Prémium csatahajók

Több
6 éve 8 hónapja #42381 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Brit csatahajók
Én holnap azt tervezem, hogy amire nem szükséges a 3%-nyi camo, arra rádobom a december-januárban kapott 200% free xp-t adó festést, meg van pár zászlóm is (a 777-esből van 30). Holnap 100% lesz az 50%-os szorzó, ugye (csak adhatna camot már, ha minden más ad....)

most néztem meg, 86k free xp-m van, 290k-t elég lassan fog összegyűlni (legalább missouri nem izgat)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja - 6 éve 8 hónapja #42387 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Brit csatahajók
Sziasztok! (Új tag vagyok a fórumon, remélem jól illesztettem be a videót :lol:)
Itt egy videó, ami egy kis segítséget nyújt, hogy megéri-e rászánni 375k free xp-t.

Röviden a videóról:
- A hajó orra 25mm, ami azt jelenti, hogy a 360mm-es (és persze nagyobb) lövedék átüti.
- Jack Dunkirk kapitánnyal a toronyforgása 36 másodperc, ami nagyon jó.
- A HP feltöltés a Brit cirkálókhoz hasonló.
- A javítás újratöltése nagyon lassú (1:20 a prémium!), nagyon meg kell gondolni, hogy mikor oltjuk el a tüzeket.
- Az Izumoval ellentétben a harmadik torony előre néz, ami miatt egyszerűbb használni.

Ahogy a videóban is elhangzik úgy én is csak azt tudom mondani, hogy jobban megéri kihúzni a Conqueror-t. Persze ez az én véleményem.

Brit csatahajó kapitányokat fejleszteni azért jól jön, hogy ne a Belfast-ba kelljen szenvedni velük (de ezt majd eldönti, hogy milyen skillek kellenek a csatahajókra).

Egyéb infók:
A légvédelme csak közepes távolságon hatásos.
Lövedéke viszonylag lassú, de nagy az átütése.
IFHE nagyon hatásos ellene a 32mm-es fedélzeti páncél miatt.
Láthatóságot le lehet vinni 12.8km-re.

Ezeket úgy írom, hogy a hajó még tesztelés alatt van és változhat.
Az ágyuk hangját remélem lecserélik, mert összekeverték egy cirkálóval :lol:

Utolsó szerkesztés: 6 éve 8 hónapja Storm által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: ledgeri, llw99, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja - 6 éve 8 hónapja #42397 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Brit csatahajók
36-os toronyforgás.... Seagal bácsi meg missouri 9-es upgradjei 30-at adnak, és az kellemes... Majd meglátjuk mennyit jelent ez a + 6 másodperc :)

Egyébként meg így illik bemutatkozni! Egyből infó, egyből kedvenc téma (feltételezem)!

Egyébként meg:


Háát vagy tudat alatt elutasítom, vagy nem győz meg a a dispersion, a különlegesség és a heal az emelt cittel, t7 MM-el, és a 25-ös páncélzattal szemben..

270FXP-m van de inkább küldik és t10 vágyam miatt Minotaur lesz belőle -mert yamamoto missionokre csak cv-m nem lesz...-, mint ez, jelenlegi állapota szerint... vagy még t9 grind... most nem tudom.. uncsi már csak azért játszani egy hajóval hogy meglegyen a következő...
Utolsó szerkesztés: 6 éve 8 hónapja ledgeri által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja - 6 éve 8 hónapja #42403 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók
Nekem az Iowa-ban van Seagal és a -11%-os szórás modullal használom, úgy 36s a toronyforgás. Még olyan helyzetbe nem kerültem, ahol kellett volna az a 30s.

A citadellán azért van egy 356mm-es és hátrébb egy 330mm-es páncél, szóval ha jól be van szögelve, akkor azért nincs vele olyan nagy gond. Ha valaki az oldalát látja, akkor természetesen mennek a cit találatok rendesen, de melyik hajóval nincs ez így? (Persze a német bb-k de azokba is lehet lőni 30k+-os találatokat.)

Közelharcban, azért megvannak ebből a hátrányai, de Flamu említette a videójában, hogy a toronyelrendezés miatt a Nelson fog előbb lőni a szemből érkező hajóra. Ez pedig pont egy nagy előny. (Nem kell kifordítani a hajót, mint például a Nagatot, hogy a hátsó tornyok is tüzelni tudjanak.)

(9:25-től)
Utolsó szerkesztés: 6 éve 8 hónapja Storm által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja - 6 éve 8 hónapja #42404 Írta: Nik0nosz
Nik0nosz válaszolt a következő témában: Brit csatahajók

ledgeri írta:
270FXP-m van de inkább küldik és t10 vágyam miatt Minotaur lesz belőle -mert yamamoto missionokre csak cv-m nem lesz...-, mint ez, jelenlegi állapota szerint... vagy még t9 grind... most nem tudom.. uncsi már csak azért játszani egy hajóval hogy meglegyen a következő...


Nem kell cv hozzá, megcsinálod valamelyiket 2x azok közül amihez nem kell cv.

Közben rájöttem hogy hülyeséget beszélek, mert a WG itt megváltoztatta az eddigieket. Szóval 6-osból kéne varázsolnom egy 8-as CV-t..Azt se tudom hogy eszik vagy isszák-e...
Utolsó szerkesztés: 6 éve 8 hónapja Nik0nosz által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #42409 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Brit csatahajók
Yamamoto küldisor maxoláshoz kell t9-t10-es CV, de csak a maxoláshoz, és 6 DB küldihez!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.296 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.