Prémium csatahajók

Több
5 éve 4 hónapja #56436 Írta: Palánta
Palánta válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók

ledgeri írta: Szerintem bismark kapitánnyal kell próbálni: Rankeden csak estek a secondary tüzek... rám.


Érdekes kérdés ez a PEF és a secondary build. Jelenleg én is a másodlagosokra gyúrtam rá, igaz csak 10 pontos kapitánnyal, és az alábbi builddel:
PT, EM, SI, AFT. Viszont az AFT "csak" 8db 105mm-es másodlagosra hat, a 14db 150mm-esre nem, így kétséges, hogy a BFT megéri-e vagy sem.
Így hogy AFT fent van az AA igen erős rajta, és a BFT tovább erősítené. Egyedül szintbeli repülőktől ha nem is 100%-osan de meg tudja magát védeni és képes komoly károkat okozni a támadó repülőknek, de T7 vagy T8-on már nem ez a helyzet.
Megéri vajon a BFT azt a 3 pontot vagy inkább a manual AA, vagy túlélésre esetleg álcára menjen a többi pont.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja #56437 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók
Meg annyi a gond a secondary builddel, hogy a manuális másodlagos skill itt csak 15%-ot javít a pontosságon, mert tier6, t7-től ad ugye 60%-ot vagy mennyit :dry:

Hallgatom 1-2 embertől milyen, de eddig nem túl meggyőző a hajó. Mindegy, aki fizetett érte az annyiban jól járt, hogy nem kell rohannia a küldikkel utána, ilt kap 6800 (?) dublont még, amint kész van a PEF-ért való küldikkel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja - 5 éve 4 hónapja #56440 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók
A fenti csatában a Hindi 19-es kapitánya volt. Korábban a Tirpitzen másodlagosra hegyezett , jelenleg Gneien lévő 16-os kapitány volt.
7,2 km rémlik... Nos , mivel valahogy annyi páncélja sincs, mint a Gneinek, nem igazán volt értelme. Rankeden QE sokkal jobb választás volt, mint ez.
Mindegy , lesz 6800 dubloonom jóval könnyebben. :) Meg a 4 nap prémium.
Mivel a 4. Sorban a szerezz 4m kreditet küldetésen az Olasz, Pán-Amerika,Lengyel és a gyarmati küldetésekhez is használható , plusz ugye a némethez. Így 5 küldetés megy egyszerre.
Utolsó szerkesztés: 5 éve 4 hónapja Rallyefan81 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: llw99

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja #56441 Írta: Palánta
Palánta válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók

Grievous írta: Meg annyi a gond a secondary builddel, hogy a manuális másodlagos skill itt csak 15%-ot javít a pontosságon, mert tier6, t7-től ad ugye 60%-ot vagy mennyit :dry:

Hallgatom 1-2 embertől milyen, de eddig nem túl meggyőző a hajó. Mindegy, aki fizetett érte az annyiban jól járt, hogy nem kell rohannia a küldikkel utána, ilt kap 6800 (?) dublont még, amint kész van a PEF-ért való küldikkel.


Manual secondaryt ezért nem is terveztem kipontozni rá többek között. Másrészt nem egyszer volt hogy két vagy több hajó volt 7,2 km-en belül így mindegyiket szórta, nem csak a kijelöltet.

Egyelőre többnyire a heti PEF küldetésre használom, illetve kivettem vele a 2019db acélt. Eheti küldetések nagy része is letudva, többnyire PEF-el. A maradékot a Bogue és Benson hozta, illetve az Atago.

A negyedik heti küldetést nagyban meg fogja könnyíteni, de eddig sem bántam meg hogy megvettem a PEF-et az elején, és nem az acél miatt.

A főágyúi meglehetősen viccesek néha, egy sorozat körbelövi a célpont Bayernt, következőből meg négy lövedék is oda esik ahová célzok. A másodlagosai a T5-6 körülieket rendesen sorozza, és nem egyszer ők adták meg a kegyelemdöfést egy-egy menekülő rombolónak. Az AA meg egészen elképesztő tud lenni, T5-ös repcsiket nagyon hamar felaprítja, de amikor 3-5 raj esik neki akkor azokkal már nem bír.
Páncélja lehetne jobb is persze, de pl mikor saját magával kerül szembe, ami ugye nem ritka most sem, a saját orrát nem nagyon bírja belőni, így nem egyszer ramközeli élményig fajul a nézeteltérés.

Szerintem sikerült egy közel egyedi hajót összerakni a statok finomhangolásával.És aki még nem tart a T7-T8 német csatahajóknál azok betekintést nyerhetnek hogy milyen is lesz ott az élet. De lehet a Scharnhorst vagy a Tirpitz jobb választás ha német prém BB-t keresünk.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Acetil_coenzim_A

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja - 5 éve 4 hónapja #56475 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók
secondary: Iron Duke-al közelharc 3 km-en 65 találat 1600 sebzés.. A gyújtással értem el valamit...
Utolsó szerkesztés: 5 éve 4 hónapja Rallyefan81 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja #56487 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók
Tier 6-7ben sztem nem érdemes másodlagosat kigyurni...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.293 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.