Német csatahajók

Több
6 éve 11 hónapja #38531 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Német csatahajók

ledgeri írta: Ha tervezed végigvinni az új kampányt akkor majd meg(vissza)kapod az árát...

Nekem is egyébként a kapitányok a bajaim... 3-4 t9-es hajót simán tudnék venni csak lerakatból, de nem akarok választani a vagy t9-től felfele új kapitány, vagy t8 ban új kapitány között, mivel nálam az aranyos képzés nem opció, az prémium hajóra van...


egyébként idővel az Elite XP segíthet gondolom, mert ahogy max szintes lesz több kapitány, termelik majd, és abból is lehet átképzést gyorsítani. sajnos nekem még nincs ilyen kapitányom, de volt egy küldi, ahol lehetett ilyet nyerni és jól is jött az átképzésekhez.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja #38543 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Persze... nekem is csomó 15-ös, két három 16-os, és egy 17-es kapitányom van (lexingtonon... lol...)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja - 6 éve 11 hónapja #38567 Írta: Olajuwon
Olajuwon válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Én tovább vittem a Bismarck kapitányom, a Friedrichen is jól adja a manuális másodlagos.
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 6 éve 11 hónapja Olajuwon által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja #38568 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Ok, csak ha becsúszik egy random t8-as ranked akkor mehet vissza??

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja #38569 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Kapitanyokkal en is hasonlokeppen allok, most van ket 17-es a nemet csatahajoknal, egy marad a Bismarckon egy megy tovabb. Viszont most kitalaltam, hogy legyen egy harmadik is mivel meg fogom hagyni a Nagy Frigyest. 25 dublont dobtam a projectre, igy 3-askent kezd. Beultettem a Scharnhorstba, nezegettem, aztan mondom naneee, go to reserve. :lol: Inkabb felrantom elobb a ket 19-es, hogy gyuljon a kapitanyi pont, nem szeretnek mentalis sokkot kapni a 3-as bambinotol. :cheer:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja - 6 éve 11 hónapja #38574 Írta: Olajuwon
Olajuwon válaszolt a következő témában: Német csatahajók

ledgeri írta: Ok, csak ha becsúszik egy random t8-as ranked akkor mehet vissza??

Még sosem rankedeztem, nálam az elsődleges cél, hogy megpróbáljam végigvinni az egyes ágakat. Ráadásul mivel T5 felett nem adom el a régi hajókat, elég sok ott marad teljesen kifejlesztve, viszonylag képzetlen kapitánnyal. Próbálok azokkal is rendszeresen játszani, de pl. a Bismarckom vagy a Gneisenaum így is csak 11-es kapitánnyal megy jelenleg.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 11 hónapja Olajuwon által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.271 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.