Prémium csatahajók

Több
8 éve 4 hónapja - 8 éve 4 hónapja #11172 Írta: Fujipapa
Fujipapa válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók
Szia!
Mint azt írtam is..."Az átlag sebzésem egy sorozatból 4000-5210-ig megy."
A TIR 6-ban lévő hajót meg csak példaképpen hoztam fel, nem szeretnék semmilyen párhuzamnak vagy összehasonlításnak kitenni. (De ha belegondolsz és utána számolsz, láthatod, hogy T6-os hajón nem ennyit sebezett.)

Szerintem egy nagy jó kis hajót pakoltak össze a fejlesztők. Gondolom, hogy a cél az volt, hogy az Atagonak riválist készítsenek...SIKERÜLT! :)
Utolsó szerkesztés: 8 éve 4 hónapja Fujipapa által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: sandorati, Doktoruur, zstorok75

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 4 hónapja #11174 Írta: Doktoruur
Doktoruur válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók
Szép MM volt!

Eredmény:



Brutális egy hajó. :woohoo:
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: sgt_dog, zstorok75

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 4 hónapja #11211 Írta: Andrej72
Andrej72 válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók
A brutális ágyúk mellett szerintem a hajó túlélő képessége is eszméletlen. Most is jókat röhögtem, mikor egy Nürnberg, és egy Königsberg felváltva külte rám a sorozatait, és sebzés nélkül pattogtak le rólam a gránátok. Az egész ellen csapat rám vadászott, mert már csak én voltam életben, de nem igazán tudtak mit kezdeni velem. A közelben csak ez a két cirkáló volt, a csatahajói a térkép túlfelén, és mire végre pozícióba kerültem, és meg tudtam volna adni a kegyelemdöfést a két cirkálónak, akkora pont jött a Defeat felirat. :dry:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Doktoruur

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 4 hónapja #11213 Írta: Doktoruur
Doktoruur válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók

Andrej72 írta: A brutális ágyúk mellett szerintem a hajó túlélő képessége is eszméletlen. Most is jókat röhögtem, mikor egy Nürnberg, és egy Königsberg felváltva külte rám a sorozatait, és sebzés nélkül pattogtak le rólam a gránátok. Az egész ellen csapat rám vadászott, mert már csak én voltam életben, de nem igazán tudtak mit kezdeni velem. A közelben csak ez a két cirkáló volt, a csatahajói a térkép túlfelén, és mire végre pozícióba kerültem, és meg tudtam volna adni a kegyelemdöfést a két cirkálónak, akkora pont jött a Defeat felirat. :dry:


Na igen, ez a nagy hátránya, hogy szegénykém olyan, mint egy sánta csiga. :) Én ezért megyek bele a sűrűbe, hogy ne kelljen kergetnem őket. Bár ha túlélem az első rohaomt, akkor is az a vége. :) Most legutóbb 1 Kongo, Nicholas, Cleveland, König, NY csapatnak mentem neki. Persze nem egyedül, sak fura volt, hogy én vezettem a támadást, legkisebb tieresként. Az egész csata végére 88k sebzés lett. :) Sajnos csak 2 kill, mert a NY-ot és a Clevelandet kikapták előlem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 4 hónapja #11214 Írta: Andrej72
Andrej72 válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók
Hát nem egy kapkodó idegbeteg, az tény. No de a Mikasa! Az ám a csípőficamos meztlen csiga. Ennek ellenére most volt vele is egy jó kis csatám 3 killel. A végén az ellennek egy 16 hp-s Tenryuja maradt, és csak el kellett volna bújnia, és nyernek, mert volt vagy 100 pont előnyük, és volt hátra másfél perc. Bement egy hegy mögé, de az egyik társam kiugrasztotta onnan, és szerencsére pont elém jött ki a nyomorult. Vége is lett, mint a botnak, és így meglett a győzelem.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, zstorok75

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 4 hónapja - 8 éve 4 hónapja #11352 Írta: AtuqShaman
AtuqShaman válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók
Megláttam az MM-et és tudtam mi lesz az eredmény.




Eredmény csak erős idegzetűeknek. (18)


Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 8 éve 4 hónapja AtuqShaman által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.297 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.