Jelenleg 621 vendég és nincs tag online

× Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

1 hónapja 2 hete #66251 Írta: lordzsolt93
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW
Ennyi volt a warships pályafutásom. Az a helyzet, hogy a wg teljesen lesz@arja a játékosokat és folyamatosan a hülyeségekkel bombáz. Kb. 2 éve minden frissítéssel rontanak csak a játékon. Senkire nem hallgatnak, aki meg nem ért velük egyet mindenben azt már büntetik is. Az rng nevű roulette aminek köszönhetően minden szám, adat, statisztika és paraméter megy a kukába nagyon zavaró de a legrosszabb a playerbase. Olyan mély a szint, hogy számomra játszhatatlan az egész.  Amíg nem tesznek különbséget súlyosan értelmi fogyatékosok és a többi játékosok közt addig nem idegesítem magam tovább. A ranked ennek a legkiválóbb példája. Az egész szutyok játék egy idegesítő, mérgező foshalmaz amiből nekem elég volt. Písz 

(MAHAT)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: nwa5000, [DPH] Greendevil97, akkufuro, Shardik4

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 hónapja 2 hete #66252 Írta: [DPH] Greendevil97

lordzsolt93 post=66251 beküldte: Ennyi volt a warships pályafutásom. Az a helyzet, hogy a wg teljesen lesz@arja a játékosokat és folyamatosan a hülyeségekkel bombáz. Kb. 2 éve minden frissítéssel rontanak csak a játékon. Senkire nem hallgatnak, aki meg nem ért velük egyet mindenben azt már büntetik is. Az rng nevű roulette aminek köszönhetően minden szám, adat, statisztika és paraméter megy a kukába nagyon zavaró de a legrosszabb a playerbase. Olyan mély a szint, hogy számomra játszhatatlan az egész.  Amíg nem tesznek különbséget súlyosan értelmi fogyatékosok és a többi játékosok közt addig nem idegesítem magam tovább. A ranked ennek a legkiválóbb példája. Az egész szutyok játék egy idegesítő, mérgező foshalmaz amiből nekem elég volt. Písz 

Egyszer mind erre a sorsra fogunk jutni szerintem. Becsülöm, hogy meghoztad ezt a döntést. Sok sikert, bármivel is játszol ezután! ezután.  

"None of you seem to understand... I'm not locked in here with you, you're locked in here with ME!"
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

1 hónapja 2 hete #66253 Írta: nwa5000
Néha tényleg azt gondolja az ember, hogy "ezt már nem hiszem el" és ilyenkor szakad el a cérna. 
Sok sikert a továbbiakban. O7
​​

1 hónapja 2 hete - 1 hónapja 2 hete #66254 Írta: Shardik4
Lordzsolt93 ..
Sajnálom .
​​​​​ Remélem még visszatérsz .
Ugye nem futottunk össze csatában ?
Tegnap nekem is az átlagosnál rosszabbul ment . 

1 hónapja 1 hete #66263 Írta: akkufuro
Ennek a F...s Roseveltnek hány reülője van 10-et kilövök 2 adag torpot kikerülök és a 3 hullámra még vagy 10 torpot rámküld amibe el is süllyedek ? 

1 hónapja 1 hete #66267 Írta: Acetil_coenzim_A
Mi lett az Amagival? Mikor megvettem, alaphajóként, képességek és felszerelés nélkül vittem rangsoroltba és mindent alázott. Most, teljesen kifejlesztve, felszereléssel meg alig sebez, ha egyáltalán valamit eltalál. Ahhoz, hogy bármit lehessen vele lőni, már a rombolók lőtávján belülre kell vele kerülni és minden is átlövi hosszában. 
Mondjuk a játék tényleg egyre élvezhetetlenebb, már a problémás magatartás az alsó szintekre is legyűrűzött.

1 hónapja 6 napja - 1 hónapja 6 napja #66274 Írta: akkufuro
Nekem pont fordítva volt először volt használhatatlan kb 150k hajó xp-ig egy citát sem lőtt 5km-ről körbelőtte még a BB-t is. Azután egyszer  csak elkezdte szórni a citákat 80-100 ezreket sebzett. Lehet hogy véletlen de akkor kezdtem el Twitchet nézni. Az biztos hogy nagyon látványos volt a javulás. Én személy szerint BB.re szinte soha nem rakok manőverjavító képességeket  nagyon messziről kell annak a lőszernek jönni hogy kiforduljon előlem Szinte minden BB-n Csak "javítok".

1 hónapja 12 órája #66283 Írta: Groszfater
Tudja valaki, mi a f@sz van a szerverrel? A pingem felemelkedett 400-ra! Informatikus vagyok, a gépemmel és a routerrel, a szolgáltatóval semmi baj. Hol a fenében lehet szervert váltani? Régen egyszerűbb volt, nem volt game központ...

1 hónapja 11 órája #66284 Írta: SKH
Nálunk tegnap volt ez a probléma. Ma délelőtt tudtam játszani viszont délután sem engem sem a barátomat nem engedi belépni a következő üzenettel : Nem sikerült csatlakozni a hitelesítő szerverhez. Kérlek ellenőrizd az internet kapcsolatod és próbálkozz újra (6005). A net működik rendesen. Tud valaki segíteni ? Előre is köszi!!!

1 hónapja 11 órája #66285 Írta: Mcarthur73
Jelentem nálunk( BP.Dózsa-Váci sarok + TFK kolléga Nagyvárad tér) Voda-UPC..vasárnap délután  óta 350-750ms a ping..Este 22után varázsütésre elmúlik a lagg...Más játék(WarThuder pl.) tökéletesen fut

"Virtutis Confido"
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: SKH

1 hónapja 10 órája #66286 Írta: SKH
Köszi az infót! :) Azóta sikerült belépni. A ping itt is hasonló megint. Szintén Vodafon/upc Népliget mellett.

4 hete 2 napja #66287 Írta: Acetil_coenzim_A
Nálam este 10 után sem szűnik meg, sőt akkor megy föl a legjobban, Vodkafon/UPC

4 hete 2 napja #66288 Írta: Ahha2
UPC ( újfent yodafone   ) sosem volt arról hírös, hogy jó szolgáltatást nyújt. Ha fizetnének sem lennék a felhasználójuk.

4 hete 1 napja #66289 Írta: nwa5000
De jó nektek. Nálunk Dunakeszin a Diginél rendszeresen probléma ez. Volt, amikor 2000-es pinget jelzett és nagyon sokszor ugrál 35 és 500 között. Természetesen akkor, amikor lőni támadna kedvem. 
És nem egyszer jelez -40-es pinget. Mínusz negyves pinget! 

3 hete 6 napja #66292 Írta: Ahha2

nwa5000 post=66289 beküldte: De jó nektek. Nálunk Dunakeszin a Diginél rendszeresen probléma ez. Volt, amikor 2000-es pinget jelzett és nagyon sokszor ugrál 35 és 500 között. Természetesen akkor, amikor lőni támadna kedvem. 
És nem egyszer jelez -40-es pinget. Mínusz negyves pinget! 

Nekünk Telekom és Digi net is van itthon, egyikkel sincs gebasz. Mindkettő gigabites net, ráadásul  T koaxon jön, nem is optikán, de még az is bírja hozni a fasza pinget az online játékokhoz.

© 2021 WOWS.HU. Minden jog fenntartva.

Please publish modules in offcanvas position.