Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták

Több
6 éve 9 hónapja #41501 Írta: Benign_Wolf33
Benign_Wolf33 válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták

szabi62 írta:

Benign_Wolf33 írta: És nem fog eltűnni?


Természetesen el fog tűnni a hajókkal együtt (ahogy azt leírták), csak addig termeli az elit kapitány XP-t, ami megmarad :)

Warspite-omba jó is lesz :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #41504 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták
Amúgy a kisebb aknamezőt merről érdemes megkerülni? A kis átjárón keresztül ,vagy jobb oldalra érdemes menni?

Célzásnál ki mekkora zoomban van, mikor lövi a kis csónakokat? Nézegettem, de nekem valahogy nem akar ideálisan beállni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #41505 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták
Tegnap értekeztem az új scenarióról, de elsüllyedt. Szerencsére, van akinek hamar sikerült és így már tud tanácsot adni.

Hozzá tenném még, hogy nagyon is kell a francia romboló. Neki a füstre és a tartalék füstre kellene rágyúrnia, valamint közvetlenül a szállítóhajók előtt haladnia.

Jó ha van két francia legalább, mert így váltva végig füstölik a területet.

Amin a tegnapi jónéhány csatán elvérzettünk, vagy alapvető hiba:

- nincs lelőve a megfelelő számú torpedó/bombavető gép
- nincs megvédve a 7 szállító hajó minimálisan
- előbbiből következik, hogy nem marad 7 ezer kimentett emberke

Én azt javasolnám mindenkinek, hogy a rombolóra is vegyen fel mindig (menet közben is) maximális menekültet, mert volt hogy úgy buktunk egy csillagot, hogy minden hajó beérkezett (már ami nem süllyedt el), csak épp a rombolók nem hoztak menekülteket, így lecsúsztunk a limitről.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: mandarc

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #41507 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták
Szerintem a szűk átjárón érdemes mindenkinek áthaladni a légvédelem és a füst miatt.

A lövés téma érdekes. Ha nem láttam volna, hogyan működik az Aim assist, akkor csodálkoznék rajta, mennyi jó képességű, ügyes és mesterlövész játékos van ebben a játékban.

Ilyet viszont nem mondok. Inkább azt mondom, sőt merem is állítani, hogy igen sok előfizetője van annak a szarnak, ami régóta mérgezi a játékot.

Érdemes figyelni a játékot azután is, hogy elsüllyedt a rombolód. Benn szoktam maradni és tanulom a scenariót. Nagyon szépen megfigyelhető, hogy igen magas azoknak a játékosoknak a száma, akik kilóméterekről egylövésezik a rohamcsónakokat. Akkor hibáznak csak, ha a csónak a lövést követően vált irányt.

A játékban vannak ezek a "mester lövészek", meg a többiek, akik csak pufogtatnak és néha találnak.

A miatt nem kell aggódni, hogy a csónakok nem lesznek kilőve. A "mesterek" kiszedik őket. Akkor van baj, ha épp kevesen vannak játékban.

Magam részéről csendben elhajókázom, hiszen csak a közeli célokat van esélyem eltalálni. Igyekszem légvédelmet adni, meg ha tudok füstöt. Felszedem a hajléktalanokat... akarom mondani a vizbepottyant népséget és próbálok eljutni a csapattal a körig.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #41508 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták

Trucker39 írta:
A lövés téma érdekes. Ha nem láttam volna, hogyan működik az Aim assist, akkor csodálkoznék rajta, mennyi jó képességű, ügyes és mesterlövész játékos van ebben a játékban.
....


Ezen én is meglepődtem. Alig találtam egy párszor el ezeket a csónakokat, van aki egymás után hármat kiszedett, még csak nem is túl közelről. Kb hánnyal mehetnek ezek a motorcsónakok? A dinamikus célkereszt azt hiszem 30 csomóra van kalibrálva. Mehetnek talán 50 csomó körül is?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #41509 Írta: jkova62
jkova62 válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták

Grievous írta: Amúgy a kisebb aknamezőt merről érdemes megkerülni? A kis átjárón keresztül ,vagy jobb oldalra érdemes menni?

Célzásnál ki mekkora zoomban van, mikor lövi a kis csónakokat? Nézegettem, de nekem valahogy nem akar ideálisan beállni.


Szerintem nem érdemes kerülni. A szoroson kell átmenni a konvojnak, tehát az elejét és a végét kellene védeni. Ha a kis aknamezőt megkerüli valaki, kiesik a légvédelme, amire vagy elöl, vagy hátul nagy szükség van. Az igaz, hogy nem próbáltuk megkerülni, értelme csak akkor lenne, ha hátulról elvonná a csónakokat és a repcsiket. Viszont egyedül szerintem halál.
Nos én a normál játékbeli célzást és eszközöket használom. A célzás nálam statikus 9 célkereszt és max zoom. A csónakok nagyon gyorsak, én úgy tapasztaltam, hogy a sebességgel nem játszanak (a fordulásokból eredőket most nem veszem figyelembe). Amikor az oldalát mutatja, akkor elég nagy rátartás kell, nekem a skála végét jelenti, sőt még azon is túl egy kicsit. Az első hullám során be kell lőni a távolságot. Ha szögben jön az egy külön variáció, mert nem csak elé kell tartani, hanem a szöget is figyelembe kell venni, aztán az újabb variáció, amikor teljesen szemből jön. Amikor ezeket sűrűn kell váltani (sajnos van ilyen) akkor kimondottan sokat tud bénázni az ember. Főleg, hogy közelednek és az a rátartás ami volt az már nem igaz, mert eltelt 4 sec közben.
Akkor nem kell felvenni embert a zónában, ha a 10 ezer felvételre került. Én 500 főt tudtam felvenni, viszont így nem tudtam menet közben menteni és rám is szálltak kétszer. A francia füstöt (volt nálunk is kettő) mi a mentéskor, az átjáróban a légi támadásokkor és a kipakoló zóna bevezetéséhez használtuk. Arra azért ajánlatos a füstöléskor figyelni, hogy beleállnak a hajók, de meg is állnak, ami időveszteség, és a torpis repcsiket nem zavarja, simán dobják a füstre is a torpikat.
Igen, a 80 repcsi min 25 csónak és 7 konvojos hajó kell, illetve 7000 ember és ha jól emlékszem 8 felderítő raj (nem biztos az 5-ik, mos nem jut eszembe). Tehát folyamatosan figyelni kell a kiírást, hogy változik. Ugye 1 öngyilkos rögtön van, tehát csak 9 konvojos hajóval kell számolni, és a repcsik 1-2 hajót mindig kivesznek.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: mandarc

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.252 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.