Jelenleg 618 vendég és nincs tag online

Amerikai csatahajók

5 éve 8 hónapja #5606 Írta: macskandur
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW
Nincs prémem, ez csak a napi első győzelem :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 8 hónapja - 5 éve 8 hónapja #5607 Írta: Jacktor
Jó kérdés, de szerintem benne van minden bónusz.
Mondjuk ha összeszorzom a csatáim számát az átlag XP-vel, nem jön ki az össz XP-m (utóbbi kb. 6%-kal kevesebb)

World of Tanks Magyar Portál: wotinfo.hu | Facebook
World of Warships Magyar Portál: wows.hu | Facebook

5 éve 8 hónapja #5612 Írta: Trucker39
Biztosan bele számít. Nekem egyetlen nap premiumom sem volt és ezidáig egyetlen zászlót sem használtam. Így ennyi az XP. Akinek kétszerese, azért nem hiszem, hogy kétszer jobban játszana nálam, bár kitudja. ;)

5 éve 8 hónapja #5619 Írta: Krisztian
Akinek van Colorádója, írja már le mire mivel lő. Néha ad 1-1 citadellát, de amúgy fix 1220 vagy mit sebez, átüt mindent ap-val? De fura mód Tirpicz oldalába meg 10 km-ről 16-ot belevertem ap-val, arra se adott semmit, csak ezeket az 1220-as, vagy mennyi lópikulákat. Tier 6-7 csatahajó oldalába sebez úgy ahogy, azt mondom okés, de amúgy ez nagyon gázos így. Ráadásul ez lő mindenhova, célozni se nagyon kell, tök értelmetlen, 500m-rel mellé lövök még tán több a találat, mintha rá célzok.:)

5 éve 8 hónapja #5621 Írta: Grievous
Tirpitznek jó az oldalpáncélja, azért nehéz citadellát lőni neki a kazánháéznál, talán az ágyúknál könnyebb.
Más hajóknál meg azt mondanám ,hogy átmegy a lövedék a hajókon, vagy csak pár lövedék talál.

5 éve 8 hónapja #5637 Írta: Jacktor
Tegnap Delta-ékkel épp ezt beszéltük szakaszban. Jellemzően Colorado-val mentünk és az istenért nem akart citadellákat adni, sőt, a New Mexico mintha kapott volna még egy réteg páncélt, egyszerűen lepattannak róla a lövések. Sorozatonként hiába találta el 3-5 lövedék, 0 sebzés lett a vége. Ez így nem vicces...

5 éve 8 hónapja #5640 Írta: Sith7
Amennyire jó volt a New Mexiko, annyira szenvedés ez a Colorado ... ezt a lassú sebességet, mozgást nem lehet ép ésszel elviselni :sick:

5 éve 8 hónapja #5641 Írta: Krisztian
Ha ez vigasztal, én is nagyon szenvedek vele. Egy omaha simán bohócot csinált belőlem, mert képtelen voltam 10 km fölött eltalálni. Ha meg eltalálja, sebez 1220-akat zsinórban. Ma meglesz rá a B test, de ez nem fog javulni, nagyon lassú, ez még hagyjuk, többi sem gyors, de ez a semmit nem talál el, alig sebez ez kicsinálja ezt a hajót. Gondolom a fejlesztett test sem hoz nagy változást, ráadásul eddig szerencsém is volt, alig rakott hordozós csatába így 0 légvédelemmel. Az átlagom épp 40K fölött van, de ebben benne van az összes tudásom. Már most így értem, hogy régebben miért He-vel lőttek mellém zsinórban az ellenfelek ezzel, én meg csak röhögtem rajtuk akkor.
Tegnap amúgy volt egy igen fura eset, He lövedék romboló telibe, 5 modulja elszállt, de 0 hp sebzés. Gondolom ez is csak nekem furcsa.

5 éve 8 hónapja #5648 Írta: Sith7
Hát nem vigasztal ... B)
Egyszer túllépünk rajta ...

5 éve 8 hónapja #5656 Írta: GaiusHun
Ez olyan mint a WOT, vannak olyan szintek, amit el sem akarsz adni, és vannak olyanok amit rögvest eladnál, javítom, bele sem kezdenél, mert hiányzik az első szerelem. Nekem eddig zárt bétás élmények vannak 7. szintig. Az után szűz terep :lol:

5 éve 8 hónapja - 5 éve 8 hónapja #5663 Írta: Hattori Hanzo
Colorado,Nagato számomra akkora sokk volt,hogy a NorthCarolina sem jött be.El és egyben fel is adtam,ideiglenesen mindkét csatahajós ágat,pedig Mexico és Fuso az maga volt az álom.
NC-t ha beraktam csatába tuti,hogy fél tucat Torpitz volt odaát,azok meg 1v1-ben megettek.

Úgyhogy maradt a cirkáló ág.

5 éve 8 hónapja #5665 Írta: Sith7
A Nagato az nagyon jó, a Colorado egyelőre még nem fullos, így nem nyilatkozom róla.

5 éve 8 hónapja - 5 éve 8 hónapja #5669 Írta: Krisztian
6.5 km-ről gyakorlatilag képtelen vagyok eltalálni oldalról egy Iowat, ami azért nagyjából az egész képernyőt betöltötte. He-vel lőttem citadellát egy New Orleansnak, amivel csak az a gond, hogy a He sebzése fele, mint ami járna...De amúgy az Iowat szemből szintén 1220-akkal bombáztam, ezek szerint 300m hajótestet is átvisz az ap, totál vicc ez az ágyú így, ezt nem tudom hogyan képzelték.
Közben mentem pár kört a B testtel, talán ezzel valamivel jobb, legalább 10 km-re már el tudok lőni érdemben. Persze lehet csak mákos köreim voltak megint, nem volt hordozó, sikerült egy 3 citadellás, aminek a másik végén egy Pensacola és egy Nagato volt, utóbbi mondjuk 5 km-ről halálozott el, nem túl okosan játszott. Persze kikaptunk, de azt már nem is nézem ennél a hajónál, csoda lenne ha győznénk is.

5 éve 8 hónapja #5774 Írta: Szete58
A Colodaróra az egymillió kredites fejlesztésekből melyiket ajánljátok? A nagyjavítást vagy a fordulást? (A gyorsulásnak nem látom értelmét, de lehet, rosszul látom...)

„Elsüllyeszthetetlen, mint a Titanic!”

5 éve 8 hónapja #5777 Írta: Jacktor
Fordulás!

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

© 2021 WOWS.HU. Minden jog fenntartva.

Please publish modules in offcanvas position.