Német cirkálók

Több
7 éve 2 hónapja #34504 Írta: Kzoli
Kzoli válaszolt a következő témában: Német cirkálók
Szerintem a Hipperel is jóban leszünk, még ugyan alap hajó (még kell rá három fejlesztés) de így is egész jól megy, tetszik. :)

Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: llw99, bela455

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #34513 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Német cirkálók

Kzoli írta: A lényeg nálam az vele, hogy gyorsan forduljon mert elég sérülékeny az oldala ha szögben kapod jól bírja, támadás aztán fordulás és harc a hátsó ágyúkkal. Egy picit magasabban a cél mint a vízvonal mert nem citadelt akarok lőni ha nem gyújtani ahhoz pedig az kell hogy fedélzetre essen több gránát. Így jól gyújt. Mindig forogjon a hajó ez a túl élés titka.
Nagyon fárasztó vele játszani mert végig nagyon figyelni kell de a jutalom a végeredmény.


Én is így emlékszem. Elég fordulékony volt, én meg addigra a Pensacolán edződtem, mert arra is nagyon kell vigyázni :) Nekem akkor mutatott a Yorck jobb eredményeket, ha inkább a gyújtogatásra álltam rá vele. Az AP-je erős, csak magas ívű és lassú, de közelharcban azért lehetett vele nem könnyen adni az életünket :) Torpedó is talán 6km-es? Az is kellemetlen meglepetés volt sokszor az ellenségnek.
Következő hajó, most nézegettem a Hipper statjaimat, volt vele pár kiemelkedő meccs, Kraken, 100K feletti sebzés, de valahogy jóval több volt az átlag alatti, hamar csobbantam-vagy épp túléltem csata. A végére persze már valamennyire belejöttem, azzal is nagyon jól lehet manőverezni, keményebb, és tapasztalatlanabb BB-ket 1:1 ben is le lehetett vele győzni. (persze jó játékosnál ez majdnem minden cirkálóra igaz) Neked tetszeni fog, és AP-je is jobban repül. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja - 7 éve 2 hónapja #34514 Írta: metalrobi
metalrobi válaszolt a következő témában: Német cirkálók
Most lehet hülye kérdés, de 203-asra minek HE pen növelés? szerk: (vhol olvastam, hogy van aki úgy használja)
BB-t úgyse lövök át, DD-t meg felesleges. Cirkálónál meg eltolom ami be van töltve majd AP.
Utolsó szerkesztés: 7 éve 2 hónapja metalrobi által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #34541 Írta: Novilol
Novilol válaszolt a következő témában: Német cirkálók
Egész jól alakul


Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #34543 Írta: Novilol
Novilol válaszolt a következő témában: Német cirkálók
Na ezért kár volt


Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #34545 Írta: Novilol
Novilol válaszolt a következő témában: Német cirkálók
Hipperre mit érdemes ötödik modulnak felrakni? Steering gear, vagy concealment system?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.286 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.