Szovjet cirkálók

Több
7 éve 5 hónapja #30347 Írta: PzPuma
PzPuma válaszolt a következő témában: Szovjet cirkálók
26 gyújtást kpt skill és zászló nélkül csináltam a csapival, valószínűleg a rng velem volt. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 5 hónapja #30365 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Szovjet cirkálók

PzPuma írta: 26 gyújtást kpt skill és zászló nélkül csináltam a csapival, valószínűleg a rng velem volt. :)


hát ja. az rng. mert Yamatoval pl nincs rng, azzal bármire rálövök, ott tudom hogy 1480/salvo...
Baltimorral sincs rng, mert ott tudom, bármire rálövök ami kisebb egy szigetnél vagy 3km-nél messzebb van, 0/salvo.
csak ez a k-va orosz cucc, ez adja teljesen randomra a dolgot, már a sichorcsnál is ez volt a fő problémam vele...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 4 hónapja #30654 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Szovjet cirkálók







jo kis hajó ez
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja - 7 éve 4 hónapja #30818 Írta: Flaged
Flaged válaszolt a következő témában: Szovjet cirkálók
Szeretem ezt a hajót! :)






Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 7 éve 4 hónapja Flaged által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: GaiusHun, Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #31265 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Szovjet cirkálók
Pedig a jelenlegi Murmansk csak árnyéka régi önmagának, mivel szétnerfelték a hajót. Kezdetben az a hajó isten volt, gyors volt és mozgékony, tűzerőben ütőképes elemekkel rendelkezett: ágyúk/lőtávolság/tűzgyorsaság/légvédelem tekintetében verhetetlen. Na ezt mind lenerfelték, pedig akkor is legyőzhető volt. De jó játékos kezében rendszeresen adta az 500 ezres bevételeket körönként. Ez bizony felborította a prém hajók bevételét, mivel többet keresett pl. mint az Atago. Az Atago buffot kapott, a Murmansk pedig olyan nerfet, amiből még most sem tért magához.

Na de, Donskoi :evil: a kilences bitang orosz cirkáló.

Az első sorozat lényege, van ez a Paarn nevű játékos, szerintem valamilyen csaló programot használt, mivel álló helyzetből, egy sziget mögül bravúrosan leszedte a hp 70%-át két sorozattal. Miközben én vadul manővereztem. Szokás szerint bedurrant az agyam :woohoo: :P :pinch: magam után csaltam, és elkaptam a rohadékot. Amúgy a végén mindenki szidta, mert az általa megcélzott hajók mindegyike eszméletlen modul/hp sebzéseket kaptak. Nyílt vízre kicsalva már más volt a helyzet, igyekeztem gyorsan mozogni az orosz ladikkal, már amennyire lehetett szegénykémmel és hajógerincig égettem a rohadékot. Érdekes módon már nyílt vízen, kevésbé érvényesült a fickó. Amúgy a társai is ott hagyták... nekem :evil:






A második sorozat csak a szokásos. Most már éget szépen a drága, még a c hajótest hiányzik, illetve a lőtáv nővelő ádáz gyilkossá tette, a csatahajók nagyon utálnak is érte :whistle:




A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja - 7 éve 4 hónapja #31283 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Szovjet cirkálók
Csapi búcsúkör:
(kredit a küldi miatt ilyen sok)










egyúttal köszönet Norbee-nak a jó szakaszért :)
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 7 éve 4 hónapja BigaC által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: GaiusHun, Szete58, Norbee82

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.329 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.