Jelenleg 612 vendég és egy tag online

Csak egy gyors kérdés...

1 hónapja 2 napja - 1 hónapja 2 napja #66175 Írta: nwa5000
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW
Melyik hajóra esett a választásod? 

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 hónapja 2 napja #66176 Írta: Acetil_coenzim_A
A HMS Hood és a Scharnhorst volt a két utolsó döntős. A Kaga tetszett volna, de annak ellenére, hogy én nem érzem rossznak a teljesítményemet hordozókkal, nehezemre esik az ugrálás a szárnyak között randomban, főleg, hogy a csapat nem tudja eldönteni, hogy mit akar. A USS Atlanta-hoz meg nem éreztem magam kellően felkészültnek. A többi kinézett hajóról meg elég ellentmondásos infók voltak.Végül a HMS Hood-ra böktem rá. Felülmúlta a várakozásaimat felszerelés és képességek nélkül is. Pénzt is hoz, szóval nincs panaszom. Majd tűzre és a vízbetörésekre való érzékenységével kell valamit kezdenem. Az új képességeket meg alaposan át kell még néznem, mert a többi hajóm sem úgy muzsikál mint előtte.

1 hónapja 2 napja #66177 Írta: akkufuro
Meg sem fordult a fejemben hogy lehülyézel. Én hülyéztem le a  twitchet és  általában a számítógépes  programok számomra értelmetlen és következetlen kezelési felületeit, ha most újra próbálnék regiszrálni a Tw-re akkor meg azt írja hogy a felhasználónév foglalt akkor most mit lehet tenni. Amúgy  semmi köze a magyarosításhoz ezzel csak azt próbáltam érzékeltetni hogy milyen egyszerű számítástechnikai problémák okoznak gondot amit gondolom a nagy többség kisujjból megold.  Próbálok tanulni fejlődni de sokszor fog ki rajtam a dolog Pl a magyarosítás is pedig biztosan nagyon egyszerű le is van írva hogy kell csinálni, mégsem sikerül.

1 hónapja 2 napja #66178 Írta: nwa5000
Gratulálok a Hood-hoz. Én is a kettő közül választottam volna. :)
Valahogy a BB-k jobban kézre állnak, mint a többi hajó osztály. Mondjuk, pont tegnap váltottam ki a Yoshinot, de még egy coopon kívül nem mentem vele, mert hála a diginek, megint  500-1000 között volt a pingem. 

1 hónapja 17 órája #66192 Írta: Grievous
Így utólag ajánlva: Atlanta ifhe+armor change patch óta "csöppet" nehéz helyzetben van (ofc Flinttel együtt), kárpótlásnak talán lötávot kapott, de már nem rémlik, meg meg sincs egyik se a kettőből....
Kaga nem rossz, csak lassúak a gépek -> viszonylag közelebb ajánlott vele lenni a fronthoz, csak, ha épp az az oldal esik össze ahol az ember van és nem megy el időben... 

Grat Hoodhoz, picit "öreg" prém, de nem rossz (powercreep azért megvolt, de mely játékban nincs).
Nekem scharnhorst megvan t7 prémládából, de scenariot mentem vele eddig inkább, az jó lenne, ha nem nerfelték volna le anno a credithozamot (xp-vel együtt), meg mondjuk nem hagytak volna bent egyet cv rework miatt  (többit meg valszeg nem rakják vissza, nem hozná vissza a pénzt...)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Acetil_coenzim_A

1 hónapja 5 órája - 4 hete 4 órája #66195 Írta: akkufuro
Nekem megvan a Flint továbbra is 1500 /kapitány skillel,alap 400m/ egész méterrel lő messzebb a láthatóságánál. Az Atlanta sokkal jobb 2300m. Hála WG mindenhatónak 2 héttel előtte vettem meg 170k kemény magyar kőszénért megszerettem és utána kiment a kukába. Coopban néha bóhóckodok vele ne felejtsem el egészen hátha egyszer rájönnek okoskáék.............

3 hete 1 napja #66235 Írta: Toweliee
A HSF Harekaze dd-be lehet normális kapitányt tenni vagy csak az anime félét?

3 hete 17 órája - 3 hete 17 órája #66237 Írta: Grievous

Toweliee post=66235 beküldte: A HSF Harekaze dd-be lehet normális kapitányt tenni vagy csak az anime félét?

japán kapitány rakható (japán tech treebe vannak rakva), a kapitányok meg ofc átképezhető bármely japánba :D 
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Toweliee

2 hete 6 napja #66245 Írta: Toweliee
Köszi!

2 hete 3 napja #66248 Írta: Olajuwon
Ha az előző sorozatban már kigyűjtöttem a KOTS kollekciót a T7-es hajóért, akkor a mostaniban már nem lehet újra részt venni?
(Tegnap megcsináltam egy küldit a Twitch dropos KOTS konténerért, erre kaptam belőle egy duplikált kollekció elemet.)

2 hete 3 napja #66249 Írta: llw99
Sajnos nálam is ez a helyzet, így nekünk már nem érdemes "nézni" ezt a KotS évadot, mivel semmit nem adnak ezek a konténerek akiknek már meglett a kollekció és így a T7-es hajó. Ez van... :(

2 hete 20 órája #66255 Írta: akkufuro
Valaki szokott-e Twichezni ? Azt tapasztalom hogy az utóbbi 2-3 hónapban nem igazán van jutifalat. Volt egy kis emil hitelesítési problémám de már megoldottam. A konténerek elmaradása esetleg ennek tudható be vagy másnál is jelentősen ritkult a dolog? Volt heti 2 konténerem is most meg havi 1 sincs.

2 hete 17 órája #66256 Írta: nwa5000
Heti egy volt heti egy küldivel, ami csütörtökönként frissült. Most nekem sincs, csak valami német tokenes. 
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: akkufuro

2 hete 3 órája #66258 Írta: leopardusz
Üdv srácok
Ugy emlékszem h tavaly is, azelőtt is volt olyan hogy éves meg féléves prém fiókot lehetett vásárolni, féláron. Talán WoWs-ra és Wargemingest is... Kb mikorra várható ilyesmi?

1 hete 6 napja #66259 Írta: BacsaA
Az Karácsony-Újév környékén szokott lenni, én is akkor szoktam beleinvesztálni.

© 2021 WOWS.HU. Minden jog fenntartva.

Please publish modules in offcanvas position.