Jelenleg 643 vendég és nincs tag online

Német rombolók

2 éve 4 hónapja #57675 Írta: Grievous
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW
majd 3. kör, jó volt, hogy kagerou elküldött 8 torpedót, meg akartam kérdezni tőle, hogy füstje van, vagy torp reloadja, de küldte a 2. 8-as torpedó rajta, annyi baj volt, hogy MÖGÖTTEM volt.... hála a jó égnek, hogy nem küldött a kikötőbe...

meg valaki írta ,hogy useless dds, rám és kageroura gondolt valszeg hogy én nem mentem spotolni, Nem tudom, 2 bukó után semmi kedvem nem volt 0 ágyúzással játszani a meccsen

Figyelem: Spoiler!

annyi volt, hogy első meccs után free xp-vel kihúztam maxra mindent, utolsó modul slotra nem tudtam mit rakjak, végül ágyú töltésgyorsítót raktam fel, de érdemes torp töltésgyorsítót felrakni?
Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 4 hónapja - 2 éve 4 hónapja #57906 Írta: Grievous
Kár, hogy keveset sebeznek ezek a német torpedók, habár Minotaurt 20k-ról tudtam csak elvinni....

És a Midway ott maradt 6k hp-n :( :evil: (hát na, Roon is rám jött, nem túl egészséges, ha cv mellett más is vadászik rám, meg nem volt spot így nem tudtam mit lőni füstből, torpedókkal meg misseltem...)

Még 90k xp kell Z-52-höz, de mindjárt lejár a prémnapom cw-ről :side:
Mellékletek:

2 éve 3 hónapja #57998 Írta: Grievous
Nem is kellenek torpedók....

Már csak credit kéne...

Mellékletek:

2 éve 3 hónapja #58000 Írta: hadtjuk
Grievous! Gratulálok.
Megkérhetlek, hogy pár szóban összefoglalnád a különböző romboló ágak tulajdonságát...
Például: A PA rombolók torpedói más rombolót nem sebeznek, ezét az oroszt rombolókhoz hasonlóan (rövid torpedó hatótáv miatt) főleg a fő fegyverzetére kell támaszkodni a csatákban...

2 éve 3 hónapja #58005 Írta: SgtBala

Grievous beküldte: Nem is kellenek torpedók....

Már csak credit kéne...

Gratulálok, ez a kitartás diadala :)

2 éve 3 hónapja #58014 Írta: Grievous
Gaede és Z1 nem tetszett, de Z-23 és Z-46 az bejövök, habár Z-46-tal volt prá sikertelen köröm, de cv rework beütött ugye....

Én csak az IJN dd ágakat vittem ki t10-ig, anno 1 ijn és egy usn dd ág volt, és a torp boatok érdekeltek, mert nem kell nagyon gunozni, aztán jött az ágszétválasztás és akkor t8-ig elmentem a 2. ágon is, majd ugye pár hónapja jött az ág folytatása :D
PA dd-k dwt miatt tényleg picit macerásak, de elsődlegesen ezeket a WG-sek supportnak tervezték, ezért nerfelték a Yueyangot, habár azt, hogy a gun mellé a torpedókat is lenerfelték, vagy fordítva és miért nem csak az egyiket, az kérdés (nekem nem néz ki soknak a +1seces töltés, igaz, alapból 3 seces volt). Nekem a t7-es van meg, fushun nem tetszett, mert lassú a toronyforgása, a GM meg kb egy jervis (eggyel fejlettebb hajóosztályú ez a PA dd, vagy kettővel), csak 6.1-es álca mellé 8km-es torpedókat kapunk, jervis meg 6.3-as camo és 7km-es torpedókkal rendelkezik ami miatt nem kedveltem.
röviden akkor:
ijn shimakaze ág: torpedók mindenek előtt (20km-es torpedót a t10-esen max funnolásra használd, semmi másra nem jó az, 8km-es öngyilkosság)
ijn harugumo: ágyúk mindenek előtt
német: dd hunter, t8-tól 5km-es a hydro hatótávja hajók felspotolásánál ami elég kellemes, ha nincs sok ellenséges hajótámogatás akkor berohansz a capre, megölöd a dd-t amíg a füstjében álldogál és nem spotol vissza, majd beállsz a füstjében capelni, vagy mész elfele :silly: (amúgy a toronyforgás picit lassú, meg az álcájuk se a legjobb, mert nagyok)
usn: csak mahanig van meg, ezek kiegyenlítettek, potnosabban elég jók AA-ban, elsődlegesen gunboatok, torpedózni normálisan t7-től tudnak talán, de ebben nem vagyok biztos (vagyis úgy torpedózol, hogy ne spotoljanak fel közben), gearing elég jó, legendary modullal meg az álcája kiváló)
pa: dwt, füstje supportra van ahogy a hajó, légvédelme nulla az egész ágnak
brit: hasonló a némethez, csak 3km-es hydro hatótáv, de sokáig tart az aktív idő, tornyok körbeforognak
2 orosz dd: passz, nem dd-zek velük :D khaba nem kapta meg a bb nerfet harugumohoz hasonlóan (sima AP hit max sebzést ver bele, mint régen) de a khaba egy miniCL, grozovoi meg 3 tornyos khaba jobb camoval, de van füstje ami a társáról nem mondható el
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: hadtjuk, leopardusz, SgtBala

2 éve 3 hónapja #58017 Írta: SgtBala
Remek kis összefoglaló sokat segít rombolós jövőképem kialakításában. Most már azt is tudom kit kell zaklatni tanácsért :evil: :silly:

2 éve 3 hónapja #58018 Írta: hadtjuk
Grievous!

Köszi a kifejtést. Nagyon sokat segített.
Arról nem is tudtam, hogy a rombolóknak hydro-juk van.
Hát azt hiszem újból kell gondolnom a harci taktikámat.

2 éve 3 hónapja #58020 Írta: leopardusz
Nézegesd itt meg a hajókat ;)
wiki.wargaming.net/en/World_of_Warships
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: hadtjuk

2 éve 3 hónapja - 2 éve 3 hónapja #58022 Írta: Grievous
német és brit dd-ken kívül loyangnak van még hydroja, kiddnek hp töltője, blacknek radarja így prémeket nézve amik "speciálisok"

én az ijn dd-khez értek :D lightningom van briteknél, pa-nál GM, usnnél mahan, szovjetet nem kezdtem el, mert nem adtak t6-os szovjet dd-t karácsonyi kampányok során még :( (meg én bb-s vagyok :V )
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: hadtjuk

2 éve 3 hónapja - 2 éve 3 hónapja #58023 Írta: hadtjuk

Grievous beküldte: német és brit dd-ken kívül loyangnak van még hydroja, kiddnek hp töltője, blacknek radarja így prémeket nézve amik "speciálisok"

én az ijn dd-khez értek :D lightningom van briteknél, pa-nál GM, usnnél mahan, szovjetet nem kezdtem el, mert nem adtak t6-os szovjet dd-t karácsonyi kampányok során még :( (meg én bb-s vagyok :V )

Hát, amit most itt elmondtam azért nagyon csúnyán néznek rám a kollegák. :whistle:
Két honapja használom a Loyangot, de a hidrot még sohasem használtam… :blush: :blush: :blush: Pedig ott van csak meg kellett volna nyomnom a gombot... :sick:

2 éve 3 hónapja #58024 Írta: hadtjuk
Idáig nagyon lekötött a hidro miatti dühöngés...

A radar az a torpedókat felderíti? Vagy nem?
(Logikusnak ez utóbbi tűnik. Bár ez a WG-s fiuknak nem jelent semmit.)

A radar a repülőgépeket érzékeli?

2 éve 3 hónapja #58025 Írta: vcsaba1968
nem nem

2 éve 3 hónapja - 2 éve 3 hónapja #58026 Írta: pgergo77

hadtjuk beküldte: Idáig nagyon lekötött a hidro miatti dühöngés...

A radar az a torpedókat felderíti? Vagy nem?
(Logikusnak ez utóbbi tűnik. Bár ez a WG-s fiuknak nem jelent semmit.)

A radar a repülőgépeket érzékeli?

Akkor most el kéne gondolkodni kedves Uram, hogy helyes e, ha a hozzád hasonló tudású (mondjuk ugy, tanuló fázisban lévő) versenyzők tier 8-as prémium hajókat használnak?

2 éve 3 hónapja - 2 éve 3 hónapja #58029 Írta: leopardusz
Ööhm, annakidején mintha ajánlottuk volna, h a fórum Alapok menűpontjában levő irásokat olvasd el. Megtetted? :silly: :lol:
Vagy az nem neked volt ajánlva... :silly: ?
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: pgergo77

© 2021 WOWS.HU. Minden jog fenntartva.

Please publish modules in offcanvas position.