Német csatahajók

Több
6 éve 11 hónapja - 6 éve 11 hónapja #38656 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Egy jopofa csata a Tirpitzcel, kar hogy a veletlen megtrefalt. :lol:

Replay
Utolsó szerkesztés: 6 éve 11 hónapja Mydgard által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: GaiusHun

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja #38683 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Ebben a csatában még hiányzik a nagy hajótest (még gyűjtöm a kreditet), de picit olyan érzés volt ez a csata mint a valódi Bismarck esetében. Egyszerűen körülfogott az ellenséges flotta, és mindenhonnan záporoztak a lövedékek. Mindenféleképpen megtartom ezt a hajót, még akkor is ha nem vagyok nagy csatahajós. Természetesen ez is a 2 napos wg átok szüleménye....

A hajó dicséretére szóljon, tényleg brutális helyzetben voltam, és ilyen szép eredményt elérni... Bismarck :love:




A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, Mydgard, BigaC, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja #38684 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Jó hajó biza, remélem megvan a kézi kijelölés a másodlagosokra ;) S ja, ha megvan, ne hagyd h körülfogjanak :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja #38687 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Német csatahajók

leopardusz írta: Jó hajó biza, remélem megvan a kézi kijelölés a másodlagosokra ;) S ja, ha megvan, ne hagyd h körülfogjanak :P


még nincs :lol: de meg lesz ;) az igazat megvallva ez nem azon múlt hagyom vagy sem, mindenki ment a hullámsírba a csapatomból, és utána rám rontott a tengeri farkas falka... végig harcoltam, amíg tudtam.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja #38783 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Leálltam wowsozni, mentem egy kört Grobe-val, de most se érzem ezt a stock hajót, marha lassan fordul, ágyú se az igazi, se a lőtáv. Nem tudom, hogy mit kéne majd rajta fejleszteni először. Másodlagosok szórása meg kész katasztrófa jelenleg, hogy nincs rajta a manual secondary skill...









Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja #38787 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Ötven találat, nem rossz az! Csak így tovább! Csatahajóval meg nem forgolódni köll, nem menyasszony az, hogy pénzt tánczoljon össze... lassan, türelmesen induljál csak el, várd meg inkább, hogy kialakuljanak a frontvonalak, s akkor rock on the clock... vagy az óramutató szerént, vagy fordítva. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.329 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.