Csak egy gyors kérdés...

Több
3 éve 4 napja - 3 éve 4 napja #66175 Írta: nwa5000
nwa5000 válaszolt a következő témában: Kérdés
Melyik hajóra esett a választásod? 
Utolsó szerkesztés: 3 éve 4 napja nwa5000 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 4 napja #66176 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Kérdés
A HMS Hood és a Scharnhorst volt a két utolsó döntős. A Kaga tetszett volna, de annak ellenére, hogy én nem érzem rossznak a teljesítményemet hordozókkal, nehezemre esik az ugrálás a szárnyak között randomban, főleg, hogy a csapat nem tudja eldönteni, hogy mit akar. A USS Atlanta-hoz meg nem éreztem magam kellően felkészültnek. A többi kinézett hajóról meg elég ellentmondásos infók voltak.Végül a HMS Hood-ra böktem rá. Felülmúlta a várakozásaimat felszerelés és képességek nélkül is. Pénzt is hoz, szóval nincs panaszom. Majd tűzre és a vízbetörésekre való érzékenységével kell valamit kezdenem. Az új képességeket meg alaposan át kell még néznem, mert a többi hajóm sem úgy muzsikál mint előtte.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 4 napja #66177 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Kérdés
Meg sem fordult a fejemben hogy lehülyézel. Én hülyéztem le a  twitchet és  általában a számítógépes  programok számomra értelmetlen és következetlen kezelési felületeit, ha most újra próbálnék regiszrálni a Tw-re akkor meg azt írja hogy a felhasználónév foglalt akkor most mit lehet tenni. Amúgy  semmi köze a magyarosításhoz ezzel csak azt próbáltam érzékeltetni hogy milyen egyszerű számítástechnikai problémák okoznak gondot amit gondolom a nagy többség kisujjból megold.  Próbálok tanulni fejlődni de sokszor fog ki rajtam a dolog Pl a magyarosítás is pedig biztosan nagyon egyszerű le is van írva hogy kell csinálni, mégsem sikerül.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 4 napja #66178 Írta: nwa5000
nwa5000 válaszolt a következő témában: Kérdés
Gratulálok a Hood-hoz. Én is a kettő közül választottam volna. :)
Valahogy a BB-k jobban kézre állnak, mint a többi hajó osztály. Mondjuk, pont tegnap váltottam ki a Yoshinot, de még egy coopon kívül nem mentem vele, mert hála a diginek, megint  500-1000 között volt a pingem. 

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 3 napja #66192 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kérdés
Így utólag ajánlva: Atlanta ifhe+armor change patch óta "csöppet" nehéz helyzetben van (ofc Flinttel együtt), kárpótlásnak talán lötávot kapott, de már nem rémlik, meg meg sincs egyik se a kettőből....
Kaga nem rossz, csak lassúak a gépek -> viszonylag közelebb ajánlott vele lenni a fronthoz, csak, ha épp az az oldal esik össze ahol az ember van és nem megy el időben... 

Grat Hoodhoz, picit "öreg" prém, de nem rossz (powercreep azért megvolt, de mely játékban nincs).
Nekem scharnhorst megvan t7 prémládából, de scenariot mentem vele eddig inkább, az jó lenne, ha nem nerfelték volna le anno a credithozamot (xp-vel együtt), meg mondjuk nem hagytak volna bent egyet cv rework miatt  (többit meg valszeg nem rakják vissza, nem hozná vissza a pénzt...)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Acetil_coenzim_A

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 2 napja - 3 éve 21 órája #66195 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Kérdés
Nekem megvan a Flint továbbra is 1500 /kapitány skillel,alap 400m/ egész méterrel lő messzebb a láthatóságánál. Az Atlanta sokkal jobb 2300m. Hála WG mindenhatónak 2 héttel előtte vettem meg 170k kemény magyar kőszénért megszerettem és utána kiment a kukába. Coopban néha bóhóckodok vele ne felejtsem el egészen hátha egyszer rájönnek okoskáék.............
Utolsó szerkesztés: 3 éve 21 órája akkufuro által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.400 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.