Prémium csatahajók

Több
6 éve 11 hónapja #39422 Írta: SeahawkHUN
SeahawkHUN válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók

ledgeri írta: Mutsu vagy Arizona, potenciális t6 rankeddel is számolva? Most 36xx doubloon körül vannak, és van 6k-m.
Személyesen Arizona mellet szól hogy tetszenek a 3 csöves tornyú bb-k, és a New Mex nagy kedvenc, Mutu mellett, hogy troll-torpokkal támogatott...


Szerintem meg a 410es a lényeg T6 ban. Arizona=0 légvédelem és 35sec töltési idő...ezért még fizetni is? :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja #39423 Írta: turanblut
turanblut válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók

VoiceOfTheVoiceless írta: "it consists of two words and it should be well known" azt jelenti, hogy két szóból áll a neve, és ismert. Más nagyon nem volt a soyuz-on kívül ami két szóból állna, és ismert orosz/szovjet hajó.


De a soyuz sosem épült meg. Én úgy értelmeztem hogy olyan hajó lesz ami nem csak gerincfektetésig jutott hanem valóban vízre bocsátották és 44-ben még létezett. Abból ahogy utánanéztem 2-t találtam:
Gangut-->Oktyabrskaya Revolyutsiya és a Sevastopol-->Parizhskaya Kommuna

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja #39424 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók

VoiceOfTheVoiceless írta: "it consists of two words and it should be well known" azt jelenti, hogy két szóból áll a neve, és ismert. Más nagyon nem volt a soyuz-on kívül ami két szóból állna, és ismert orosz/szovjet hajó.


Gangut mellett csak a 2 szó tag áll, mert átnevezték Oktyabrskaya Revolutsiya-ra (thanks wikipedia), habár passz, majd holnap mondanak róla valamit (asszem), ahogy látom soyuz t8-ban elfér, Gangut meg t5-6 talán?

(Csak Nikolai minek számít, ha ez az első bb? Dreadnaughtnak, csak berakták bb-nek, de nem nevezi kannak?)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja - 6 éve 11 hónapja #39425 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók

VoiceOfTheVoiceless írta:

ledgeri írta: Mutsu vagy Arizona, potenciális t6 rankeddel is számolva? Most 36xx doubloon körül vannak, és van 6k-m.
Személyesen Arizona mellet szól hogy tetszenek a 3 csöves tornyú bb-k, és a New Mex nagy kedvenc, Mutu mellett, hogy troll-torpokkal támogatott...

410mm-es durrantók, és a nagy lőtávot sem szabad elfelejteni. Viszont én a helyedben még lehet várnék egy keveset, mert sajnos az amcsi szerveren elvileg marad minden úgy mint az előző szezonban, 7-esekkel...


Nem azért lesz meg az egyik, mert jön a ranked, hanem mert most két napig 6600 doubloon helyett 4600-ak, ami kitelik.... de ha már megvenném számolnék rankeddel.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 11 hónapja ledgeri által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja #39436 Írta: VoiceOfTheVoiceless
VoiceOfTheVoiceless válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók
Mondjuk lehet hogy igazatok van, az átnevezésre nem is gondoltam. Viszont a gangut sebességet kivéve a Nikolai I előtt van, ezért szerintem nem lenne semmiképp tier5-nél magasabb. Sőt, nem hinném, hogy tier6-ba 305-ösökkel elég lenne, annak ellenére, hogy tudom, hogy mekkora az átütése a ruszki 305-ös superheavy lőszernek a Nikolai-on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja #39438 Írta: turanblut
turanblut válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók
Hát igen... 3-4es hajók közül tudnak válogatni de egy teljes csatahajóághoz el kell merülniük Ivánéknak az irattárban rendesen, bár a WG-t ismerve ez nem jelent problémát... ha elég nagy piac lennénk megoldanának egy magyar CV ágat is lehet :D
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.258 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.