Jelenleg 665 vendég és nincs tag online

× Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Érdekes képek, videók, infók, beszélgetések

1 hónapja 2 hete - 1 hónapja 2 hete #66238 Írta: nwa5000
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW
Micsoda MM! LOL

A másik, mi a t.k.anyjáért játszik dd-vel az, akinek halvány fingja sincs erről a játékról? 

Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 hónapja 2 hete #66239 Írta: Shardik4
T5 ös szinten volt szinte az összes romboló .
Szerinted hányas szintig játszon aki meg akar tanulni dd vel játszani ?
Mondjuk én t2 ig rombolózom .

1 hónapja 2 hete #66240 Írta: nwa5000
Hát, ha valakinek az kikapcsolódás, hogy a csata 3. percében megpusztul, akkor nem szóltam semmit. :)
És ezt a mi csapatunkban csak 3 dd abszolválta sikeresen. 
Én nem rombolózok, mert hülye vagyok hozzájuk és nem akarom a csapatot hátrányos helyzetbe hozni. 

1 hónapja 2 hete #66241 Írta: Shardik4
Mindenki azt írja  hogy t6 ig érdemes eljutni . Hogy a romboló szemszögéből is lásd a dolgot . Én pl t2 ben probálom megszerezni ezt a tapasztalatot , de   nem sok sikerélményt okoz . 
Nem 10 es szinten találkoztál az említett díszes társasággal  . Nem biztos hogy ilyen szavakkal kell rájuk utalni  

1 hónapja 2 hete #66242 Írta: akkufuro
És támogattátok őket ? Mármint azt a 3-at aki kihalt 3 perc alatt. Mert én /nem vagyok nagy rombolós/ azt tapasztalom hogy nagyon sok függ a csapattól és a szerencsétől rombolóval. Jön az áldás hogy "Pls spottting" meg "capture" ha őt látják meg akkor meg miért ment olyan közel a marha másszon ki belőle egyedül. Arról nem is beszélve ha csak spotting akkor igen kevés lesz az xp. A csapatnak jó csak attól én még az utolsó vagyok. A  francia  mini Worchesterekről nem is beszélve ha egy "régi" romboló összetalálkozik eggyel támogatás nélkül biztos halál.

1 hónapja 2 hete #66244 Írta: nwa5000
Az előre rohanok elpusztulni egyéneket marha nehéz támogatni egy bb-vel, mert mire tűz vonalba ér az ember, azt veszi észre, hogy egydül van, mert akit segítene, az ott hagyja a fogát.
Az az érdekes, a másik oldalon tudták használni azt a hajóosztályt, mert a végére ott maradt kettő a nyakunkon, akik le is hozták a meccset az ellenfélnek. 
Szóval, nem az a probléma, hogy vesztes meccs lett, főleg, hogy mostanában csak azok vannak, hanem az a masszív dd hiány, ami a meccsek első perceiben össze szedünk és  feltűnően azt a csapatot súlytja, amiben vagyok. 
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Shardik4

1 hónapja 1 napja #66279 Írta: nwa5000
Ez micsoda volt? 

Mellékletek:

1 hónapja 1 napja #66280 Írta: Shardik4
He 0 át sebzett de felgyújtotta ?
És porrá égett ?
Vagy elgázoltad esetleg ?

1 hónapja 1 napja #66281 Írta: nwa5000
Egyik sem. Befordult a koma egy sziget mögé olyan 10 km távolságra, amikor kb. vaktában oda küldtem egy salvót. Csak a 15000 sebzés meg a kill mutatta, hogy kinyiffant. De már akkor is csodálkoztam a dolgon, mert átütő találatot nem jelzett a rendszer. 
Még azt tudom elképzelni, hogy közben egy két köbméteres meteor találta el és a találatot nekem számolta. :D
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

4 hete 1 napja #66290 Írta: [DPH] Greendevil97
A HE lőszer becsapódáskor is okoz kis területi sebzést. Ezért lehet például modulokat sebezni rombolókon HE-vel, még ha nem is találod el. Hatalmas véletlen, hogy ezzel sikerült eldetonálnod az uriembert. Szerintem az ujjamon meg tudnám számolni, hány ilyen lehetett eddig az évek alatt

"None of you seem to understand... I'm not locked in here with you, you're locked in here with ME!"

3 hete 6 napja #66291 Írta: llw99
Újdonságok láthatáron

"long-range "cruiser" artillery consisting of four 152 mm guns in two turrets" Az európai ág a hamarosan holland ágba átköltöző Friesland (T9) helyett kapnak egy T10-es klónt:
152-es ágyúkkal (2x2), torpedóvetők nélkül (hasonlóan a Friesland-hez), de füstgenerátor nélkül.

"Renown class battlecruiser armed with six 381 mm guns+the battleship has high speed and a large number of hit points, but relatively weak armor."

Mind a Ragnar mind a Repulse távolsági harcra alkalmasabb, a RAGNAR rossz láthatósági érték és füstgenerátor hiány miatt, a REPULSE pedig relatíve gyenge páncélozottsága és nagy sebessége miatt.

blog.worldofwar...g/152
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Acetil_coenzim_A, BacsaA

3 hete 6 napja - 3 hete 6 napja #66293 Írta: llw99
Japánok kapnak egy újabb Yamato klónt, de itt 4 torony lesz,2x510mm ágyúval

Németek is megkapják a maguk 10-es prémium csatahajóját, H42 (GK?) alapokon, tornyonként -1 ágyúcsőval, de nagyobb kaliberrel (483mm)

blog.worldofwar...g/153
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Acetil_coenzim_A, BacsaA, Shardik4

3 hete 5 napja #66295 Írta: Acetil_coenzim_A
Ez inkább a H-44 tanulmányterv. Annak voltak ilyen kaliberű lövegei.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: llw99

3 hete 2 napja #66298 Írta: Myrsky
Ezek a hajók csak egy speciális játékmódba fognak ideigenesen bekerülni, utána nem lesznek máshol elérhetőek.
Megint tesztelnek velük egy új játékmechanikát (jól célzott lövések utáni bónuszok), mielőtt beraknák a tényleges játékba.

3 hete 2 napja #66299 Írta: Shardik4
Mire gondoltál ?
Nem tudom az előzményt .

© 2021 WOWS.HU. Minden jog fenntartva.

Please publish modules in offcanvas position.