Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Anime-High School Fleet és társai

Több
6 éve 6 hónapja #43644 Írta: Rallyefan81
Anime-High School Fleet és társai téma létrehozva Rallyefan81 által
Itt offoljunk a témában. Szerintem. :)

Grievous írta: Az a gond, hogy a hazai anime piac azért van azon a szinten ahol ma, mert nincs igazán kereslet. Átlag jövedelem mellett elég sokba kerülnek egyes dolgok.... (viasat6 csinált asszem 1-2 szinkronizálást régi animéknél)

A szinkron meg más kérdés, ha normális embereket meg rendezés lenne, akkor nem nézném rossz szemmel, de a Star Wars The Clone Wars sorozat és Star Wars Rebels láttán inkább nem kérnék :D
(oh, 2000-es évek eleje A+, korai Animax :( )

tudom, tudom, off :silly:


Nem vagyok benne a kereskedelmi tv bizniszben, de ha nézettség alapján kapnak juttatást, okkor az említett tankos/hajós sorozatok talám (most) mennének jobban.
Bár , ha az általad említett SW "frencsájzzal" is sikerült elbánni,akkor alma....
A következő felhasználók mondtak köszönetet: BigaC

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #43647 Írta: Mcarthur73
Mcarthur73 válaszolt a következő témában: Anime-High School Fleet és társai
Végignéztem a Clone warst és a Rebelst is...én imádtam

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #43648 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Anime-High School Fleet és társai

AtuqShaman írta: OFF
Azert nincs kereslet, mert a magyarok(mondom magyarkent) tulsagosan korlatoltak/el vannak telvemaguktol.
Peldanak okaert: "a magyar kajak a legjobbak a vilagon, a magyar nok a legszebbek" ...hadd ne folytassam.
Raadasul sokaknak anime=gyerek rajzfilm. Elegge tevesen megallapitva. Ha akarod kifejtem masik topikban.


Ezzel teljesen egyetértek... ha rajzfilm/képregény akkor mese. Pedig pl. a Shrek sem igazán az az ezer, nem rejtett felnőttes utalásaival. Ha meg rajzolt meztelen leányokat lát az átlag , simán perverziónak minősíti... Ez van.
Volt, aki leste a Largo Winch sorozatot , mondtam, hogy ez eredetileg francia képregény. Reakció : "akkor ez mese, ba#$ meg?" :sick: :lol:
Kockás magazinban is elgondolkoztató, de legalábbis (szinte) bármilyen tv-sorozatot "megevős" történetekkel volt tele.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #43649 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Anime-High School Fleet és társai

Mcarthur73 írta: A másik tipikusan magyar mentalitás: kérdezem a boltban van-e brie sajt ?nincs ,mert nálunk nem keresik!
De!Pl.mindjárt itt vagyok én!Én keresem,de nincs!
Senki sem mer igazán próbálkozni,csak a tutira,mert semmire sincs pénz...


Ez "szimplán" gazdaság politika. Ami divat, azt vesszük/esszük. Vegyél pl egy sima ruházati cikket. Akarsz venni egy sima kék farmert , nem kapsz, csak feketét,répát, herenagyobbodásost,kopottat,szakadtat. Amivel nem keresel pénzt , az rádrohad. Élelemnél elég hamar. Néhány éve dübörgött a paleo. Most sorra zárnak be a boltok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #43650 Írta: AtuqShaman
AtuqShaman válaszolt a következő témában: Anime-High School Fleet és társai

leopardusz írta: Ez nem magyar mentalitás hanem magyar szegénység... :P


Lelki szegenyseg.
Bele van nevelve a magyar emberekbe generaciok ota, hogy bezartak legyenek, mindent utasitsanak el ami idegen/uj. Ezert van az, hogy nincs kereslet semmire. Meg a kulturalis dolgokra sem.

Anime/manga a legtobbeknek csak mese.
Azert a Gantz meg a Death Note eleg beteg lenne gyerek mesenek. Vagy egy Deadmen Wonderland. A Kokaku Kidotai-nal meg sokszor felnotteknek sem tunik fel, hogy milyen tarsadalom kritikus es moralis kerdeseket feszeget. Mondjuk a sorozat mar konnyedebb tema.

Ars Novaban is voltak erdekes utalasok a hajok mesterseges intelligenciajara, hogyan is kellene tekinteni ra, csak egy gep, vagy tobb? Lasd mikor Haru(-haru) a kislanynal volt. Elgondolkodott magan, a sajat leten. Helyes-e amit tesznek.

Lenyeg: nincs sajt meg ertelmes szinkron mert "nincs ra kereslet". Bezzeg 128763. masodik vilaghaborus film van, pedig a kutya nem kerte. De hat azzal nem lehet kockaztatni, azt mindig megnezik az emberek, az tuti bevetel.
A profit orientaltsag elnyomja a kereslet-kinalat egyensulyat, hosszu tavon pedig olyan hatasa lesz/van hogy a lusta ember nem gondolkodik, olyanbol valogat ami a polcon van. Hisz mindig is ezt tette mindenki, ez igy jo, meg sem fordul a fejeben lehetne mas is, ami tetszene neki, vagy masoknak.

Bocsi, kicsit lehet elkanyarodtam az eredeti tematol. :P De szerintem ez van a dolgok gyokerenel.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Rallyefan81

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #43651 Írta: AtuqShaman
AtuqShaman válaszolt a következő témában: Anime-High School Fleet és társai
Ezt a Girls und Panzert meg High School Fleetet meg nem lattam mentsegemre legyen szolva mar a listan van, csak idom is lenne mindenre amire szeretnek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.270 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.