Német rombolók

Több
6 éve 2 hónapja #50810 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Dühöngő
Kiserletezgetek a nemet DD upgrade+skill osszeallitassal, nagyjabol alakulgat. A vegso dilemma a Survivability expert vs. Superintendent kerdes, egyenlore felvaltva probalgatom. (Ez Z-23, de ez a kapitany meg majd a Z-52-be is). A nagy kerdes, hogy mi valik fontosabba az adott csataban, megment a +HP vagy a +1 fust es sonar, ez egy jo kerdes es nagyon szituacio fuggo. A torony forgas upgrade egyertelmuen jo huzasnak tunik, igy meguszod a 2 pontos skillt plusz felrakod a Basic firing traininget. Osszessegeben nyerek +15% toronyforgast es +5% tuzgyorsasagot. A toronyforgasrol egyertelmuen kijelentheto, hogy eletbevago ennel az agnal.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #50812 Írta: splash...
splash... válaszolt a következő témában: Dühöngő
Nekem nincs superintendent egyiken se, a Z-23ról nem nagyon, a Z-52ről viszont eléggé hiányolom, gondolkodom én is az újraosztáson.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #50813 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Dühöngő
Most ingyenes... próbáld ki ;)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: splash...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
6 éve 2 hónapja - 6 éve 2 hónapja #51122 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Dühöngő







hallgatva a tanácsra nem mentem foglalni csak a végén + levadászni a maradék rombikat.A Shimával meggyült a bajom.
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 6 éve 2 hónapja vcsaba1968 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hete #51974 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Dühöngő
Nos ez a Z-52 nem egyszeru tortenet, rakhatnatok be par upgradet+skillezest mazsolazni. Esetleg irhatnatok par szot a jatekstilusotokrol.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hete #52053 Írta: splash...
splash... válaszolt a következő témában: Dühöngő

Mydgard írta: Nos ez a Z-52 nem egyszeru tortenet, rakhatnatok be par upgradet+skillezest mazsolazni. Esetleg irhatnatok par szot a jatekstilusotokrol.



Én elég agresszívan megyek vele előre, sok cap, torpedó gyorsan tölt, ha bármit látok rakom le, de főleg gunboatként muzsikál szépen, jól gyújt és a HE átütése is elég, Ap jól sebez. Szóval főleg közelről füst+szonár, a radar elől a gyorsítós upgrade+boost meglepően jól el lehet húzni.
Ezzel az összeállítással érzésre és statban is magasan jobb vagyok vele magamhoz képest mint a többi magas szintű DDvel.
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, Mydgard

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.342 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.