Technikai problémák

Több
8 éve 8 hónapja #3905 Írta: CserZ
CserZ válaszolt a következő témában: Technikai problémák
Uninstall-reinstall megoldotta. Tiszta windóz :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 8 hónapja #3914 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Technikai problémák
Kulgar: Ugyan abba az alkönyvtárba? Szerintem nem jó ötlet. Teljesen külön, üres alkönyvtárba, alapbeállításokkal. Hátha úgy minden rendben lesz.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 8 hónapja #3924 Írta: Kulgar
Kulgar válaszolt a következő témában: Technikai problémák

Trucker39 írta: Kulgar: Ugyan abba az alkönyvtárba? Szerintem nem jó ötlet. Teljesen külön, üres alkönyvtárba, alapbeállításokkal. Hátha úgy minden rendben lesz.


Ezzel is megvagyok, lényegesen kevesebbszer de még mindig előjön az esemény, úgy tudnám leírni hogy jo ideig semmi aztán van hogy 4x egymás után 1 percen belül.
Most leszedtem egy diagnosztikai és optimizáló progit hogy megnézzem mi okozhatja az eseményt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Krisztian
  • Látogató
  • Látogató
8 éve 8 hónapja - 8 éve 8 hónapja #3926 Írta: Krisztian
Krisztian válaszolt a következő témában: Technikai problémák

Kulgar írta:

Trucker39 írta: Kulgar: Ugyan abba az alkönyvtárba? Szerintem nem jó ötlet. Teljesen külön, üres alkönyvtárba, alapbeállításokkal. Hátha úgy minden rendben lesz.


Ezzel is megvagyok, lényegesen kevesebbszer de még mindig előjön az esemény, úgy tudnám leírni hogy jo ideig semmi aztán van hogy 4x egymás után 1 percen belül.
Most leszedtem egy diagnosztikai és optimizáló progit hogy megnézzem mi okozhatja az eseményt.

Nekem a tankossal volt ilyen gondom egy időben. Újraraktam, de uninstall után ezt is kitöröltem, és utána raktam fel teljesen szűzen:
(C:\Users\User name\AppData\Roaming\wargaming.net\WorldOfTanks)
Szerintem a hajósnak is van itt ilyenje, de most nem otthon vagyok, nem tudom megnézni. Nyugodtan törölhető, ez tartalmazza a helyi beállításaidat, csak annyi, hogy újra kell konfigurálnod a grafikai illetve billentyűzet kiosztásod. Nekem anno így oldódott meg a kilépkedés, a hajósnál még ilyet nem tapasztaltam.
Közben hazaértem, a hajósnak nincs ilyen, bocsi.
Utolsó szerkesztés: 8 éve 8 hónapja Krisztian által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 8 hónapja #4072 Írta: Kulgar
Kulgar válaszolt a következő témában: Technikai problémák
Sziasztok

Köszönöm mindenkinek a segítséget, sajnos egyik megoldás sem volt eredményes a mai napig. Szerencsére egy másik ok miatt újra kellett raknom az op rendszert és a probléma megszűnt. Az hogy az op rendszerben volt valami van az Enterprise helyett a prot toltam föl és ezek közt van valami különbség már sose tudom meg, de nem is érdekel. Végre idegeskedés nélkül élvezhetem a játékot :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 8 hónapja #4073 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Technikai problémák
"Végre idegeskedés nélkül élvezhetem a játékot" Ebben azért nem vagyok teljesen biztos. ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.248 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.