Olasz Cirkálók

Több
4 éve 3 hónapja #62497 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Olasz Cirkálók

akkufuro írta: (…) még ha korán is.


Koránt nagybetűvel, pls.!

Mióta az InDesignom helyesírás-ellenőrzője nem ismerte föl a mutti szót, s helyette ragaszkodott a muftihoz, piczinyt aggódom...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73, leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 3 hónapja #62498 Írta: pgergo77
pgergo77 válaszolt a következő témában: Olasz Cirkálók

Szete58 írta:

akkufuro írta: (…) még ha korán is.


Koránt nagybetűvel, pls.!

Mióta az InDesignom helyesírás-ellenőrzője nem ismerte föl a mutti szót, s helyette ragaszkodott a muftihoz, piczinyt aggódom...


Igazad lehet. Én például nem szívesen lennék függöny, mert abból majd csador készül. :whistle:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 3 hónapja - 4 éve 3 hónapja #62525 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Olasz Cirkálók
De lehet még burka is olyan mint a csador . Korán szófaja lehetne főnév is de én a határozószóra gondoltam. Lehet hogy Tramp bácsi rendez nekünk egy kis koránt!!!
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 4 éve 3 hónapja akkufuro által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 3 hónapja #62545 Írta: Myrsky
Myrsky válaszolt a következő témában: Olasz Cirkálók
Végül csak sikerült begyűjtenem a Gorzia-t, viszont a tier8-as camoról lemaradok, 150 ezer pont fog hiányozni a végén, 14 órával hamarabb kellett volna beaktiválnom az utolsót, vagy az utolsó előttit....
A collection is kérdéses, hogy összejön-e, még kellene 8, és van 9 duplikátumom, de nem les időm annyit játszani, hogy túl sok konténert kiszedjek.
Mindenesetre nem panaszkodok, egy kapott ládából kiesett a Haida, vettem 20 kicsit, 8 közepest, amiből az Exeter, plusz meglett a Gorzia, ez 3 prémium hajó az ünnepekre (+doublonok, és 60 prémiumnap) :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Jaszon, Olajuwon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 3 hónapja - 4 éve 3 hónapja #62565 Írta: Olajuwon
Olajuwon válaszolt a következő témában: Olasz Cirkálók
Hasonló cipőben járok én is, nekem tegnap lett meg a Gorizia. Összességében úgy gondolom, hogy ennek a három direktívának a kigrindolása is teljességgel irreális volt, úgyhogy részemről bezár a nagy karácsonyi event. Ha abból indulok ki, hogy az idő pénz, akkor inkább nem számolom ki, hány órát kellett áldoznom ezért a 9 ezer forintért árult hajóért, mert nagyon gyenge órabér jönne ki belőle. Őszintén csodálom azokat (és tényleg nem negatív értelemben), akik ennek az időnek a sokszorosát áldozták a Puerto Ricoért - nekem ha nagyon kellett volna, inkább vállalok néhány túlórát, és megveszem, mintsem hogy 2 héten át napi 6 órában ezzel sz*passam magam. De lehet, hogy csak én vagyok túl könnyűvérű. :cheer:

Szerencsére sem a karácsonyi camo, sem pedig a Puerto Rico nem érdekel. A T6-os hajók megvannak, max. az értük kapott kredit jönne jól, de emiatt már nem fogok erőlködni. A collection 13/20-on áll 7 duplikátummal, úgyhogy újabb santa konténer se lesz már. :)
Az öt vásárolt, illetve a többi kapott santa konténerből egy Huanghe és egy Murmansk esett, az új kuponnal meg behúztam a Thunderert, ami egy állat. :lol: (Az őszi public testért meg egy Monaghant kaptam.)
Utolsó szerkesztés: 4 éve 3 hónapja Olajuwon által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 2 hete #63328 Írta: Olajuwon
Olajuwon válaszolt a következő témában: Olasz Cirkálók
A Brindisi - Venezia vonalon mit ajánlotok a hatodik modulnak: töltés gyorsítás vagy lőtáv növelés?
Ahogy nézem, modul nélkül mindkettő 17,13 km és 20 másodperc. Egyik sem túl acélos. :huh:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.242 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.