Jelenleg 608 vendég és nincs tag online

Amerikai csatahajók

3 éve 5 hónapja #48030 Írta: Storm
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW

nwa5000 beküldte: Tegnap az egyik csatában, amikor a Colorado-ban ültem, a végjátékban szembe találkoztam egy Alabamával. Mivel esélyünk sem volt nyerni a túlerő miatt, nem fogtam menekülőre a dolgot, mert nem sok értelmét láttam elszaladni azzal a vassal, meg ugyibár, lassú is a lelkem. Gondoltam, megcsiklandozom a 406-osokkal. Visszakézből kétszer lőtt szemből citet. :blink: Néztem is, mint hal a szatyorban. Nem gondoltam volna, hogy a Colo ennyire cit érzékeny szemből. :(

Ha jól rémlik, akkor a Coloradonak 25mm páncélja van szemből. A 406mm-es ágyú átüt szemből 28mm-es páncélt.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 5 hónapja #48036 Írta: nwa5000

Storm beküldte:

nwa5000 beküldte: Tegnap az egyik csatában, amikor a Colorado-ban ültem, a végjátékban szembe találkoztam egy Alabamával. Mivel esélyünk sem volt nyerni a túlerő miatt, nem fogtam menekülőre a dolgot, mert nem sok értelmét láttam elszaladni azzal a vassal, meg ugyibár, lassú is a lelkem. Gondoltam, megcsiklandozom a 406-osokkal. Visszakézből kétszer lőtt szemből citet. :blink: Néztem is, mint hal a szatyorban. Nem gondoltam volna, hogy a Colo ennyire cit érzékeny szemből. :(

Ha jól rémlik, akkor a Coloradonak 25mm páncélja van szemből. A 406mm-es ágyú átüt szemből 28mm-es páncélt.

Most néztem meg. Valahogy úgy. Nem csoda, hogy cirkáktól is olyat kaptam néha, hogy arról koldultam. :(

Van egy hajó, ami kocsmai verekedéshez tökéletes lenne, erre lassú, szögelni sem lehet vele. Nem fogom bánni az eladását, amint meg lesz az NC.

3 éve 5 hónapja #48037 Írta: Acetil_coenzim_A
Pedig nem olyan rossz az a Colorado. Az Iowa ha nem figyel csúnyákat kaphat tőle!

3 éve 5 hónapja #48039 Írta: chapo990

Acetil_coenzim_A beküldte: Pedig nem olyan rossz az a Colorado. Az Iowa ha nem figyel csúnyákat kaphat tőle!

Igazából ez minden hajóra igaz.. Múltkor Nagato-val vettem hülyére egy Iowa-t, rámentünk egymásra, de túl könnyelmű volt. Szépen kivártam, aztán mikor mellé értem, ment neki a duplacitkó.. Gyors fordulás, aztán egy uccsó sorozattal több mint félhp-ról ment a levesbe.

3 éve 5 hónapja #48048 Írta: Acetil_coenzim_A
Így kell ezt! Én mondjuk pont Iowa-val csináltam hasonlót Bismarck és Kii páros ellen. Végül a torpedó végzett velem.

3 éve 5 hónapja #48314 Írta: Acetil_coenzim_A
Észrevételeim:
Manőverező képesség terén a Montana (felszerelés nélkül, átképzetlen legénységgel) eszméletlenül jó. Alabama szintén. A North Carolina enyhén gyengébb csak. Adaptálom a szegedi kocsisok mondását: Az Iowanak teljesen mindegy milyen nagy a pálya, csak fordulni ne kelljen.

3 éve 5 hónapja #48455 Írta: Acetil_coenzim_A
Azokhoz fordulok most akinek megvan a 10-es amerikai. A Montana képességei kicsit elbizonytalanítottak a használandó felszerelések kapcsán. Ezt nem negatívan értem. Pont ellenkezőleg, annyival jobb, mint az előd, hogy ugyanazt az összeállítást nem tartom szükségesnek. A következőre gondoltam: fő fegyverzet modifikációja 1., kárelhárító rendszer modifikációja 1., másodlagos/légvédelmi fegyverzet modifikációja 2. (sok a romboló, kevés a hordozó - a North Carolinán a második, Iowan a az első van), kárelhárítás modifikációja 2., Álcázás modifikációja és utolsónak nem tudom.
Segítségeteket előre is köszönöm!

3 éve 5 hónapja #48456 Írta: James Onedin

Acetil_coenzim_A beküldte: Azokhoz fordulok most akinek megvan a 10-es amerikai. A Montana képességei kicsit elbizonytalanítottak a használandó felszerelések kapcsán. Ezt nem negatívan értem. Pont ellenkezőleg, annyival jobb, mint az előd, hogy ugyanazt az összeállítást nem tartom szükségesnek. A következőre gondoltam: fő fegyverzet modifikációja 1., kárelhárító rendszer modifikációja 1., másodlagos/légvédelmi fegyverzet modifikációja 2. (sok a romboló, kevés a hordozó - a North Carolinán a második, Iowan a az első van), kárelhárítás modifikációja 2., Álcázás modifikációja és utolsónak nem tudom.
Segítségeteket előre is köszönöm!

Nálam így néz ki,de biztosan lesznek nálam okosabbak is. :)
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Acetil_coenzim_A

3 éve 5 hónapja - 3 éve 5 hónapja #48460 Írta: Acetil_coenzim_A
Megkérdezhetem, hogy miért a kormánymű 2-es modifikációját használod? Azért kérdem, mert úgy tapasztaltam, hogy az Alabamaval együtt a legjobban forduló amerikai csatahajók. Az Iowara felraktam, mert különben az a hajó egy borzalom.

3 éve 5 hónapja - 3 éve 5 hónapja #48490 Írta: chapo990
Így közel az Iowa-hoz rájöttem, hogy nekem valami különleges North Carolina-t dobott a wg. Egy olyat, aminek az orra hegyében is citadella van. Egy mai ranked meccsen legalábbis oda kaptam egyet egy Alabama-tól. Vagy az Alabama annyira prémium, hogy bárhova (árbócrúd, hajókorlát, ilyenek) tud citkót lőni? :dry: :whistle: :whistle:

3 éve 5 hónapja #48492 Írta: ledgeri
NC-vel én is bekaptam egy olyat: menekülő 120 fokos, torony előtti találat, érzésre duplacit.

3 éve 5 hónapja #48497 Írta: James Onedin

Acetil_coenzim_A beküldte: Megkérdezhetem, hogy miért a kormánymű 2-es modifikációját használod? Azért kérdem, mert úgy tapasztaltam, hogy az Alabamaval együtt a legjobban forduló amerikai csatahajók. Az Iowara felraktam, mert különben az a hajó egy borzalom.

Én youtube-os videókból szoktam ki nézni dolgokat.Volt egy srác,nála így volt.Vannak csaták amelyben a kapitányi képességeket,és a hajó fel szerelését is mutatják.Természetesen ha nem értesz egyet vele,a te döntésed,De ki indulásnak mindenképpen jók.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Acetil_coenzim_A

3 éve 5 hónapja #48500 Írta: chapo990

ledgeri beküldte: NC-vel én is bekaptam egy olyat: menekülő 120 fokos, torony előtti találat, érzésre duplacit.

Én nem torony elé kaptam, az orr leghegyébe. Lelassítottam, elém lőtt, az uccsó skulója esett az orrom hegyéhez a víz alá, találatot se jelzett, semmi csattanás, de -14ezer.

3 éve 5 hónapja - 3 éve 5 hónapja #48507 Írta: Acetil_coenzim_A
Valahol láttam, vagy olvastam, hogy elvileg a játékmechanika engedi a vízvonal alatti találatokat is, de ehhez a célponthoz nagyon közel kell becsapódnia a gránátoknak és kis szögben. Ezt konkrétan rombolók ellenni nagy kaliberű páncéltörő gránátokra javasolták. Ezek szerint te lehet, hogy ilyet kaptál, Vagy RNG level North Carolina.

Illetve késés a szerver oldalról. Tehát te láttad, amit láttál, de a szerver szerint nem az volt.

3 éve 5 hónapja - 3 éve 5 hónapja #48509 Írta: chapo990
Nem a vízvonal alatti találattal volt bajom, láttam már olyat, hanem hogy az orrom hegyét ért találatra beadta a citkót. Oldalról jött a skuló, nem szemből, szóval esélytelen, hogy a citadella közelében járt volna. Na az volt az érdekes.

© 2021 WOWS.HU. Minden jog fenntartva.

Please publish modules in offcanvas position.