Szovjet cirkálók

Több
5 éve 11 hónapja #52564 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Szovjet cirkálók
Az első olyan kör ami igazán tetszett ;) Sajnos bukta lett a vége :( Az egyetlen amivel nem vagyok megbékülve az a radarnak az aktív ideje(kaptam modult ládából,de csak 9-10-es hajókra lehet felrakni így ment a Baltimore-ra)az a 20 másodperc szinte semmi főleg ha egyedül kellene a rombit elkapni. Összességében kezdem megszeretni :P
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Rallyefan81

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 11 hónapja #52573 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Szovjet cirkálók
Ajánlom az agymatekot abban a tekintetben, hogy hány detekt-csökkentő megoldást rakod fel, és melyiket...
Nálam csak 1 van fent, és így ha spottolnak, már tudok radarozni is... Sokszor jól jön, hogy látszom, de tudom kezelni!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 11 hónapja - 5 éve 11 hónapja #52575 Írta: bontottcsirke
bontottcsirke válaszolt a következő témában: Szovjet cirkálók

ledgeri írta: Ajánlom az agymatekot abban a tekintetben, hogy hány detekt-csökkentő megoldást rakod fel, és melyiket...
Nálam csak 1 van fent, és így ha spottolnak, már tudok radarozni is... Sokszor jól jön, hogy látszom, de tudom kezelni!


Ezt kérlek fejtsd ki mert nem értem mit akartál írni. Te most azt írod hogy a cirkádra nem rakod fel az álca modult és a kapitánynak az álcát mert megoldod anélkül? :huh:
Utolsó szerkesztés: 5 éve 11 hónapja bontottcsirke által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 11 hónapja #52590 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Szovjet cirkálók
Értem mire célzol,a hajó láthatósága 10,2km szóval van cirka 1km plusz távom ;) Az időt azért keveslem mert ha felvillan nem biztos hogy pont az orrom előtt van ergo:ráfordulás,célzás ez idő és az így kevés :pinch: és ha eltűnik akkor bizony ő lesz helyzeti előnyben hozzám képest :unsure: 20 másodperc alatt max két salvot tudok megereszteni rá,ami nem biztos hogy süllyeszti is :whistle: Főleg hogy ő se fogja egy helyben megvárni hogy kikapjam ha detektálva van.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 11 hónapja #52599 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Szovjet cirkálók

bontottcsirke írta:

ledgeri írta: Ajánlom az agymatekot abban a tekintetben, hogy hány detekt-csökkentő megoldást rakod fel, és melyiket...
Nálam csak 1 van fent, és így ha spottolnak, már tudok radarozni is... Sokszor jól jön, hogy látszom, de tudom kezelni!


Ezt kérlek fejtsd ki mert nem értem mit akartál írni. Te most azt írod hogy a cirkádra nem rakod fel az álca modult és a kapitánynak az álcát mert megoldod anélkül? :huh:


Jól használom a minimapot, és jól tippelem meg "Detected", és "Located" szituációkban, hogy merről jön a forrás. Próbáltam duplabónusszal a hajót, de nem jött be úgy, mint csak 1-el.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 11 hónapja #52601 Írta: bontottcsirke
bontottcsirke válaszolt a következő témában: Szovjet cirkálók

ledgeri írta:

bontottcsirke írta:

ledgeri írta: Ajánlom az agymatekot abban a tekintetben, hogy hány detekt-csökkentő megoldást rakod fel, és melyiket...
Nálam csak 1 van fent, és így ha spottolnak, már tudok radarozni is... Sokszor jól jön, hogy látszom, de tudom kezelni!


Ezt kérlek fejtsd ki mert nem értem mit akartál írni. Te most azt írod hogy a cirkádra nem rakod fel az álca modult és a kapitánynak az álcát mert megoldod anélkül? :huh:


Jól használom a minimapot, és jól tippelem meg "Detected", és "Located" szituációkban, hogy merről jön a forrás. Próbáltam duplabónusszal a hajót, de nem jött be úgy, mint csak 1-el.


Jobb álcával még közelebb kell jönniük ha fel akarnak deríteni és még hatékonyabbnak kéne lenned. Hogy merülhet egyáltalán fel az, hogy az 1 álcát segítő dolog jobb mint 2? Ez nekem már magas. :blink: Más típusú hajókkal is így játszol? :blink:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.288 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.