CV-rework társalgó

Több
4 éve 11 hónapja #58755 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Most, hogy lassan véget ér a nagy CV rework láz és jönnek 1-n a brit végleges hordozók, néhány gondolatom támadt, amit megosztanék itt a fórumon.

Végeredményben majdnem rendben vannak a hordozók. Mint utólag megtudtam, volt egy kapitányi skill, amit jó lett volna, ha használok. Hamarabb megtaláltam volna a rombolókat. Sajnos 1-n ezt is lenullázzák, így már nem is érdekes a dolog.

Amit viszont fontosnak tartanék még a módosításra:

1. Oldalanként 1-1 hordozó bőven elegendő. Nem kell sőt, aljas húzásnak érzem, hogy a fejlesztők folyamatosan magasabb Tier-be sorolják a hordozót és gyakran mellé teszik egy magas szintű hordozónak. Gyakorlatilag használhatatlan a kis szintű hordozó azon a szinten.

2. Ha már ilyen foghíjas lett a hordozó ág, akkor módosítsák a repülő rajokat. Például egy T6 hordozónak - mivel rengeteget kénytelen menni T8 csatában (tapasztalat) - legyen mondjuk három szintű repülő raja. T5-T6-T7, hogy fejlesztés után legyen valami esélye a T8 hajókat is támadni. Nagyon nem érzem, hogy fair húzás a jelenlegi állapot. T6 hordozón T5 rajok és közben T8 csatába tesz.

3. A légvédelmi pamacsok helyett sürgősen találjanak ki valami más jelzést a légvédelemre. Egyrészt támadás közben rendkívüli mértékben csökkenti a képfrissítést, amivel gyakorlatilag lehetetlen a célzás. Másrészt "véletlenül" van egy rossz szokása a légvédelmi pamacsoknak. Megjelenik a raj a képernyő között, amivel gyakran kitakarja a kritikus célzási időpillanatban a célzókört a játékos előtt és csak akkor tűnik el, amikor már a célkör túl futott a célon. Szintén aljas húzásnak érzékelem a fejlesztők részéről. Olyan, mintha a csatahajó irányzékát lövés előtt másodpercekre kikapcsolná, elsötétíteni a játék, mert... csak.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: hadtjuk, Sith7, llw99
Téma zárolva.
Több
4 éve 11 hónapja #58756 Írta: Sith7
Sith7 válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Köszi a véleményt, ha más véleményt is akarsz olvasni nézz be a PH! wows fórumba :whistle:
Téma zárolva.
Több
4 éve 11 hónapja - 4 éve 11 hónapja #58757 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Oda nem járok egy ideje. A vérnyomásom is visszatért azóta a normál, egészséges értékre.

A ma délelőtti csatákat viszont szívesen megosztom.

Szerencsére jó csapatokba kerültem, illetve a találatokat is jól osztotta. E mellett csak piszkálta a fantáziámat ez a laggolás dolog. Már annyira elharapódzott, hogy torpedóval sem tudtam a megfelelő távolságban oldani. Egyszerűen azon a helyen nem volt mozgás a képernyőn. Mérgemben a grafikai beállításoknál levettem a legalacsonyabb értékre mindent. Nos, elég lehangoló látványt nyújt így a játék. Viszont... és itt a lényeg, végre folyamatosabb mozgás volt támadás közben. Ennek is köszönhető szerintem, hogy jobban mentek a találatok.

Eme bevezető után mutatnám a csatákat.

Az első egy T7 csata volt.




A második végre saját tier-ben zajlott. Itt megbosszultuk a sok szívatást a T8 csatákban.




Végül kaptunk egy T8 csatát. Itt szerencsénk is volt, illetve a T8 hajók nagyon alábecsülték a kis T6 hordozót és egyedül kószáltak. Volt olyan romboló, amit négy-öt rajjal is támadtam egymás után, de ő úgy döntött, egyedül támad tovább is. Nagyon nehezen, de sikerül kitorpedózni. Volt olyan is, aki rossz felé fordult a torpedó támadáskor és épp belehúzta az egyikbe. Ezért írom, inkább szerencsés csata volt. A végére meg két T6 csatahajó maradt az ellenfélnél, ami nem okozott ... volna kihívást, hiszen nálunk maradt két magas szintű romboló. Ők is elbízták magukat. Hiába spottoltam nekik, ők füst nélkül pufogtatták a csatahajókat. Persze kicsapták őket. Így egy csatahajó maradt és a hordozó. volt még kb 2-3 perc, így nem okozott gondot szegény.






Az eredményességnek is meg van azért a hátulütője. Folyamatosan kaptuk csata után a reportokat. Gondolom, nem meglepő, hogy az acc-karmája mindig nullán áll.



Viszont... és ennek nagyon örült az account tulajdonosa, az utolsó csata után, report mellé kaptunk két klántól is meghívást a klánjukba.
Utolsó szerkesztés: 4 éve 11 hónapja Trucker39 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Sith7
Téma zárolva.
Több
4 éve 11 hónapja #58758 Írta: Sith7
Sith7 válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Biztos jó lehetett, de nem látok képeket :S
Téma zárolva.
Több
4 éve 11 hónapja - 4 éve 11 hónapja #58759 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Már vannak. Valami gond van a kép feltöltős oldallal.


Mint írtam, inkább szerencsés leosztás volt. A Stat is ezt mutatja. Alig sebeztem.




Még valami:

Akinek hasonló módon diavetítéshez kezd hasonlatossá válni a játék akkor, mikor bombázna, vagy rakétázna, javaslom a képen szereplő beállítást kipróbálni. A játék maga siralmas látványt fog nyújtani, viszont jelentősen javul a képfrissítés és egy kicsit könnyebben lehet célozni ... talán.



A másik, inkább csak érdekesség. Ha ért valaki kicsit angolul és már nagyon unalmas a legénység szövege. Az alábbi nyelvi beállítást próbálja ki. MOD-ból telepíthető persze.

Nekem mindig jó hangulatot teremt a gép mellett, mikor dögunalmas farmolást kell csinálni.

Minden nemzetnél ugyan az sajnos a szinkronhang, de hajótípusonként vannak újabb beszólások. Volt, hogy azért nem találtam el valakit, mert még hangos röhögés volt a képernyő előtt.

Utolsó szerkesztés: 4 éve 11 hónapja Trucker39 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Sith7
Téma zárolva.
Több
4 éve 11 hónapja #58760 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Van hír ,hogy még alakítanának a CV-ken, vagy az AA rendszeren? Pár napja mentem pár kört egymás után DesMoinnal a legendary modulért, de szinte alig tudtam valamit csinálni a 2 t10 cv ellen, akár midway volt, akár hakuryuu, alig bírtam leszedni a gépeit néha (csak akkor mikor ledobták a bombáikat, egyszer hakuryuu ap bombákkal leszedett 25k-t), meg aznap volt bensonnal, hogy midway 3 bombával levett 11k hp-t, most mondjam szerencsésnek magamat, hogy túléltem egyáltalán? (14-15k hp-s), most meg jutlanddal volt hasonló tapasztalatom, megint midway, engemet, meg egy grozot kiszedett, 2500 base xp-vel zárt, 2 killel "csak". Gond, hogy dd-vel nem maradhatok folyamat valami nagyobb hajó ellen, ami aa-ja néha kérdéses hogy működik, főleg, hogy az is random, hogy mennyit sebez néha, DM-re nem is mondhatom, hogy nem teljesen volt AA-s verzióban, csak skilleknél cw-sen volt



2 nap múlva jön a t10-e brit, oh dear :dry: :S
(egy ismerősöm cv-k miatt nem játszik 8.0 óta, másik meg elsődlegesen dd-s, így neki is nehézkes az egész)
Mellékletek:
Téma zárolva.
Oldalmegjelenítési idő: 0.298 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.