Szovjet cirkálók

Több
7 éve 2 hónapja - 7 éve 2 hónapja #34500 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Szovjet cirkálók
Csapájev Et. jó Et.!






Igazi, Bugyonnij Et.-hoz méltó lovasroham volt, egyenest az ellen főerőinek sűrűjébe... kérdezte is a csapat, h. radarról hallottam-e? Reggel volt, a kv még nem hatott... jól elfelejtettem... de kárpótolt, hogy a náci hadigépezet csúcsa csobbant. :)

Ez pedig még tegnapról:



Köszönet érte édesapámnak, aki nemzett, édesanyámnak, aki világra hozott, Poleszák György tanár úrnak, aki megtanított a sorok közt olvasni és helyesen írni... és végül, de nem utolsósorban Kzoli és sgt.dog kapitányoknak, akiknek hála jó darabig tudtam békésen és boldogan puffogtatni. :)
Utolsó szerkesztés: 7 éve 2 hónapja Szete58 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: GaiusHun, llw99, BigaC, Kzoli

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • tmage
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 2 hónapja #34516 Írta: tmage
tmage válaszolt a következő témában: Szovjet cirkálók

llw99 írta: Húú, a Donskoi ilyet tud...nem rossz :)
Tmage tudsz valami tanácsot adni a használatához a Chapayev-hez képest?
Bár még mire elsőre kiviszem a Donskit a kikötőből az nem most lesz,kell még kb 20.000 XP+kb 7+5 millió kredit a B-test+lőtávnövelés+a 6 fejlesztésre... :whistle:


A Donskoi már nehezebb vas, ezért közel sem olyan mozgékony mint a Csapi, de összességében hasonlóan használom, mint azt. A kapitányi képzettségeknél és a hajó felszereléseinél is a rejtőzési képességek javítására pakoltam, szóval a taktikám az, hogy megpróbálok az ellenfél közelébe jutni, aztán onnan belesorozni néhányat. Ha cirkálót sikerül oldalról meglepni, megy neki az AP (nagyon jól lövi a citadellát)

A hajó oldalát vele se jó mutogatni: bár jobban bírja a pofozkodást, de bármelyik BB simán ledurrant a víz felszínéről, úgyhogy itt is sokat kell szögelni. A radar itt is nagyon jól jön, a rombolók és a brit cirkálók nem nagyon szoktak örülni ha egy Donskoi megjelenik.

A fejlesztett hajótest nagyon kell, nem baj ha pihenteted, amíg jól össze nem rakod a csónakot.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • tmage
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 2 hónapja #34517 Írta: tmage
tmage válaszolt a következő témában: Szovjet cirkálók

Olajuwon írta: Jó kis kör volt, köszi a replay-t.
(Én biztos nem tudnék végig így bezoomolva játszani, azt se tudnám merre megyek, meg hogy kinek mutatom épp a hajóm oldalát.)


A zoom miatt párszor szigetet fogok (és akkor b+ hegyek repkednek) de nekem jobban bejött a zoom alatti hajózás + a minimap figyelése.

Persze vannak kellemetlen mellékhatások :)

- Szerintem nem teljesen pontos a minimap illesztése a játéktérre, volt olyan, hogy fennakadtam egy sziget sarkán, holott a minimap alapján még volt némi távolság

- A zoom miatt előfordult, hogy felgyújtottam csapattársat, mert beleúszott a HE salvo-ba. Aztán pinkülés lett a vége :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #34528 Írta: llw99
llw99 válaszolt a következő témában: Szovjet cirkálók

tmage írta:

llw99 írta: Húú, a Donskoi ilyet tud...nem rossz :)
Tmage tudsz valami tanácsot adni a használatához a Chapayev-hez képest?
Bár még mire elsőre kiviszem a Donskit a kikötőből az nem most lesz,kell még kb 20.000 XP+kb 7+5 millió kredit a B-test+lőtávnövelés+a 6 fejlesztésre... :whistle:


A Donskoi már nehezebb vas, ezért közel sem olyan mozgékony mint a Csapi, de összességében hasonlóan használom, mint azt. A kapitányi képzettségeknél és a hajó felszereléseinél is a rejtőzési képességek javítására pakoltam, szóval a taktikám az, hogy megpróbálok az ellenfél közelébe jutni, aztán onnan belesorozni néhányat. Ha cirkálót sikerül oldalról meglepni, megy neki az AP (nagyon jól lövi a citadellát)

A hajó oldalát vele se jó mutogatni: bár jobban bírja a pofozkodást, de bármelyik BB simán ledurrant a víz felszínéről, úgyhogy itt is sokat kell szögelni. A radar itt is nagyon jól jön, a rombolók és a brit cirkálók nem nagyon szoktak örülni ha egy Donskoi megjelenik.

A fejlesztett hajótest nagyon kell, nem baj ha pihenteted, amíg jól össze nem rakod a csónakot.


Körülbelül ez volt nekem is az elképzelésem a Donskoi-ról,de jó mástól is tanácsokat kapni...köszönöm szépen tmage... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • tmage
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 2 hónapja #34649 Írta: tmage
tmage válaszolt a következő témában: Szovjet cirkálók
Persze csinálhat az ember bármit, ha nem megy akkor nem megy...






Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #34775 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Szovjet cirkálók
Hát én nem lőttem ilyen sokat, az elején a semmiből belém lőttek pár citát... :S :dry: utána a maradék hp volt töltögetve. Vereségre álltunk, de szerencsére sikerült fordítani... nem sok sebzés... "de sikerült fordítani" :lol: :silly:





A következő felhasználók mondtak köszönetet: vonKurz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.279 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.