Amerikai csatahajók

Több
8 éve 7 hónapja #5606 Írta: macskandur
macskandur válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Nincs prémem, ez csak a napi első győzelem :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 7 hónapja - 8 éve 7 hónapja #5607 Írta: Jacktor
Jacktor válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Jó kérdés, de szerintem benne van minden bónusz.
Mondjuk ha összeszorzom a csatáim számát az átlag XP-vel, nem jön ki az össz XP-m (utóbbi kb. 6%-kal kevesebb)
Utolsó szerkesztés: 8 éve 7 hónapja Jacktor által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 7 hónapja #5612 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Biztosan bele számít. Nekem egyetlen nap premiumom sem volt és ezidáig egyetlen zászlót sem használtam. Így ennyi az XP. Akinek kétszerese, azért nem hiszem, hogy kétszer jobban játszana nálam, bár kitudja. ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Krisztian
  • Látogató
  • Látogató
8 éve 7 hónapja #5619 Írta: Krisztian
Krisztian válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Akinek van Colorádója, írja már le mire mivel lő. Néha ad 1-1 citadellát, de amúgy fix 1220 vagy mit sebez, átüt mindent ap-val? De fura mód Tirpicz oldalába meg 10 km-ről 16-ot belevertem ap-val, arra se adott semmit, csak ezeket az 1220-as, vagy mennyi lópikulákat. Tier 6-7 csatahajó oldalába sebez úgy ahogy, azt mondom okés, de amúgy ez nagyon gázos így. Ráadásul ez lő mindenhova, célozni se nagyon kell, tök értelmetlen, 500m-rel mellé lövök még tán több a találat, mintha rá célzok.:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 7 hónapja #5621 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Tirpitznek jó az oldalpáncélja, azért nehéz citadellát lőni neki a kazánháéznál, talán az ágyúknál könnyebb.
Más hajóknál meg azt mondanám ,hogy átmegy a lövedék a hajókon, vagy csak pár lövedék talál.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 7 hónapja #5637 Írta: Jacktor
Jacktor válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Tegnap Delta-ékkel épp ezt beszéltük szakaszban. Jellemzően Colorado-val mentünk és az istenért nem akart citadellákat adni, sőt, a New Mexico mintha kapott volna még egy réteg páncélt, egyszerűen lepattannak róla a lövések. Sorozatonként hiába találta el 3-5 lövedék, 0 sebzés lett a vége. Ez így nem vicces...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.296 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.