CV-rework társalgó

Több
5 éve 2 hónapja #58129 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Nyugi, meccs után meg azért, mert túl sokat csináltál :silly:



furcsa, hogy a cv-k általában vagy lent vannak a mezőny alsó hármasában ,vagy a felső hármasában, a közepén lévők ritkák Xd
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Sith7
Téma zárolva.
Több
5 éve 2 hónapja #58132 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó

Grievous írta: Nyugi, meccs után meg azért, mert túl sokat csináltál :silly:



furcsa, hogy a cv-k általában vagy lent vannak a mezőny alsó hármasában ,vagy a felső hármasában, a közepén lévők ritkák Xd


Kb.... :dry:
Tegnap sexy Lexi ellenfélnél 7 kill....
A mienk nekem kattingatott, hogy menjek rá egyedül 4 hajóra , Monarch-al... Második lettem csapatban, ő 4-5. Nem értem miért velem volt baja, miközben ő nem derítette a foglalókört, hanem az ellen CV-t keresgélte egy DD-vel egyetemben...
Na mindegy... Buktuk,de maga a csata jó volt (pl bohó kis Fiji keresztben úszott 10km-re... :evil: ) és a végén valaki csak nyomott egy complimentet..
Téma zárolva.
Több
5 éve 2 hónapja #58135 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Majd még tekernek lejjebb a CV-k paraméterein egy kicsit. Biztosan sok játékosnak szúrja még mindig a szemét, hogy a CV egyáltalán mer sebezni. Eddig három hot fix volt, ha jól emlékszem és mindegyikben kapott nerfet a CV.

Most kis szünetet tartok a WG élőszerverén történő, ingyenes teszt végzésében. Várok még egy-két nerfet, addig pihentetem őket.
Téma zárolva.
Több
5 éve 2 hónapja - 5 éve 2 hónapja #58137 Írta: hadtjuk
hadtjuk válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Én DD-zni szeretek.
Ami bosszant: Vannak olyan ágak, amik nem tudnak a repülőgépek ellen védekezni. Ilyen a PA ág. Tegnap Fushun-ban vagy Icarus-ban megtalált egy rakétás raj egymagamban. (Foglalásból mentem volna segíteni felderíteni az ellen rombolóját, aki egy BB-ket fenyegetett. A repülők a BB támadták volna, de szerencsétlenségemre pont útba estem. Már nem emlékszem, hogy a füstöm betöltött-e.) Veszteség nélkül kikapott vagy 3-4 rácsapásból 3/4 Hp-ról.
Tulajdon képen az ilyen gyenge légvédelemmel rendelkező rombolók arra vannak kárhoztatva, hogy jó légvédelemmel rendelkező cirkálókat vagy csatahajókat kísérjenek, ha van CV a csatában.

Szerk: Nem az bosszant, hogy egy CV-s raj ki tud nyírni egy rombolót ha az nem tud füstbe menekülni. Hanem az, hogy egyetlen gépet se szedtem le. Ha támadásonként levettem volna egyet az égről azzal már meg lennék elégedve...

Érzésem szerint egyre kevesebb a CV. Most már ritkaság számba megy, ha oldalanként van egy pár, és a csaták felében nem is találkozom CV-kel. (Főleg 6 tier-ben játszom.)

A küldetések közül a lőj le X repülőt feladatok tűnnek a legnehezebbnek.
Ez egyrészt adódik a CV-k fogyásából, másrészt, a repülősök egyre hatékonyabban tudják megtartani repülőgépeiket. Akarom mondani, aki megmarad CV-knél, az mostanra kitanulta, mit, hogyan érdemes támadni.

A CV rework megtanított arra, hogy jobban figyeljek a csapattársaimra. (Azért még ez nem megy annyira jól.) Ha 2-3 vagyunk a repülőgépek vagy elkerülnek (Sajnos ez a jellemzőbb.) vagy elfogynak. (Számomra ez utóbbi a kívánatosabb.)

Jut eszembe a repülőgépek sebzéséért is kéne valamit adni. Tegnap kísértem egy BB-t. ;) Na jó, jó... Szóval előre ügettem RR-el. :) Az amikor láttam, hogy az én oldalamon jön a repraj :( , akkor hátra arc és futottam a legközelebbi BB-hez. :P Szerencsétlenségére a raj is a BB vette célba. :silly: Már megkezdte a sülyedést, amikor felderített engem is. :blink: Iszonyat megszórtam, de rám már nem tudott torpedót dobni. :blush: A sérült gépeket, meg mint ha szüret lenne, úgy szedte le a BB. :evil:
Mondjuk ehhez kellett a BB túloldalán egy cirkáló is. :lol: Azután hanyagolta ezt az oldalt a CV-s...
Utolsó szerkesztés: 5 éve 2 hónapja hadtjuk által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58
Téma zárolva.
Több
5 éve 2 hónapja - 5 éve 2 hónapja #58139 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Megpróbáltam egy shoukaku kört, de wtf, lexington 2-3 alkalommal rám küldte a gépeit, wtf, why? Xd

Most össz-vissz 5 másodpercem van a rocket squad támadó módja után, hogy normálisa becélozzam az ellenfelet és lőjek? What? Ez nem túl kevés? Xd Meg most lehet csak beképzelem, de mintha kicsit lassan váltanának irányt ilyenkor a gépek, vagy a 13 fps okozta a gondot, mert why not, legyen most annyi a gép szerint....
What the :blink: (9k dmg a cv-be rakétákkal, ok)


jó, ez se mentette meg a sebzésemet.....








AP squadot yamatora és kronra próbáltam küldeni, de össze vissza fordultak, ilt elkezdett eltűnni a squad fele a yamato légvédelmétől, utána meg kronétól....
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 5 éve 2 hónapja Grievous által.
Téma zárolva.
Több
5 éve 2 hónapja #58143 Írta: [DPH] Greendevil97
[DPH] Greendevil97 válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
t10-es AA elég erős jelenleg, a shokaku szív is miatta rendesen

A rakétások a korábbi patch miatt ilyenek, hogy dd-ket ne lehessen annyira szivatni
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz
Téma zárolva.
Oldalmegjelenítési idő: 0.338 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.