Csatahajókról általánosságban

Több
8 éve 7 hónapja #3485 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Csatahajók
Remélem a felvétel fent marad, majd leszedem, amit vége van :D
(most éppen belenéztem, most megy a Bismarck kör, előtte volt a másik 2 kistierű német hajó + a brit csatahajó)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 7 hónapja - 8 éve 7 hónapja #3488 Írta: Jacktor
Jacktor válaszolt a következő témában: Csatahajók
Hagyjuk már ezt a "WG-ről beszélünk, mit vársz..." vonalat (nem, semmit nem kaptam a WG-től soha). Várjuk ki milyen lesz, utána mehet a köpködés ha tényleg olyan (több, tapasztalt játékos szerint is).
Utolsó szerkesztés: 8 éve 7 hónapja Jacktor által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 7 hónapja - 8 éve 7 hónapja #3491 Írta: Jacktor
Jacktor válaszolt a következő témában: Prémium cirkálók: Tirpitz

Martaloc801124 írta: Sziasztok, random csatában Összefutottam a Tirpitz-zel, felrakok róla pár képet, gondolom sok mindenkit érdekel.Sokat nem tudok róla mondani,mert mint látszódik a Gamescom alatt bárki kiprobálhatja és aki vezette azonal berontott vele a csata elején az ellenség közepébe, kb. ha 4 percet élt akkor sokat mondok.Sajnos vesztetünk is emiatt. Légvédelme az van ,mert lelőtt 3 repülőt, de azt nem láttam, hogy vannak-e tórpedóvetőcsővei.



Melléklet:
[/url

Melléklet:


Melléklet:


Melléklet:


Melléklet:


Melléklet:


Melléklet:


Jacktor szerk: átrakom, mert a Tirpitz BB lesz :)

Köszi, gyönyörűűű :-) sokan épp a hatalmas (sűrű) felépítmény miatt féltik már előre a Tirpitz-et, mármint hogy könnyebb lesz cicit lőni neki, HE-vel gyújtani... meglátjuk :-)
Utolsó szerkesztés: 8 éve 7 hónapja Jacktor által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 7 hónapja #3493 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Csatahajók
Jut eszembe, mi voltaképp a jelelgzeteségge a különböző nemzetek bb-i között?
Japcsi: gyors, nagy hatótávval
Amcsi: gyorsan fordul, több ágyú a japánokénál

De a britek miben térnek el? Úgy rémlik régebbről, hogy fordulása jó (ekkor amcsi bb-k nem voltak emlékeim szerint). Ilt a németektől mit várhatunk?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 7 hónapja #3497 Írta: Patrik ex
Patrik ex válaszolt a következő témában: Csatahajók

VIZIKANDÚR írta: Patrik ex,-Na ebben reménykedem én is...Bár Trucker39 "rátapintott " a lényegre...(Egy pillanat. Melyik cég termékéről is beszélünk? Ja hogy a War Gaming.)Szeretnék kellemesen csalódni...de valahogy érzem,hogy erre nagyon kevés esélyem van.. :( :sick:


A remény hal meg utoljára ugye...

A Wot ban jelen levő szovjet dominancia remélem itt nem fog érvényesülni.
Kövezzetek meg nyugododtan,de én úgy látom hogy elég kiegyensújozott a játék idáig. Van Japán csatahajóm, és Amerikai is. Sőt két hordozóm is úszkál a kikötőben. Egyikkel sem éreztem hozy játszhatatlanul hátránybab lennék bárkivel szemben. Azt pedig nem tudom elképzelni hogy mikor jön a "győzedelmes" szovjet flotta , mindenki le lessz mosva a térképről....

Nem szeretném itthagyni ezt a jó játékot :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 7 hónapja - 8 éve 7 hónapja #3498 Írta: Patrik ex
Patrik ex válaszolt a következő témában: Prémium cirkálók: Tirpitz

Martaloc801124 írta: Sziasztok, random csatában Összefutottam a Tirpitz-zel, felrakok róla pár képet, gondolom sok mindenkit érdekel.Sokat nem tudok róla mondani,mert mint látszódik a Gamescom alatt bárki kiprobálhatja és aki vezette azonal berontott vele a csata elején az ellenség közepébe, kb. ha 4 percet élt akkor sokat mondok.Sajnos vesztetünk is emiatt. Légvédelme az van ,mert lelőtt 3 repülőt, de azt nem láttam, hogy vannak-e tórpedóvetőcsővei.



Melléklet:
[/url

Melléklet:


Melléklet:


Melléklet:


Melléklet:


Melléklet:


Melléklet:


Jacktor szerk: átrakom, mert a Tirpitz BB lesz :)


Igen, Német forum szerint vannak rajts torpedók. :)
Utolsó szerkesztés: 8 éve 7 hónapja Jacktor által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.344 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.