Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
2 éve 10 hónapja #66251 Írta: lordzsolt93
lordzsolt93 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ennyi volt a warships pályafutásom. Az a helyzet, hogy a wg teljesen lesz@arja a játékosokat és folyamatosan a hülyeségekkel bombáz. Kb. 2 éve minden frissítéssel rontanak csak a játékon. Senkire nem hallgatnak, aki meg nem ért velük egyet mindenben azt már büntetik is. Az rng nevű roulette aminek köszönhetően minden szám, adat, statisztika és paraméter megy a kukába nagyon zavaró de a legrosszabb a playerbase. Olyan mély a szint, hogy számomra játszhatatlan az egész.  Amíg nem tesznek különbséget súlyosan értelmi fogyatékosok és a többi játékosok közt addig nem idegesítem magam tovább. A ranked ennek a legkiválóbb példája. Az egész szutyok játék egy idegesítő, mérgező foshalmaz amiből nekem elég volt. Písz 
A következő felhasználók mondtak köszönetet: nwa5000, [DPH] Greendevil97, akkufuro, Shardik4

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
2 éve 10 hónapja #66252 Írta: [DPH] Greendevil97
[DPH] Greendevil97 válaszolt a következő témában: Dühöngő

Ennyi volt a warships pályafutásom. Az a helyzet, hogy a wg teljesen lesz@arja a játékosokat és folyamatosan a hülyeségekkel bombáz. Kb. 2 éve minden frissítéssel rontanak csak a játékon. Senkire nem hallgatnak, aki meg nem ért velük egyet mindenben azt már büntetik is. Az rng nevű roulette aminek köszönhetően minden szám, adat, statisztika és paraméter megy a kukába nagyon zavaró de a legrosszabb a playerbase. Olyan mély a szint, hogy számomra játszhatatlan az egész.  Amíg nem tesznek különbséget súlyosan értelmi fogyatékosok és a többi játékosok közt addig nem idegesítem magam tovább. A ranked ennek a legkiválóbb példája. Az egész szutyok játék egy idegesítő, mérgező foshalmaz amiből nekem elég volt. Písz 
Egyszer mind erre a sorsra fogunk jutni szerintem. Becsülöm, hogy meghoztad ezt a döntést. Sok sikert, bármivel is játszol ezután! ezután.  
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
2 éve 10 hónapja #66253 Írta: nwa5000
nwa5000 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Néha tényleg azt gondolja az ember, hogy "ezt már nem hiszem el" és ilyenkor szakad el a cérna. 
Sok sikert a továbbiakban. O7
​​

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
2 éve 10 hónapja - 2 éve 10 hónapja #66254 Írta: Shardik4
Shardik4 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Lordzsolt93 ..
Sajnálom .
​​​​​ Remélem még visszatérsz .
Ugye nem futottunk össze csatában ?
Tegnap nekem is az átlagosnál rosszabbul ment . 


 
Utolsó szerkesztés: 2 éve 10 hónapja Shardik4 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
2 éve 10 hónapja #66263 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ennek a F...s Roseveltnek hány reülője van 10-et kilövök 2 adag torpot kikerülök és a 3 hullámra még vagy 10 torpot rámküld amibe el is süllyedek ? 

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
2 éve 10 hónapja #66267 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Dühöngő
Mi lett az Amagival? Mikor megvettem, alaphajóként, képességek és felszerelés nélkül vittem rangsoroltba és mindent alázott. Most, teljesen kifejlesztve, felszereléssel meg alig sebez, ha egyáltalán valamit eltalál. Ahhoz, hogy bármit lehessen vele lőni, már a rombolók lőtávján belülre kell vele kerülni és minden is átlövi hosszában. 
Mondjuk a játék tényleg egyre élvezhetetlenebb, már a problémás magatartás az alsó szintekre is legyűrűzött.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.436 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.