Szovjet rombolók

Több
7 éve 2 hete - 7 éve 2 hete #37199 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Szovjet hajók
Az orosz ág szétbontása miatt én inkább az ágyús romboló ágat választottam. Ugyebár megmaradt az oroszokra jellemző gyors és jók gyújtó ágyú, a nagy sebesség, és a gyengécske álca.
Gyakorlatilag egy az egybe amcsi taktika (korai) mert utána az amcsik is egészen jó álcával rendelkeznek, kivéve ezt az orosz ágat. Szóval, marad a jó bevált agresszív taktika, amúgy is mindig ezt mondják rám.... :lol:

S íme az első csata, ha nem szedik ki az ötödiket előlem, megint csak "meglett volna a küldi" helyzet alakult ki... :S






A második menet lanyhább volt, cap-re mentem, illetve annak védése és az ellenfél játékosainak elhajtása volt a célom :P de bevált B) a Kiev kibaszott jó romboló vadász!!!!!




Utolsó szerkesztés: 7 éve 2 hete GaiusHun által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: BigaC

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hete #37632 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Szovjet hajók
Tashkent tényleg jobb lett picit. Kicsit a dmg-t még feljebb kell tornásznom (duplájára :D), de tettem azért a csapat győzelem érdekében. Sikerült legyőzni párharcban egy Udaloy-t, hogy fél HP-m megmaradt, majd egy trófeát is sikerült szerezni egy Friedrich személyében (a 8km-es torpedók is jók valamire).





Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: llw99

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja #38418 Írta: llw99
llw99 válaszolt a következő témában: Szovjet hajók
Z-46 után meglett a Tashkent is... :)
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: SeahawkHUN

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja #38476 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Szovjet hajók
Utolsó csata a Kiev rombolóval, megvallom őszintén a végére megszerettem, és szomorú szívvel adtam el, de az álca értéke sajnos komoly hátrány, minden másban pedig op rohadék volt :evil: :woohoo: :lol:
A kilences nagy tesóval az első kör katasztrófa volt.... :unsure:




Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja #38492 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Szovjet hajók
Tashkent nem egyszerű és nem is igazán jobb, mint a Kiev...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja #38777 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Szovjet hajók
Üdv!

Mikor bekerült az új rombolóág, visszakaptam a Gnevny osztályt, amitől, amikor csak lehet, megszabadulok, illetve az Ognevoi osztályú hajóm felkerült 8-as szintre. Alig játszottam vele pár csatát, s kezdek belejönni, de hajó még alap, stb. Abban szeretnék segítséget kérni, hogy a kapitányra milyen képességeket érdemes tenni, illetve a hajóra mely felszerelések ajánlottak.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.295 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.