Amerikai csatahajók

Több
6 éve 7 hónapja #41803 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Nekem is kb. ezek vannak.
Kéne többet mennünk X-est szakaszban, nagyon hanyagolom a X-es hajóimat, mióta megvannak. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #41807 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók

James Onedin írta: Üdv Urak!Segítséget kérnék.A Montana 2. és 3. slotjában mit használtok?Jó ez így???Kép mellékelve,a segítséget előre is köszönöm!!!


másodikra a légvédelem az alternatíva, ha lenne CV, akkor azt tenném. régen az is volt :)
de most, hogy nincs cv, csak nagyon ritkán, nekem is a másodlagos van fent.

a harmadik slot érdekesebb, szerintem a gyorsabb töltés fontosabb, pláne ha az álcád miatt 13,5km a spot távod...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: James Onedin

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #41809 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Akkor csak nekem nem volt szeencsém. T10-ben 2 CV volt. Szépen megegyeztek, hogy egymást nem bántják, hanem csatahajóra vadásznak. Szépen leamortizálta az ellen CV a csatahajómat. Hiába kértem segítséget, vagy esetleg támadja meg az ellen CV-t, a füle botját sem mozdította ebben az irányban. Amikor a harmadik sorozat torpedót kaptam a CV-től, kissé elborult az agyam. HE-t töltöttem és a mögöttem sunnyogó saját CV-t pofán lőttem. Kaptam 14 csatára szép piros jelzést. Meg egy csomó repoltolást. Nem baj. kapja be az ilyen CV-s "csapatjátékos" .
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #41820 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Angyal Bandival mentünk pár kört, nem rossz ladik a Montana. A másodlagosra tényleg érdemes itt is rámenni, ahogy a mellékelt ábra mutatja :)


Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: vonKurz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #41822 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók

Trucker39 írta: Akkor csak nekem nem volt szeencsém. T10-ben 2 CV volt. Szépen megegyeztek, hogy egymást nem bántják, hanem csatahajóra vadásznak. Szépen leamortizálta az ellen CV a csatahajómat. Hiába kértem segítséget, vagy esetleg támadja meg az ellen CV-t, a füle botját sem mozdította ebben az irányban. Amikor a harmadik sorozat torpedót kaptam a CV-től, kissé elborult az agyam. HE-t töltöttem és a mögöttem sunnyogó saját CV-t pofán lőttem. Kaptam 14 csatára szép piros jelzést. Meg egy csomó repoltolást. Nem baj. kapja be az ilyen CV-s "csapatjátékos" .


mint valahol mostanában említettem már, tizes CV-k nem fognak tudni megvédeni, nem akarat kérdése a dolog.

CV megtámadása, nekem Midwayem van, és az 1 torpedóst általában rá szoktam szánni a legelején, néha bejön. néha nem figyel a másik, még áll, és mikor megtalállom, akkor bekap 4-5 torpedót. ha tényleg, akkor érdemes nem egyből,figyelni fog de meccs közepén 3-4 hullám környékén megtalálni és talán befejezni,
repülővel másik CV-t megtámadni, azt kell tudni róla, hogy van nála minimum egy DefAA. az első támadásod megy a kukába, ha visz prémet, vagy mellékerül egy cirkáló, vagy kimegy a szélére, akkor minimum 2 további rárepülés kell egy hatalmas pályán, hogy leverjed.
hatalmas pálya azt jelenti, hogy ha az első percben nekiálsz lenyomni, jó eséllyel 10-12 percig el fog tartani a dolog, nem biztos, hogy sikerül, nagyon nehéz, de ezalatt ő simán 4 hullámot el tud küldeni a saját hajókra, amik ugye fele olyan távol vannak mint ő tőlem.

ha 1 vadász viszek, akkor belémakad a vadászaival. magát meg tudja védeni.
ha kettőt, az kevés támadó repülővel jár egyutt, nem fogom tudni leküzdeni a légvédelmét.

tier5 alatt van egyfajta csatahajót. tier6-8 a második kategória, és 9-10 teljesen más. dobhatod el az addig tanultakat teljesen...

CV hasonóan, tier8-9 CV arról szól, hogy lekapod a másikat, aztán szabad a tánc.
tizesen iszonyat sokat fognak téged anyázni mire megtanulod, hogy nem szabad elbolyongani a CV után, mert ha sikerül is megölnöd, annyi időt vesztesz, hogy közben leveri a csapatod, és ha csak egyetlen romboló átcsúszik, felspotol, 18km-s spot távok vannak tizes CV-nél, hátulról meg a Yamatok töltik a HE-t 27km-ről...

szóval minden alkalommal tök jogosan cseszegeted a saját CV-t, ha a Kurfurston/Montanán másodlagos helyett maxos légvédelem van, és figyelsz arra, hogy ne keveredj el a többiektől kicsit sem. bár ha igy van, akkor nem fog visszajonni hozzad ujra meg ujra :)

még egy apróság az anyázásról.
a legmocskosabb trágár canceres/noobos anyázásokat akkor szoktam kapni, ha nem csinállok semmit. legegyszerűbb úgy nem csinálni semmit, hogy megpróbállok rombolóra vadászni, aki gyors, füstöl, elkanyarodik. néha bejön, máskor nem. rombolóra a bombázó tényleg lutri, ha nem segít a csapat agyonlőni, akkor nagyon nehéz - időbe kerül.
de ha ezt az időt a saját csatahajók nem bírják kivárni, és egyesével yoloznak szanaszéjjel, emiatt persze könnyedén lenyomja őket az ellenfél CV, akkor ezek a jóemberek, akiknek az elsődleges érdeke, hogy kicsináljam a Shimákat, anyázni fognak. nagyon nagyon durva módon anyázni.
ez van, megszokom idővel...

ui, nem feltétlen tűnik igy, de nem a konkrét meccsedhez szóltam hozzá.
hogy elbíráljam jogos volt-e a mérged, ahhoz meg kéne nézzem a replayt konkrétan, de nagy általánosságban tizes CV baromira sokat tud sebezni akkor, ha a másik csapat csatahajói yoloznak, és semmit nem tud csinálni, ha nem. akár van vadász setupos másik CV a pályán, akár nincs...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #41881 Írta: Roland
Roland válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók

James Onedin írta: Üdv Urak!Segítséget kérnék.A Montana 2. és 3. slotjában mit használtok?Jó ez így???Kép mellékelve,a segítséget előre is köszönöm!!!


szia. én a másodikat kicseréltem és javaslom neked is hogy légvédelemre rakd át. a jelenlegi nem sokat segít a másodlagosaidon viszont a légvédelemnél igencsak észre vehető a különbség.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.405 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.