Jelenleg 544 vendég és nincs tag online

× Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Érdekes képek, videók, infók, beszélgetések

11 hónapja 3 órája #65147 Írta: Rolesz81
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW
Képzeljétek el mi lesz 5 év múlva? :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 hónapja 4 hete #65152 Írta: Andurin77
Én is így szoktam, mikor spot távolságban megjelenik két ellenséges romboló, miközben a csapatunk meg b@szik reájuk.
Persze sok-sok anyázásal megfűszerezve a chat-n.

10 hónapja 3 hete #65190 Írta: Andurin77
Valahol, valakinek elgurult a gyógyszere.

Balansz és hibajavítások helyett.

Skip Bombers

Most abba nem akarok bele menni, hogy ez a technológia mi célt szolgált a világháborúban. Akit érdekel, úgyis utána olvas.

Viszont a nyílt tengeren ilyet használni, manőverező célok ellen, erősen megkérdőjelezhető az épelméjűség szerintem.

Annyi jó dolgot ki lehetne találni, nem ezt a marhaságot.

Manuálisan kezelhető másodlagos fegyverzetet csatahajóra. Ami azonnal automatára vált, ahogy nincs kiválasztva, viszont sokkal lelkesebben vadásznának a csatahajósok közeli rombolókra.

Ugyan így lehetne választani a manuális légvédelmet, ha épp van rá idő. Nem is kell különösebb nézet váltást kreálni hozzá. Elegendő lenne a megfelelő irányzék rendszer elkészítése. és lehetne a flak és egyéb légvédelmi eszközöket fókuszálni.

Lehetne a CV-k esetében a vadászokat irányítani. Ez mondjuk munkásabb dolog, programozói szemszögből, de volna értelme. Ott is addig manuális, míg ki vannak választva.

Lehetne kicsit bővebb a hajón szolgálatot teljesítő tiszti állomány.

Nem akarok több száz fős legénységet managelni, de azért néhány fontosabb posztra lehetne tiszti állomány, akik kapnának XP-t, amitől jobban kezelnék a szakerületükön rábízott eszközöket.

Légvédelem, másodlagos fegyverzet, kárelhárítás, torpedó irányzás, töltés, stb.

Mindjárt nem csak egy üres, élettelen burok volna egy-egy, nehezen kifarmolt hajó.

Esetleg kaphatna a legénység is valami általános tapasztalati pontot, minél több csatában vesz részt a hajó.

Lehetne egyéniséget csempészni kicsit így a hajókba. Szintén jobban kötődne hozzá a játékos.

Most egy üres hajót terelgetünk. Semmi kötődés nincs szinte hozzá. Ezt azzal helyettesíti a fejlesztő, hogy félévente ömleszti az új hajókat a játékba.

Lehet, kicsit el kellene menni más irányba. Gazdagítani a tartalmat olyasmikkel, mint amit felsoroltam.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Mcarthur73, llw99, BacsaA, Foxtrot

10 hónapja 3 hete #65193 Írta: Shardik4
Hát tuti vicces lenne , ha lehetne ezeket fejleszteni . Célzás , másodlagos , légvédelem , meghajtás , kárelhárítás , felderítés , rádióstiszt , szakács . Kicsit másabb lenne minden hajó tőle . Még föleg akkor ha ezek automatikusan fejlődnének a játék stilus szerint . Így az aki lapít és úgy harcol és aki bele áll a közepébe más hajót kapna pár száz csata múlva .

10 hónapja 2 hete #65214 Írta: Rolesz81
Egyetértek Andurin77, és még sok mást is be lehetne hozni legalább event jelleggel pl történelmi csaták, nemzet vs nemzet csaták, új scenariok stb....de ez a 2020-as év kontenteket tekintve atomkatasztrófa. Néhány Svéd hajó kivételével egytől egyig csak tervrajz hajókat kaptunk, még CV-ket is amitől a játékos közösséget általában kiveri a víz. Nem beszélve a nagyobbnál nagyobb ökörségek, mint warhammer, azur lane és most transformers.....hát komolyan milyen bohóckodás lett ebből a játékból?? Ha érdekel valakit ez akkor bánja a fene vegye meg, de nem igaz hogy a történelem iránt érdeklődőknek nem lehetne egy kicsit a kedvére tenni legalább egy évben egyszer..azokkal a dolgokkal amiket fentebb említettem. A játékos közösség már egy ideje Olasz BB-ket akarna látni a játékban, de semmi nem mutat abba az irányba hogy lesznek a közeljövőben, igaz most Olasz DD téren látok némi mozgolódást, tehát valószínű hamarosan azok jönnek. Remélem a jövő év jobban fog sikerülni a WG-nek mert így hamar kifullad a játék nekem.

10 hónapja 2 hete #65215 Írta: leopardusz
A kézi másodlagos, légvédelem, kézi vadász amiket emlitesz Andurin, sztem nem járható ut a wg számára... Hisz a nagy CV reformkor is azért volt kivéve vadász a kezünkből mert a nagy többségnek tul bonyolult volt egyszerre több rajt terelgetni, le kellett az irányitást butitani. A kézi másodlagos meg kézi Flak irtó vagány lenne az tuti, de ujra csak messze meghaladná a többség irányitótiszti szintjét :whistle:
A változatosság nem csak gyönyörködtet, hanem emeli is a hozzá szükséges készségszintet, a játékosnak több pontot kellene tenni az Ügyesség, a Kétkezes, a Gyorsaság perkekre B) :lol: :lol:
Ami már üzletpolitikailag nem megfelelő irány imádott WGnknek... :silly: :lol:

10 hónapja 2 hete #65216 Írta: Grievous
Hát, aki szeretné a kézi dolgokat, annak ott az ocean steel, vagy mi a neve a gamenek, ha még létezik. Még wows első évében (nyitán után) láttam itt képeket róla, minden kézzel kezelhető volt, ilt volt sub is (a game alapja kinézetre wows copy volt, ofc kínai)

Gondolom papír ágakat/hajókat azért raktak ki mostanság, mert nem sok ténylegesen megépült maradtmár. Vagyis olyan amire rá lehetne fogni, hogy nem egy soakdik klón egy meglévőnek. Ezt láthatjuk wotban is, de ugye hajóból nem épült annyi, mint tankból. Meg pl olasz bb-knél irl hajókból t10-et nem lehet kihozni, max t8, Roma ott is van. Ilyen mini ágakat be lehetne hozni most is, az amcsi bb-k is ilyenek lesznek, más kérdés h papírok, és nem cska a valóságot nézve :/ japánoknál ugye CAV, BBV-ből lehetne hozni még 1-2-t ami létezett ilt lehetne még papíron tervezettet is, hisz sok hajót terveztek, 2. CV ág az átalakítás miatt behozható lehetne, CVL is (ibukit elkezdték átépíteni CVL-é, mikor véget ért a háború), CL ág irl hajókkal talán t7-ig feltölthető (ha yahagi t5-ös, agano-class irl nem létezett fejlesztéssel lehetne t6, ooyodo a 2x3 155-ös gunnal (vagy 152-es?) meg lehetne t7-es, de kérdéses. És ez csak a japán nemzet

Figyelem: Spoiler!

10 hónapja 2 hete #65217 Írta: Shardik4
Komplett ausztrál flotta nincs a játékban . Dél-amerikában is össze lehet szedni hajókat .
Esetleg egy új cv átdolgozás a repülőket egyenként irànyítva össze olvasztva a repülössel .
Plusz a szigeteken lehetne tank csata .
T11 es hajók csak klánoknak külön szedett pozíciókkal .
Pl a kormányos vezet , a tüzér lő , hogy nagyon ne bonyolítsuk .

10 hónapja 2 hete #65220 Írta: Grievous

csak ezért raktam vissz a pt-t.... :dry: :side:
Mellékletek:

10 hónapja 1 hete #65246 Írta: Andurin77
Hohát...

Remélem nem cseszik el a dolgot.

Momoa, meg a személyi pajzs máris nem tetszik nekem.

10 hónapja 1 hete #65250 Írta: Andurin77
Érdemes figyelni a billenytűzetet.

Ez még egy aránylag laza csata volt.

Néhány órai szívás T8 hordozóval T10-ben, alkalmatlan csapattársakkal, nos attól készül ki a CV játékos bal keze.

Menni-nem menni, fordulni, kinek segíteni, kit támadni, kit kerülni el. Agyilag sem semmi munka. Ismerni fejből a hajó típusokat, légvédelmet, szokásokat stb.

Inkább nézzétek meg.

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

10 hónapja 5 napja #65277 Írta: Andurin77
Kedvenc kommentem a videó alatt:

"Me after watching this:

1. Reinstall WoWs
2. Mount the best signals and camo on GK
3. Jump into the battle
4. Get focusfired, torped, dive bombed and literally massacred even before reaching secondary range
5. Uninstall WoWs again"

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, Jaszon

10 hónapja 5 napja #65278 Írta: leopardusz
:lol: :lol:

10 hónapja 1 napja #65306 Írta: Andurin77
Ezt viszont nem tudom, hogyan sikerült.

Mármint hogy ketten is vannak már.

10 hónapja 1 napja #65309 Írta: Myrsky
Az egyik kod adott egy egyszeru kuldetessort Jingles kapitanyhoz, akibol tobb is lehet.
Ahogyan a transformesesekbol is. Ott az osszes ladabol 2 OptimusPrime is esett nekem. Mondjuk egy perma camonak jobban orultem volna :)

© 2021 WOWS.HU. Minden jog fenntartva.

Please publish modules in offcanvas position.