letudható volt, ott csináltam meg cossackkal és leanderrel, habár a nagyját cossackkal, ja, meg gallanttal (achin kívül a 3 küldirészt coopban volt legkönnyebben letudható, vagyis a 3 killes talán nem, de a többi igen, habár 750k sebzést randomban jobb volt)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hete - 5 éve 3 hete #58807 Írta: hadtjuk
hadtjuk válaszolt a következő témában: Angol Rombolók

Grievous írta: Hajó körül max 200 méterrel becsapódó lövedékek, amik nem találnak el. Asszem 200 méteres kört néz, de lehet picivel nagyobb, pontos infó biztos van wg wiki wows részén.

Elvi szinten igen, rombolókon mindennek van citadellája, így tudsz ütni, más kérdés, hogy yamatot nem fogsz citadellázni 127-es löveggel pl. Rombolókkal cirkálókat lehet cv-ken kívül, közelről, AP-val (közel mint 5km), de akkor is a puhábbakat kell keresni (CL-eket elsődlegesen).
Azt a küldit coopban könnyen letudható volt, ott csináltam meg cossackkal és leanderrel, habár a nagyját cossackkal, ja, meg gallanttal (achin kívül a 3 küldirészt coopban volt legkönnyebben letudható, vagyis a 3 killes talán nem, de a többi igen, habár 750k sebzést randomban jobb volt)

A küldik nagy részét én is Co csatában csináltam. Este jutottam el a citadellás részhez. Volt pár 100 találat fölötti Co csatám rombolókkal, amiben csak Ap használtam. De egy se okozott citadellát. (Mondjuk annyira nem vagyok WoWS-os, hogy a CA-at megtudjam különböztetni a CL-től.) Aztán dühömben megváltottam a 2077 dubonért a Nelsonhoz kellő szabadott (52 k nál kevesebb szabad kellett hozzá.) Azt neki álltam azzal citadellát szerezni. 5 meccsből volt 2 citadellám. De ez már nagyon estébe hajlott, úgyhogy feladtam.
Kedvesem már nagyon morcos volt rám... Az egész hétvégén csak a hátamat látta. Nehéz volt feladni. De nem mivel nem érezem, hogy meg tudom szerezni, így utólag is jónak tartom eme döntésemet...
A hétvége pozitív mérlege, hogy a Jervis-t felfejlesztettem és vagy 40k csillagot megszereztem a Villámból...
Utolsó szerkesztés: 5 éve 3 hete hadtjuk által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hete #58808 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Angol Rombolók
Cirkálóval kellett voln citeket csinalni...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Rallyefan81

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hete #58810 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Angol Rombolók

leopardusz írta: Cirkálóval kellett voln citeket csinalni...


HMS Fiji rulez! ;)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hete #58811 Írta: hadtjuk
hadtjuk válaszolt a következő témában: Angol Rombolók

Rallyefan81 írta:

leopardusz írta: Cirkálóval kellett voln citeket csinalni...


HMS Fiji rulez! ;)

Én rombolós vagyok. Így csak a Danae-ig jutottam. (Csak akkor játszottam kis tierbe, amikor mind két romboló kapitányom csatába ragadt.)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.254 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.