Német csatahajók

Több
6 éve 3 hónapja #49735 Írta: nwa5000
nwa5000 válaszolt a következő témában: Német csatahajók

Jaszon írta: Hát még nem igazán érzem ezt a hajót :unsure: valahogy nagyon random a löveg szórása,van amikor csak lepattanót tudok csak lőni :sick: fél perc múlva meg citadella találat :blink: (Yamato-ba kettő is meg a Moszkva-ba kettő)


Nálam Gnei & Bisi állandóan 1160 hpkat sebez salvoként messziről. Eltelik a csata fele, aztán nem sebeztem vele 20000-nél többet. :dry: Közelebb meg nem merek menni az elején, mert ez a két hajó ég, mint a Reichstag. :cheer: Aztán a következő csatában egyszer csak minden talál, csak picit közelebb kell menni. Missinek 2x citadella, majd a Tirpiznek is. :D
Gondolom, Frigyes őfelsége is valahogy így működik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49739 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Nálam BIsmarck a legelején volt macerás, aztán vagy megszoktam a lövedéket (repülési idő, stb) vagy nemtom mi volt, de elég kezes bárány lett.

Na, Grobe nálam a meccsek első felén kb ez volt, csoda, ha megvolt az 50k sebzés. Aztán nem tudom mi történt, mert elég szép köröket kezdett hozni, megérezte talán hogy el akarom adni? :blink: Jó, ilyenkor is volt wtf lövés, hogy körbelőttem egy hajót elég közelről, de mivel nem fordul elő?
Én közel szoktam menni úgymond mindkettővel, ha nincsen torpedós hajó a közelben. 11.3km másodlagosnak elég szép (ugye, mindkettőnek ugyanannyi, a másodlagosok száma nem rémlik, hogy azonos-e)

Kurfürst jobb érzésre mint a Grobe, azért annak 4x3 lövege van alapból, ilt 11.6km másodlagos lőtáv. Jó, nem sok meccset mentem vele, mert t10, de azért érezni, hogy fejlődés.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49758 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Német csatahajók
az a gond h én a pontosság növelőt tettem a 9esre, igy kisebb a másodlagos lőtáv. Mintha az nélkül szórna, ahogy a Bismarck is (rajta a másodlagos modul van)...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49763 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Nekem azokkal is szórt, azért cseréltem le másodlagosra, Bismarckon megérte, Grobe meg felemás, szerintem rajta próbáltam még az elején, de mint halottnak a csók esett kb.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49783 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Hát lehet hogy közelebb kellene menni,de amikor 2 Yama és 1 Moszkva van a "seggembe" valahogy nem akarok :whistle: Még 1 Yama oké,szögelve szerencsés találattal van esélyem de 3 hajó nekem kicsit sok ;) Bár a végére csak én maradtam és kaptam is olyan össztűzet hogy öröm volt nézni(az ellen részéről :) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49817 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Közelebb mentem :P na ez se jobb :whistle: de legalább már tudom hogy a Bismarck-nal bevált szögérték és elé célzás foka több :P kezdtem ráérezni erre a Yama nem kupán csapott :blink: fene azt a sunnyogó álcáját :S Még a térképen se láttam hol volt csak amikor kilőtt :unsure:




Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.320 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.