Prémium csatahajók

Több
5 éve 3 hónapja - 5 éve 3 hónapja #56909 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók
Az éjjel én is a Kronhstadtal csináltam meg a ruszki missziót, a tegnap vettem meg :love:
Meglepett h pl nagyon jól gyujt, jóformán minden salvo tüzet okoz, sajna nincs képem (igaz h replay van róla) mikor vagy 150et sebeztem de volt ott vagy 100e tűz...

S igen, szórni szór :woohoo: :woohoo: , amit nem értek, a statok szerint a sigmája 2.05, ugyanakkora mint pl az amcsi cirkáké, mégis közben idegesitően szór. Eszerint lehet ott még valami rejtett soft stat, a sigma se minden... :dry:

Egész jól hozza a pénzt, annak ellenére h csak 30%os festés +20% zászló volt rajta, s ime:

DE, volt egy ilyen is, az eszem helybe megállt... :woohoo: :woohoo: :silly:
9km-re uszott előttem keresztbe egy Musashi, ugy fél hp-val. Lőttem rá egy sortüzet, s eltünt a képről :blink:
9kmről 4 citadellát vert bele, szóval :love:
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 5 éve 3 hónapja leopardusz által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #56910 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók
Tud ilyet, az a kulonbseg a Krohnstadt meg a Stalingrad kozott, hogy az elobbin tul sok vodkat ivott a tuzer.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #56911 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók
Kronnak van a legrosszabb pontossága az összes t9--10-es prém között, vagy csak t9-es hajók között? Na mindegy. Az a gond, hogy a szórás az egyik baja, másik a légvédelem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #56927 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók
Papiron annyi, mint az amcsi 9-eseknek, meg mint a Salemnek. 205.
A prém BBknek mind kisebb, pl a JBartnak 1.9.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #56930 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók
Nálunk Lix (? irl nevekkel gondban vagyok :D ) számolgatott még egy hónapja, 10km-re úgy számolta, hogy max pontosságot elérve 123m a szórás, minden más ennél kisebb (legendarys yamato 88m, GoKu 120m, stalingad majdnem 100m

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #56936 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók
Na, meglett PEF, mentem vele egy randomot és egy COOP-ot, de jesus.... hallottam hírét a lövegnek, de ennyire rosszra nem számítottam Xd









COOP után vagyok 147/300 ribbonnál, GoKu kapitányt raktam be, ami secondary biuldes, de moduloknál nem a secondaryset raktam fel, így van 6.6km-es hatótávjuk, de gond, hogy ha fel is rakom a modult, akkor is gond, hogy nem t7-es a hajó, mert ugye a szórást csökkentő skillnek t7 vagy mennyi a minimumja ,hogy 60%-kal csökkentse a szórást
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.272 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.