Szovjet rombolók

Több
6 éve 8 hónapja #41950 Írta: Hipper23
Hipper23 válaszolt a következő témában: Szovjet hajók
Hát igen, körültekintően kell megválasztani a harc helyét füst nélkül :D és a lecsap elfut taktika a nyerő :D Vagy a sunnyogás szigetnél és torpedozás.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #41964 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Szovjet hajók

BigaC írta: Én is így tettem, de nem mentem még így sokat vele.
Nekem kicsit hiányzik a füst, azért sok BB-t felgyújtottam vele füstből.
A HP gyógyítás... hát kiderül. Romboló párharcban jó, de ha egy cirkáló elkap, általában nincs idő már használni :)


lényeg az, mint a cirkálóknál. legyen egy csatahajó amit lőnek, és ha elkezdenek téged osztani, hagyd abba, tűnj odébb, várd meg amíg megint másra figyelnek.

annyira durva sebességet tud, hogy 11-12km-ről, noha őmaga nem annyira hatékony, de nincs értelme rálőni.
soxor van ugy BB-vel, hogy tőlem 14-15km-re csatahajó, 11km-ről meg oszt egy Khabarovsk, de inkább hagyom, lövöm a távolabbi célpontot, amelyiket el lehet találni, mint a Khaban lőjek 1500 hp-t... pedig az a legrosszabb ha hagyja az ember, olyankor idővel elégetik a fenébe, de nem látom, pontosan mit is lehetne vele csinálni... imádkozni, hogy jöjjön oda egy másik hajó, és vagy vakarja le rólam, vagy őt válassza uj célpontnak :)

esetleg rarohanni, és megprobalni a másodlagosokkal elkapni :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #41968 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Szovjet hajók
Hát, minden nem mehet jól.
Fentvan a gyorsító zászló, turbó, majdnem 50-el hasítottam, így is egymás után kétszer úgy telibe találtak 10-12km-ről, javítani se volt időm, max 30-40K sebzést tudok kiosztani, aztán merülök. Visszarakom a füstöt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • tmage
  • Látogató
  • Látogató
6 éve 8 hónapja #41971 Írta: tmage
tmage válaszolt a következő témában: Szovjet hajók

BigaC írta: Hát, minden nem mehet jól.
Fentvan a gyorsító zászló, turbó, majdnem 50-el hasítottam, így is egymás után kétszer úgy telibe találtak 10-12km-ről, javítani se volt időm, max 30-40K sebzést tudok kiosztani, aztán merülök. Visszarakom a füstöt.


Sokáig én is füstöltem, de majdnem mindig szívás volt a vége

- A legtöbbször simán kiradaroztak
- Néha nem is kellett radar, behajítottak pár tonna acélt a füstbe a torkolattűzre célozva, és ellőtték a HP-m felét
- Megérkezett 3 x 15 torpedó, és ha sikerült elkerülnöm őket, spot-toltak a füstből kilépés miatt és kampec
- Ha minden jónak tűnik, akkor a többiek bemenekültek szigetek mögé, és senki nem spot-tolta a célpontokat, ergo nincs kire lőni

Van nem kevés kockázata a füst nélküli játéknak, de mindent összevetve szerintem élvezetesebb így. De nyilván mindenkinek más és más a játékstílusa, más módszerrel szereti az őrületbe / víz alá kergetni az ellent...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #41980 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Szovjet hajók
még kicsit próbálkozom ebben a konfigban. :) ez most egy ritka eset, torpedóközelbe kerültem a Tashkenttel, de annak általában gyors csobbanás a vége.


Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #41983 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Szovjet hajók


no, valahogy így :)
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.248 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.