Amerikai csatahajók

Több
6 éve 9 hónapja #40884 Írta: chapo990
chapo990 válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Csak ha kettőnél többen észre vesznek, szétkapnak, mint foxi a lábtörlőt. Lassú szegény, mint a háromlábú lajhár, ellenben égni azt nagyon jól tud.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #40898 Írta: SeahawkHUN
SeahawkHUN válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók

chapo990 írta: Csak ha kettőnél többen észre vesznek, szétkapnak, mint foxi a lábtörlőt. Lassú szegény, mint a háromlábú lajhár, ellenben égni azt nagyon jól tud.


Osztom annak ellenére, hogy vele tolom a rankedet most főként. Kizárólag a lőtáv és a sebzés ami jó benne. Az armor nagyon tré. Kétélű fegyver amit vagy tudsz használni vagy megbüntet.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #41763 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Aki gondolkodik ne tegye, gyűjtögessen, majd vegye!



A következő felhasználók mondtak köszönetet: James Onedin, vonKurz, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #41764 Írta: James Onedin
James Onedin válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Tegnap láttam egy 2 millió feletti keresetet vele....Jól hozza a pénzt amint látom,de az ára is húzós...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #41765 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Nekem ez Iowa se ment túl jól, úgyhogy kihagyom :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #41766 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók

James Onedin írta: Tegnap láttam egy 2 millió feletti keresetet vele....Jól hozza a pénzt amint látom,de az ára is húzós...


200k-s sebzésekre a Yamato is jól hozza, kulonosen mikor 1 millás bonuszok jonnek kampanybol :)

chapo990 írta: Csak ha kettőnél többen észre vesznek, szétkapnak, mint foxi a lábtörlőt. Lassú szegény, mint a háromlábú lajhár, ellenben égni azt nagyon jól tud.


mondj egy olyan hajót, amelyikkel érdemes három ellen harcolni egyszerre.
najó, a Tirpitz az olyan,bár agyonlőni az se fogja őket, de elcsalni a frontvonalból nagyon sokáig el tudja :)

visszatérve kicsit a NewMex, meg a Colorado is 640m fordulással rendelkezik.
tökéletesen alkalmasak az oldalt lövök, mire ideér a válaszcsapás visszaáltam egyenesbe dologra.

Fusonál ez 740m, feljebb meg 900 :)

a sebességük az előnyük is egyben, tökéletes tanulóhajók.
kezdőnek értelmetlen 30 csomó feletti cirkáló, mert a második percre víz alá kerül. ezeknek az amiknak a sebessége tökéletesen alkalmas arra, hogy időben odaérj a csatához, és ott nagyon hatékonyan harcolj.
a viszonylag pici lőtáv miatt nem próbálkoznak 21km-ről sniperkedni, hanem igenis odamennek 14-15km-re, ahonnan nagyon szépen lehet dolgozni velük,

páncélja van mindkettőnek, én Coloradoval 1-1ben bármikor lenyomtam egy gyorsabb/több hp-s Nagatot. saját szinten komoly páncéljuk van, a nagyobbak persze agyonlövik őket, de egy Mogamit se illik összehasonlítani a Zaoval ugye :)

mindegyik alkalmas rá, hogy ha nem különösen töketlen a csapat, akkor a saját oldalt végignyomjuk velük. egy dolog van a sebességgel sajnos, arra nem jók, hogy ha a meccs elején már látszik, át kellene szaladni a másik oldalra, és azt tolni, az nem fog menni.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.354 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.