Prémium csatahajók

Több
6 éve 6 hónapja #46081 Írta: Sith7
Sith7 válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók
nekem 410k free van, csak kicsit megtört a lendület a free xp gyűjtésben, ezért kérdezem, akinek megvan a Nelson, és a Missouri is, érdemes várni, vagy jó a Nelson is ?
Illetve a Missouri van – e olyan jó, hogy 2x annyiba kerüljön ?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #46089 Írta: Olajuwon
Olajuwon válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók

Sith7 írta: A Missouri is megvan ?
Ha igen, akkor mit mondasz, ha a kettő közül kellene választani, melyiket választanád ?

Erre más is válaszolhat :)


Annó, amikor kijött a Nelson, én is ezen hezitáltam. Végül a Missouri mellett döntöttem és abszolút nem bántam meg, mert közepes csatákkal is baromi jó hozamokat lehet összehozni vele (zászlózva meg még durvább). Sajnos elég drága, de szerencsére szuperkonténerekből pont nyitottam annyi doubloon-t, amit átváltva már összejött a szükséges free XP. Azóta a Nelson árának egy kb. harmadát már összelőttem vele.
Ha bejön az Iowa vagy a Montana, akkor játékélményben sem lesz panasz rá. Imádok vele DD-ket és Minotaurt radarozni. :-)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Sith7, Rolesz81

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #46093 Írta: HardcorePunk
HardcorePunk válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók
Nekem van Missouri, fun hajó. Sok pénzt hoz, hasznos a radar rajta (ha tudod mikor és hogy kell használni), és a legjobb a 9 es hajók között a légvédelme. Lehet, amíg van kapitány free átképzés, kipróbálom másodlagosra húzva, jól gyújtanak a kis lövegek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #46096 Írta: lyanoka
lyanoka válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók
Nos, Októberi forradalom összegzése...mármint a vörös konténerekkel kapcsolatban.
Mindösszesen kaptam 60k free xp-t, 750 doublont és 6 nap prémiumot.
Ennyi jutott, de megérte szerintem. eleve jó hajó, tegnap lőttem vele Krakent is :) A free xp halmazból megvettem a Nelsont is. gondolkodtam, hogy kihúzzam-e valamelyik ágat, mert bármelyik nyolcasomból mehettem volna tier x-re (pl a Minotaurt szerettem volna), de nem kellenek, mert annyira költséges a fenntartásuk, hogy maradok max tier 8-ban. Elég a GoKü nekem...a Yamatot-t is eladtam, mert fölösleges luxus.
Szóval az Okt Rev meghozta a Nelsont is. Great :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #46097 Írta: Rolesz81
Rolesz81 válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók
Musashi infó: Felröppentek olyan hírek is amik szerint a Musashi az Izumót fogja váltani tier 9-ben tech tree hajóként. Érdekes elmélet, bizonyos szinten tény, hogy az Izumó nem illik a tech tree-be a torony elrendezése miatt, és állítólag a WG gondolkodik a cseréjén. Végülis a Nelson is ezért nem került be az angol ágba. Másik érv, hogy az első képeken sima szürke ( tech tree ) színben tündököl, nem pedig camo-val, mint minden más prémium hajó. Vélemény?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #46100 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók
Na ez jó szivatás annak, aki pl szerette az Izumót...
Azt el tudnám képzelni, hogy aki elérte a Yamatót az megtarthatná az Izumót félprémiumként (egy egyedi festés vagy valami)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.303 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.