Ez az oldal (és egyes külső összetevői) cookie-kat (sütiket) használ a felhasználók hitelesítéshez és a látogató statisztikához. Elolvastam és az Ok gomb megnyomásával elfogadom ennek tényét és az ÁSZF-ben foglaltakat is.

Hungarian English French German Italian Polish Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish

Jelenleg 54 vendég és 5 tag online

Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Prémium rombolók

Prémium rombolók 1 hete 19 órája #32393

• Flaged
  • Flaged profilkép
  • TÁVOL
  • Törzsőrmester
  • Köszönetek száma: 42
Sith7 beküldte:
.Mikor már olyan 6-7 km-re vagyok tőle,benyomom a gyorsítót és 3-4 km-ről szűken elengedem a halacskákat.

és mi a helyzet a másodlagos ágyúkkal ? pl. egy Bismarck esetében :unsure:

Természetesen a Bismarckhoz nem megyek ilyen közel,ha nem muszáj. :) Persze a másodlagosok lőni fognak rád bőszen.Viszont gyorsítóval 46,6 csomóval repesztesz ám.Valszeg kapni fogsz pár találatot így is,de korántsem annyit,mintha mondjuk japcsi robival mész rá.Azok sokkal lassabbak.Ez a taktika célpont és HP függő.Ha még full HP környékén vagyok,akkor megkockáztatok egy ilyen támadást csatahajó ellen.De ez is attól függ,hogy megéri-e a támadás.Mert mondjuk,ha csak 3000-4000 HP-ja van ,akkor nem biztos,hogy megéri torpedózni ilyen közelről.Mert lehet mire odaérsz már szétcsapják a többiek ágyúval.Akkor inkább érdemesebb messzebbről kilőni rá a torpikat és közben gyújtogatni.A Bismarckot inkább torpedóval támadom spothatáron belül,mert akkor nem tudja kihasználni a 10km-es lőtávját.Mert ugye,ha nem lát,akkor nem is fog lőni rám.
Mikor már csak kevés Hp van,akkor érdemesebb inkább lopakodni és sunyin torpedózni. :)
Én általában az alkalmazandó taktikát mindig a szituációtól teszem függővé.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Köszönetet mondtak: Sith7

Prémium rombolók 1 hete 19 órája #32394

• Sith7
  • Sith7 profilkép
  • TÁVOL
  • Hadnagy
  • Köszönetek száma: 94
Köszönöm, van még mit tanulnom :blush:

Prémium rombolók 1 hete 19 órája #32396

• Flaged
  • Flaged profilkép
  • TÁVOL
  • Törzsőrmester
  • Köszönetek száma: 42
Sith7 beküldte:
Köszönöm, van még mit tanulnom :blush:

Szívesen!Tudod,gyakorlat teszi a mestert. :)
Köszönetet mondtak: Sith7
Az oldal motorja a Kunena fórum

Aktuális akciók, küldetések

Fórum hozzászólások

Hasznos oldalak

Cikk hozzászólások